Tommassi3

Tomáš Hloušek

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 51 101 151 201
    • 21.4.2017  22:44
    Louis C.K.: 2017 (TV pořad) (2017)

Louis naštěstí zatím ještě nepotratil..;) Skvostné !!

• 20.4.2017  21:36
    Smrt ve tmě (2016)

"Neexistuje vůbec žádná věc, kterou byste nemohli udělat, když si uvědomíte, že žádnej bůh není.." Nedýchej !! Nedýchám !! Ono to totiž u týhle famózní poučené žánrovky Raimiho režijního Ducha lesa ani jinak nejde.. Fede stále jede !!

• 16.4.2017  09:36

"Klídek, děcka !! Kdo vám řekl, že můžete týrat lenochoda ??" - "Ticho, Manny !! Nepřerušuj jejich tvůrčí činnost !!" ;)

• 15.4.2017  20:32

"To muselo trvat třicet let, Štěpánku, než jsme se spolu vyspali ??" ;) Eine Kleine Kameňák, že ?! Sice Trošku odpudivé, leč příjemně cynismuplné a v důsledku i souvislostech s celou sérií poměrně slušné..

• 15.4.2017  12:24
    Krok do tmy (1938)

"Právě v jednoduchosti je ta geniálnost, Ronny !!" - "Za jednoduchého jsem ještě ochoten vás pokládat..Ale za geniálního ?? To těžko.." ;)

• 11.4.2017  22:36

"Neposlouchej ho, Muldere !! Ty jsi silnější než on !!"

• 10.4.2017  23:10
    Akta X - Apokryfy (S03E16) (epizoda) (1996)

"Alex Kryczek ??" - "Jo, bezva kluk !! Zabil mi tátu, sakra !!"

• 10.4.2017  23:08

"Děláme to neustále.. Pohřbíváme naše mrtvé zaživa a ti k nám promlouvají.."

• 6.4.2017  23:17
    Akta X - Groteska (S03E14) (epizoda) (1996)

"Zklamal jste mě, Muldere, jako vždycky !!" - "No, já bych vás právě nerad zklamal tím, že bych vás nezklamal, pane.." ;)

• 6.4.2017  18:30

"Kdy jsi byl naposledy nakupovat ??" - "Minulý týden v Houstonu !!" - "A co sis koupil ??" - "Aerolinky !!" ;)

• 6.4.2017  05:36
    Horoskopičiny (TV pořad) (1995)

Švejk Karel Šíp stále uvězněný v nováckém (o)bludném (zvěrstvo)kruhu..

• 6.4.2017  05:32
    Skopičiny (TV pořad) (1999)

I vysoce inteligentní bavič Karel Šíp si vyzkoušel spoustu mega(trapných)show podle nováckých estrádních notiček..

• 6.4.2017  00:35

"Skoč mi pro pivo, než z tebe vystřízlivím !!" ;)

• 6.4.2017  00:07

"Nejsme přece pacienti z plicního a psychiatrie, Normane, abychom tady takhle buleli !!" ;)

• 5.4.2017  22:51

"Byl jsem na hodně špatnejch místech a viděl hodně špatnejch věcí.. Ale to ze mě ještě nedělá špatnýho člověka.." Brett Moses sice ukrutně vypadá jako dublér slavnějšího Josepha Gordona-Levitta, to ovšem jeho malému, leč hodně slušnému, bijáku o zaskříňovaných kostlivcích na kvalitách neubírá.. Texaský masakr Sophiiny volby..

• 5.4.2017  20:39

"Je to úplně jako v nějaký řecký tragédii !! Všechny prvky do sebe nakonec pěkně zapadnou.." Silný dojem z druhého celovečeráku jugoslávského režiséra s českou krví naznačuje jeho velký potenciál.. První či druhé Repo ?? Blízká setkání třetího druhu ?? Čtvrtý druh ?? Pátý element ?? Šestý smysl ?? Ten taky jeden nepotřebuje, aby v Prokletí bohů, v téhle Bilalově komiksové adaptaci, odhalil nesmírně inspirativní experiment..

• 5.4.2017  18:03
    Urážka (1972)

"Bolest !! Bolesti rozumí každý.." Sidney není žádný lumen, to je jasná věc a zvlášť pro jeho starší kusy mám velkou slabost.. Tady nechává Seana Conneryho řádit jako kulový blesk ve výtečné adaptaci hry výtečného Johna Hopkinse..

• 5.4.2017  16:49

"Podívej se, jak se sami ničí !!"

• 5.4.2017  14:59
    Doma je doma (TV film) (1998)

"Já ti přísahám, že tohle není moje teta !!" ;)

• 5.4.2017  13:45

"Takže zavolej mi, až se ti objeví chlupy !!" - "Jo, a tobě prsa !!" - "Počítám, že zavolám dřív.." ;)

• 2.4.2017  00:08
    Akta X - Syzygie (S03E13) (epizoda) (1996)

"Myslíš, že už není panna ??" - "Myslím, že není ani blondýna.." ;)

• 1.4.2017  22:34

"Zdá se, že vám znovu proklouzla mezi prsty.. Nebo alespoň tím, co z nich zbylo.." Nevím, co má Anderson s těmi prsty za fetiš, ale tohle je po tom famózním přefinále velké zklamání !! Inu, jak se říká, podej Andersonovi prst a on se s ním pošťourá v nose..;) Docela trpký game over jedné dlouhé filmové série..

• 1.4.2017  07:49

"A tohle tam dole je jen na ozdobu ??" ;)

• 1.4.2017  03:44
    Dům snů (1993)

"Dones tátův řemen !!" - "Dones si ho sama !!"

• 1.4.2017  01:31

"Proč se rozešli ??" - "Nechtěla se změnit !! Tak mu musíme najít nějakou jinou holku, která to se mnou vydrží.." ;) Láska chce zkrátka čas, stejně jako dobrá omáčka, která se prostě musí vystát.. Vystát se ovšem dá jen dost těžko právě Simon, hrdina tohohle výborného švédského bijáku o severském Sheldonovi, o dalším aspergerickém Diogénovi v sudu.. V sudu se střelným prachem.. Totiž hvězdným prachem..;) Nesmírně podvratné vůči vlastnímu žánru, z jehož kruhu se však nakonec biják nezvládne úplně sebevědomě vymotat, i nesmírně zábavné..

• 31.3.2017  22:43
    Riziko (2000)

"To je horší než casino, Sethe !!"

• 31.3.2017  22:36

"Čestné slovo už dneska nemá příliš velkou cenu !!" - "Pokud vím, tak ho ještě z oběhu nestáhli.." ;)

• 28.3.2017  22:25

"Scullyová ?? Co máš na sobě ??" ;) Obrovská škoda promrhaného potenciálu takhle fantasticky sebereflexivní i zároveň hrůzu nahánějící epizodky..

• 28.3.2017  18:16
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Na letošním předávání Lvů se zhusta mluvilo o kvalitě, která dostává v tuzemsku před kvantitou řádně na prdel.. Na kvalitu ovšem dál sere pes !! Hlavně, že se točí.. Jednomu ovšem spíš hlava z té seriálové žumpy napříč stanicemi.. Od Počátků je z Modrého kódu cítit Príma snaha především a zejména sesadit z trůnu pro změnu Růžovou zahradní Ordinaci z naší Ulice, ovšem prostředky zcela totožnými, s nimiž se tvůrci perou na Nově.. A pak nejlépe za co nejméně peněz !! Jednoho však v této souvislosti musí zarazit zbabělost, s níž se na Primě bojí nasadit svoji chromou nemocniční kobylu do přímého souboje právě s Ordinací, a divák, chudák, tak může navštívit čekárnu nemocnice téměř každý večer.. Boha jeho !! Laciné, strojené a křečovité plivnutí do tváře všem sestrám a lékařům !! Umělé krve víc než v giallu, pacientů víc než v Mashi a zhovadilosti dvě hromady.. No, co.. Policisté už si užili dost, ne ?! Zlatej patlal Dietl !!

• 28.3.2017  17:12

"To byl nešťastnej nápad s tou kamerou.. To sme mu neměli kupovat !!" ;) Jeden by vyplakal celý ne Potůčky, ale rovnou potoky slz, když vidí ty normalizační a agitační socialistické obludnosti, jaké čas od času vyzvracel i takový geniální mazák jako Oldřich Lipský.. Ani ne tak Koňská, jako spíš prasečí, opera, která páchne Dietlem na míle daleko.. Nejspíš od něj Lipský chytil nějakou tu tvůrčí Ouplavici..

<< předchozí 1 2 3 4 51 101 151 201