Tommassi3

Tomáš Hloušek

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 51 101 150 200
    • 24.3.2017  11:00
    Akta X - Zjevení (S03E11) (epizoda) (1995)

"Už máme portrét, Muldere ??" - "Jo !! Vypadá to, že chlapce uneslo dvojče Homera Simpsona.." ;) Bůh promlouvá, ale nikdo ho neposlouchá.. Ovšem Nutter je Bůh režie, a toho si já poslechnu kdykoli..

• 23.3.2017  23:35
    Akta X - 731 (S03E10) (epizoda) (1995)

"Proč já se učil zrovna francouzsky ?!" ;)

• 23.3.2017  22:12
    Akta X - Nisei (S03E09) (epizoda) (1995)

"Muldere, tohle je ještě větší podvod než to, co dávali na Foxu !!" ;) Formogurmán Nutter, který mě opravdu nesmírně baví, konečně rozjíždí ten vlak s konspirační linií na plný plyn.. Nebo snad lépe na plný koule !!

• 23.3.2017  19:09

"Technicky vzato říkala ty stejný slova jako únosce na úplně opačný straně města, Scullyová !!" - "Strašidelný !!" - "Jo !! Tak mi říkaj.." ;) Mannersova velmi zajímavá mystery variace Mlčení jehňátek..

• 23.3.2017  08:06

"Jak vám pomůžu, strážníku ??" - "Zastřel mě !!"

• 23.3.2017  01:32

"Přikývnutí !! Jen taková maličkost !! A noc se změní v den.." Další skvostná herecká studie lidské trosky v podání tradičně úchvatné Julian Moore..

• 22.3.2017  23:43

"Ale komupak to děláme pá ?! Tak se mi zdá, že jste s ní dál než s celým případem.." ;) Famózně hláškující Moučka, tokající Cupák Zeman, machrující Přeučil i vraždící Adamec ve stejně výtečné jako nedoceněné Shulhoffově buddy detektivce columbovského střihu..

• 22.3.2017  20:53

"Já chci ale ji, ne vás !! Vy se vraťte zpátky tamhle pod krávu !!" ;) Madonna Mia !! Penny Marschal s velice otravným Hanksem, ve své patrně nejotravnější roli vůbec, už jsou sice oba Velký, ovšem tahle jejich další spolupráce zrovna dvakrát v nic většího nevyústila.. Jen další šablona bez nápadu, navíc doslovná až běda, zaujme bohužel zejména přízemním humorem a bizarním obsazením.. Ovšem Lovitz své nablble napsané roli tradičně geniální !!

• 22.3.2017  18:00
    La Bamba (1987)

"Žít znamená spát !! A zemřít znamená probudit se.."

• 22.3.2017  15:00
    Nádraží (TV film) (1974)

"Nekoukej na mě !! Všechno, co dělám, je hodný odsouzení !!" ;)

• 19.3.2017  21:11

"Přišel jsi na něco, Muldere ??" - "Ne, ale už se mi začíná líbit ta melodie.." ;)

• 19.3.2017  18:40
    Akta X - 2Shy (S03E06) (epizoda) (1995)

"Znáte ten krásný citát ?? Mrtví už nejsou osamělí.." Další famózní Nutterova variace některé z legend, tentokrát té lecterovské..

• 19.3.2017  17:54
    Akta X - Seznam (S03E05) (epizoda) (1995)

"Na seznamu zbývá pořád ještě jedno jméno.."

• 18.3.2017  22:34

"Ze skeptiků jako jste vy se mi dělá zle !!" - "Přečtěte si tuhle myšlenku !!" ;) Famózní kingovská variace v typicky nutterovském balení.. Morbidní a zároveň nesmírně zábavné..

• 18.3.2017  19:19

"Nepodlejzej jí tak chlape !! Však ona se vrátí !!" - "Jo, a ponese si sekyru !!" ;)

• 18.3.2017  16:44

"Říkala, že kdyby moje bába měla koule, byl by to můj děda.." ;)

• 18.3.2017  14:53

"Ó, pane d'Artagnane, Vy jste tak úžasný !!" - "Ále měla jste mě vidět před dvaceti lety !!" - "Vy budete úžasný i po dvaceti letech.." ;)

• 18.3.2017  14:32

"A jak je na tom vaše manželství ??" - "Naše manželství je v pořádku !!" - "Vážně ??" - "Nefunguje to, ale je v pořádku.." ;)

• 18.3.2017  09:00

"Je to jako zrnko v oku.. Ten chlap by hledal chyby i ve Starém Zákoně !!" ;)

• 18.3.2017  07:51
    O tlustém pradědečkovi (TV film) (1970)

"On mi řek, že jsem vrabec !!" ;) Lotrando Abrhám dělá Zagorku, jako vždy famózní Pešek dělá do role Hrušínskému a režisér Pavel Kraus si zas nasazuje Čapku ve svém oblíbeném žánru.. Sluší mu !! Slušivá adaptace..

• 18.3.2017  07:37
    Domov (TV film) (1985)

"Zuzanko, vynes to smetí !!" - "Zase já ??" ;) Velmi hezká, spíš vlastně bohužel taková vysněná a především ideově poplatná, bakalářka o tulácích, o tetách i o lidech, kteří se kupodivu nechovají jako zvířata.. Taková normalizační populistika.. Leč slušně obsazená a zahraná !! Až na Zuzanku.. Martin Šotola ovšem tradičně výborný, i bez Trošky..

• 18.3.2017  05:09

"To byl dobrej trik !! Co uděláš příště ?? Vyrveš si voko ??" ;)

• 18.3.2017  03:26

"Nedokážu si představit porotu, která by mu to nechala projít.."

• 18.3.2017  00:35

"Takže ty jsi brankář, jo ?! Tak chytej, ty hovado !!" Buenos Aires 1977 !! Jó, to jich jeden mohl chytit hned několik, klidně i kulku, a ani nemusel bejt brankář.. Hodně tíživý a fyzicky s tou snahou o napojování dosti divácky bolestivý biják, v němž se nesmírně šikovný režisér Adrián Caetano chápe tak trochu zakázaného tématu užívaje navíc velmi inspirativních formálních prostředků.. Koneckonců i do toho zmatení postav se jeden velmi snadno vciťuje..

• 17.3.2017  23:09

"I každý zločin je vlastně ve své podstatě jistá forma lidské snahy.."

• 14.3.2017  16:43

"Ten tvůj bejvalej je blázen !! Čím se živí ?? Je nájemnej zabiják ??" - "Je to náhodou advokát !!" - "Jo ?! Koho hájí ?? Jacka Rozparovače ??" ;) Workoholik a šílená alkoholička ?? Moonlightingový Bruce Willis a kobra Kim Basinger v komedii Růžového Blakea Edwardse ?? K silnému a zároveň zde i bohužel silně promrhanému potenciálu přistupuje odkecaný režisér znovu jako ke groteskní variaci Večírku a nevyužije ho ani zpola, a Schůzka naslepo tak nakonec slouží snad jen jako rozcvička pro Kim před Mrazivou vášní a Edwardsova další příležitost vystřelit si z asiatů.. Tradičně, a zde více než symbolicky, však jen pálí slepými, ať už střílí na ně či si střílí z nich..

• 14.3.2017  14:57
    Krádež (TV film) (1974)

"A vpředu visela taková malá opička !!" - "Jaká značka ??" - "To já nevím !! Asi šimpanz.." ;) Dudkova slaboučká socialistická bakalářská studie socialistické slepice.. Moučka ovšem výtečný !!

• 9.3.2017  18:54

"Un café ??" - "Oui !!" - "Du sucré ??" - "Non !!" - "You speak very good French.." - "Gracias !!" ;)

• 9.3.2017  18:46

"Pane Beane, neberete nějaké prášky ??" - "Nic, o čem bych věděl !!" - "Potřeboval byste je.." ;)

• 9.3.2017  17:40
    Do neznáma (TV seriál) (2005)

V podstatě více jako celek schizofrenní než co do motivací chvályhodný projekt - Podotýkám, že chvályhodný v důsledku konceptuelně.. - u něhož si však především nejsem vůbec jist, zda se, jak ve své chytré úvaze naznačuje Jirka Flígl, opravdu dostane k té cílovce, již by zvládl nejvhodněji, potažmo patrně měl, zejména ovlivnit.. Bylo by to hezké, já tomu ovšem nevěřím..

<< předchozí 1 2 3 4 51 101 150 200