Tommassi3

Tomáš Hloušek

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 50 99 148 197
    • 21.2.2017  21:32

"Na týhle lodi je příšerná obsluha !!" ;)

• 21.2.2017  18:31

"Některý zvířata prostě nemluví, ani nemalujou.."

• 21.2.2017  17:45
    Akta X - Konec hry (S02E17) (epizoda) (1995)

"Našel jsi, co jsi hledal ??" - "Ne, ale našel jsem něco jiného.. Víru v hledání.."

• 20.2.2017  22:09
    Akta X - Kolonie (S02E16) (epizoda) (1995)

"A kam se podělo to tvé nikomu nevěř ??" Hlavně ne Carterovi !! ;) K(o)loni(e) ?? Mimozemská konspirace začíná dostávat konečně zřetelné obrysy..

• 20.2.2017  20:36

"Jestli jste si nevšiml, agente Muldere, tak Socha Svobody má teď zrovna dovolenou.." Další famózní hororová epizoda ukazuje zajímavou skutečnost, totiž střídání režisérů navzdory velmi důsledně podobné kompozice i samotné snímání nočních scén v přírodě..

• 20.2.2017  18:32

"Nemůžete vyvolat Ďábla a čekat, že bude hodný.." Naprostý vrchol série, a rozhodně jedna z absolutně nejatmosféričtějších epizod vůbec, jakkoli a zejména protože mimo konspirační linku seriálu !! Dořešeno, dopointováno bez zbytečných polopatismů..

• 19.2.2017  22:58
    Satan přichází (TV seriál) (2016)

Jakkoli se seriálový Damien může jevit jako čiré bláznovství, v A&E si zjevně řekli, že když to vyšlo s Batesovým motelem, který vlastně platí za seriálový prequel Hitchova legendárního Psycha, proč by nezaparazitovali na dalším kultu.. Tentokrát pro změnu v podobě sequelu pro ty, co neumí počítat..;) Glen Mazzara rozhodně neplatí za špatného scénáristu, navíc hororových sérií není nikdy dost, a tak jsem se zkrátka nechal zlákat !! Ovšem první dvě epizody ve mně nic víc než údiv a rozčarování vyvolat nedokázaly, zejména ty flashbacky stříhané z původního (!!) Donnerova bijáku, jemuž nesahají ani po koule, či samotný narativní koncept dávají tušit, že tohle bude průser.. Omen !! Totiž Amen !! Satan raději odchází..

• 19.2.2017  21:30

"Už toho mám dost !! Od týhle chvíle jsem Švýcarsko, jo ?!" Bežné zkušenosti prvorodičky, ani té ze Švýcarska, s novorozenci tady tentokrát nemusí stačit..;)

• 19.2.2017  20:30
    Disturbia (2007)

"Co by si pomyslel tvůj otec ??" Podpásovka ?? Jistě, ale určitě ne na Hitche, který tohle zkrátka není, to skutečně ne, zvláště když nelze mluvit ani tak o remaku Okna do dvora, jako spíš o aktualizované adaptaci Woolricheovy povídky, s níž však DJ mezi režiséry Caruso zvládne pobavit a zaujmout i staršího diváka, zvláště těmi intertextovými vtípky.. Hodně slušně zahraný thriller, v němž fantastický Shia rozhodně nezůstane nic dlužen ani stejně výtečnému Davidu Morseovi.. Ovšem, když už se tomu srovnávání či spíš souvislostem s Hitchcockem dá jen stěží vyhnout, zdá se mi velmi zajímavé, či lépe a symbolicky znepokojivé, sledovat, jak se to samotné nahlížení na voyeurství s léty mění..

• 19.2.2017  18:54
    Okrsek 49 (2004)

"Tak co ?? Pořád se ti ta práce tak líbí ??"

• 19.2.2017  18:15

"Copak maj všichni zoufalý manželství ??"

• 19.2.2017  14:58

"Co má tenhle za problém ??" ;) Samozřejmě chápu, co má většina diváků za problém s tímhle formálně zcela opravdu famózním bijákem, ačkoli ten si ty výtku zaslouží pouze částečně.. Ona ta 2D verze skutečně za těmi ostatními zaostává, když zcela zákonitě vlastně i musí.. Kosinski znovu přistupuje k (ne)souladu mezi formou a obsahem dost odlišně, tentokrát však jeho tvůrčí přístupy i úmysly nachází své zásadní opodstatnění.. Nikoli famózní biják v tom tradičním smyslu slova, naprosto bezvýhradně famózní a dechberoucí však mimo konvence coby audiovizuální orgasmus a zároveň obrovská inspirativní filmařská úvaha..

• 19.2.2017  13:26
    O bílé paní (TV film) (2008)

"Jo, straší tam ve věži ?? Tady straší ve dvou věžích !! V těch vašich !!" ;) Překvapivě zejména dík civilní Issové hodně slušně zahrané i velmi zábavné, když Čunderle tím svým scénářem plným vtípků, narážek a hrátek s dvojsmysly zabodoval, pohádkové cvičení, které naznačuje, že ze Sítě času Vysvlečenému Martinu Dolenskému ten žánr rozhodně není cizí.. Jeho ostatním počinům i té zjevně zelenkovské laciné inspiraci navzdory..

• 19.2.2017  11:21
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

Miroslava Hanuše rozhodně nelze nazvat špatným řemeslníkem, ovšem totéž už stěží půjde provést v případě Jana Míky, o němž hovořili-li na Kavkách jako o novém Dietlovi, příliš nepřeháněli, když v rámci žánru i tématu velmi slušně odehraná záležitost skutečně působí jako zrestituovaná dietlovina.. A tak královský Život v zámku a podzámčí jen kráčí ve stopách divácky vděčné televizní předrevoluční tvorby, ten komerční zápach telenovel však nelze nezachytit.. Zajímavě rozehrané téma..

• 19.2.2017  10:12
    Kalendárium (TV pořad) (1993)

Jen stěží mohli tvůrci téhle televizní stálice vsadit na lepší či vhodnější průvodkyni v listování kalendářem, protože právě doslova nestárnoucí Saskia Burešová coby symbolická konstanta při všech těch výletech do minulosti dodává velmi sympatickému pořadu zvláštní kouzlo..

• 18.2.2017  14:37
    Tři princezny tanečnice (TV film) (1984)

"Copak ty už nechceš tančit ?? A co bychom po nocích dělaly ??"

• 18.2.2017  13:16

"To snad není pravda !! Ty jsi snad ještě horší než já.." ;) Velmi zábavný, byť nezřídka poněkud zvráceně zábavný, biják se spoustou intertextových vtípků, zejména protože (dvoj)roli - Zejména tu nesnadnou androidí půlku dvojrole, když Malkovich silně asociuje podobně výtečný Bridgesův výkon v Carpenterovu Starmanovi !! - si tradičně nesmírně užívající naprosto geniální Johny Malkovich.. Každý chlap už někdy ztratil kvůli ženský hlavu, tak co by nemohl android, kdyby i třeba doslova, zvlášť když se jmenuje Odysseus..;)

• 18.2.2017  07:18

"Co to jako je Darkseid ?? Rocková kapela ??" ;)

• 18.2.2017  05:15

"Jak se cejtíš ??" - "Cejtim, že se výrazně změnily časy.." - "Časy možná.. Já ne !!" A jedinečný Sam Peckinpah, jakkoli zde poněkud bobdylanovský a zřejmě nejmelancholičtější v kariéře, se taky příliš nezměnil.. Znovu variuje své oblíbené motivy, chlapácké přátelství a smrt, vlastně ještě přirozenější než sám život.. Skvostný film, opravdu skvostný !!

• 17.2.2017  23:01
    Modlitby za Bobbyho (TV film) (2009)

"I zvířata vědí, s kým to dělat !!" Jako by spíš paradoxně mazák Mulcahy nevěděl, co má s tímhle skriptem dělat.. Příšerný a zejména zcela nepochopitelně vyhypeovaný bijásek, zjevně určený k promítání ve stroji času, s naopak naprosto famózní Sigourney Weaver, její hovadsky napsané postavě navzdory..

• 17.2.2017  21:55

"Copak to máte s okem, pane Langu ?? Nějak vám mrká !!" - "Mrká, Milosti.. Asi průvan.." - "Průvan ?? U klíčových dírek to fouká, viďte ??" ;)

• 17.2.2017  21:54
    Golem (1936)

"Mandragoru nutno trhat při úplňku pod oběšencem, Milosti !! Ale při Vaší dobrotě dlouho nikoho nevěšeli.." ;)

• 17.2.2017  18:03
    Jersey Boys (2014)

"Možná by sis měl změnit jméno na Sinatra !!" - "Budu velkej jako Sinatra !!" - "Leda když si stoupneš na židli.." ;)

• 17.2.2017  02:26
    Uchazeč (2008)

"Už jsi viděl novýho Spielberga ??" ;)

• 16.2.2017  22:32

"Přemůžeš-li své démony, i život krátký jako den můžeš proměnit v triumf.."

• 16.2.2017  06:05

"Kamaráde, nejsi ty náhodou pitomej ??" - "To už jsem jednou slyšel !!" - "A vod koho ??" - "Vod jednoho, co pak hned dostal po hubě !!" - "Joo ?? A kam dáváš ty zmlácený ?? Na hromadu ?? A taky je pak vodnášíš po třech ??" ;)

• 16.2.2017  05:47

"Jeho vzpomínky jsou v mé hlavě, a já mu nerozumím !!"

• 16.2.2017  01:14

"Dobře si pamatuju, jak si šel táta tenkrát zaběhat.." ;)

• 16.2.2017  00:02

"Z vaší strany jde o zanedbání povinné péče, paní Batesová !!"

• 15.2.2017  21:19

"Proč jí to neřekneš ?? Bojíš se jí snad ?!"

<< předchozí 1 2 3 4 50 99 148 197