paascha

okres Praha
The Resident

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80
    • 20.2.2017  21:55
    Prázdniny v Provence (2016)

Téměř kompletní sestava všech největších kreténů a krav současnosti v unikátně debilním filmu o hovně

• 7.2.2017  14:47
    Borsalino (1970)

Dávno pryč jsou časy, kdy k parádní zábavě stačili dva chlapi a klobouk

• 7.2.2017  14:38
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Autorský tým sester Bártů, který své kvality předvedl v nekonečné srágoře Rodinná pouta/ Velmi křehké vztahy, herecké obsazení, které až na výjimky kopíruje obsazení výše zmiňovaného veledíla, naprosto účelové překrucování faktů a ničím nepodložená tvrzení a vytvářená klišé typu hérečka = štětka, Havel = spasitel národa. Podtrženo, sečteno, další nekoukatelná propagační pitomost, která zaujme tak maximálně absolventy lobotomie nebo rodinné příslušníky účinkujících, což bude dost často totéž. Za mě odpad.

• 14.12.2016  22:25

před lety jsem provozoval cestovku a do Chorvatska jsem vozil lidi. Párkrát jsem s nimi jel autobusem jako vedoucí zájezdu, takže můžu potvrdit, že realita je ještě horší

• 14.12.2016  22:22

nuda...nuda...nuda... nuda,,ehm, co jsem to říkal? Jo, už vím, nuda...nuda...nuda

• 4.12.2016  23:11
    Učitelka (2016)

každý, kdo v té době žil, si pamatuje. Já měl v první třídě učitelku, která milovala řezníkovu dcerku, ač se počůrávala a neuměla ani počítat do pěti. Pak na gymplu jsem měl učitelku na ruštinu, která mi dala pětku hned mezi dveřma, jen protože si usmyslela, že stejně nemám hotový úkol. S tím se nedá bojovat, z toho se dá jen vyrůst nebo utéct pryč. Udělal jsem to

• 3.11.2016  23:57

Knížka je zcela jiná liga, ale pro negramotné děti je i tohle šidítko parádní. Ove jezdí SAABem, což pochopí jen někdo, kdo také jezdí SAABem :-D Že je to nesmysl? He he he :-D :-D :-D

• 12.9.2016  22:41

Slátanina na úrovni ročníkové práce, ze které úplně nejvíc vyčnívá výkon psa

• 7.9.2016  22:21
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

velice vítám nový trend českého filmu/TV, kterým je točení takovýchto sitcomových sérií, kde nejdražší položkou rozpočtu je oběd pro rejžu. Hvězdy se obvykle v rámci oživení svého statusu star spokojí se symbolickým honorářem, scénáře jsou rychlé a nekomplikované, prostě moderní a svižná zábava. Jen je škoda, že to většinou rychle končí a téměř výhradně je to jen na internetu

• 13.6.2016  22:02
    Anabáze (TV film) (2015)

Další ukázka toho, jak politický názor mění soudnost a profesionalitu. V případě dokumentaristy je to smrtelná chyba

• 24.5.2016  23:03

Píčovina pro parchanty, kterým končí vzdělání malou násobilkou. Vrcholem té píčoviny je údajný Bůh Moudrosti Thovt, což je negr. Konečná...

• 16.5.2016  22:52
    Deadpool (2016)

hm, asi stárnu, ale tohle mě moc nechytlo

• 16.5.2016  22:50
    Mládí (2015)

staří lidé ve starém domě v tempu šourání o holi, úchatné

• 16.5.2016  22:47
    Kolonie (2015)

filmů na téma Jak zdrhnout z pekla jsem viděl mnoho a tenhle patří mezi lepší průměr. Horší už je vědomí, že to někde někdo zažil v reálu. Ale jak už dnešní doba velí, nesmíme ukázat všechno, nesmíme ani ukázat moc. My valstně nesmíme ani naznačit. Takže sem tam vidíme záběr na železnou postel, pak taky pár facek, zlou maminku a šíleného otčíma...uf, to by stačilo. Osobně vím, že tohle nevermore

• 16.5.2016  22:42
    Rohy (2013)

nebylo to špatné, ale to je vše

• 28.4.2016  21:53
    Padesátka (2015)

Asi se ze mě na starý kolena stává idiot, ale já se celkem bavil

• 10.4.2016  22:22

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Kdyby Leo nenatrénoval plavání v ledové vodě uprostřed ledových ker, sotva by se dnes laskal se zlatým ohavou. Plavba ledovou Missouri v medvědím kožichu byla dost cool, jen co je pravda. Odkud čerpali tvůrci nápad s plazením mrzáka přes půl kontinentu je nám, pamětníkům, úplně jasné. Příběh opravdového člověka sice postrádal napětí z motivu, vraždu dítěte, vzpomínky na ženu - opici, ale zato byl víc věrohodný. A skovka v koňském břiše? Konečně je jasné, kde ten debil, co žere syrový ježky a stonožky, aby přežil v New Yorku, našel inspiraci. Shrnuto, podtrženo: Celkově je to neskutečná sračka, které dám bod za super obrázky, z nichž některé bych si klidně pověsil doma na zeď, druhou za skryté poselství, že USranci jsou zmrdi, bez ohledu na to, jestli jde o původní nebo tu náplavu z Evropy. A třetí za to, že ... za co, vlastně? Jo, už vím, za tu skvělou plavbu v medvědím kožichu, která vydělala Leovi Oscara za roli, kde půlku proleží v mdlobě a druhou prosípá :-D

• 4.4.2016  20:14
    Manéž Bolka Polívky (TV pořad) (1987)

V počátku svěží a neotřelé, místy třeskutě vtipné a jindy provokativně vyzývavé...později už jen samo sebe pojídající a trapné

• 29.3.2016  22:50

Uf, jak začít? Nejslabší Zelenkův film, to jednoznačně. Zmatené skákání sem tam, vydávané za invenci, budiž. Nechám to být a zkusím si to dát znovu, v klidu a pohodě, třeba mě to začne bavit...

• 24.3.2016  00:23

Legenda se vrací a trochu kulhá. Uvidíme, jestli další projekce něco nezmění

• 21.3.2016  23:41
    Přineste si židli (TV pořad) (1978)

Zlatá léta Ivana Mládka

• 15.3.2016  15:43
    Ex Machina (2014)

Akce nula, nuda 100. Rovná-Plošinová toporně mluví i chodí, zcela v souladu s toporným scénářem, který se nám snaží podvrhnout nějaké nové archetypální vzory na staré téma. Takže Modrá je dobrá a bacha na rudá světla

• 15.3.2016  15:33
    Vzpomeň si (2015)

jak se říká, někdy je lepší nevědět, oč jsem přišel, když jsem na to zapomněl :-D Skoro až do konce jsem si říkal: Sakra, o co tady jde? Občas jsem klimbnul, ale naštěstí jsme se ženou spali na střídačku, takže jsme si dokázali děj vzájemně doplňovat. Vlastně až po závěrečném rozuzlení, když jsem si přečetl, že to točil Atom Egoyan, jsem si vyčinil za netrpělivost a mladickou nerozvážnost a uspěchanost :-D

• 29.2.2016  22:38
    Den kobylek (1975)

Jeden z těch filmů s hvězdičkou, které jsem jako dítě viděl, a o kterém jsme dlouho předlouho mluvili. Scéna rozběsněného davu je jedna z kultovních

• 28.2.2016  22:15

Když jsem se dostatečně nasmál nad verbalovým komentem, otřel poprskaný monitor a popadl dech, můžu něco napsat i já. Je to hrůza. Představa, že každý z nás má v sobě někoho jiného, kdo jen čeká, aby převzal váš pracně budovaný život, a vy netušíte, co ho povolá ze záhrobí, brrr, hrůza. U Einara to byly punčošky a jeho démon měl kun...byl samička. Uff, znovu hrůza, co když ten můj je třeba pes? Začnu se drbat hnátou za uchem, chcát na rohy, kadit se zvednutým ocasem na trávník a žrát to, co tam nechali jiní, stejně postižení? Nebo, nedej bože, je můj démon volič TOP 09 a já budu muset fandit Slávii, číst Sračkenbergovy bláboly a ještě jim tleskat? Fuj, až mrazí

• 28.2.2016  22:07
    Apači (2013)

hnusné životy malých opic, které makat nechtějí, ale prachy potřebujou. Chtěli by jen chlastat, hulit a mrdat nějakou malou kurvu. Jejich boj

• 28.2.2016  22:05
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

moc pěkný nápad, již párkrát zpracovaný literárně nebo filmově. Doufám, že bude další série. Pro srovnání doporučuji stejnojmennou knihu Philipa K. Dicka

• 28.2.2016  22:02

zajímavé téma, které by si zasloužilo lepší scénář i zpracování, ale milovníkům historických filmů to vadit nebude

• 26.2.2016  15:17
    Lovci hlav (2011)

Moc pěkný kousek, kterému nechybí skoro nic. Skoro

• 23.1.2016  02:39
    Marťan (2015)

Už mě dost začínají srát filmy, natočené podle schématu nuda - nuda - drama - nuda - nuda - nuda - doják - nuda Tahle příručka pro skauty a trampíky, jak přenocovat na Marsu je jako sci-fi slušná, ale USraný patos s haxnou na srdíčku nee

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80