Hra na oliheň (2021) (seriál)

super počin, po hodně dlouhé době zase něco, kde není hlavní barva nebo sexuální úchylka, ale prostě život a touha po penězích 👍😉😂

Volyň (2016)

Ukrajina, sračky, špína, a v ní svině z Ukraine... nesnáším ten odpad odjakživa, po shlédnutí tohoto filmu jsem je začal nenávidět

Nepohádky (2018) (seriál)

Miluju pohádky, miluju strašidelný příběhy a strašidelný pohádky miluju ze všeho nejvíc...Seriál je, jako nakonec v poslední době úplně všechno, nezdravě korektní, debilita vyrovnávačů křivdiček ublížených zmrdů ale právě tady nedokázala posrat děj natolik, aby to pořád nebyla skvělá a zábavná podívaná

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Jak snadná je manipulace, o které nevíte, a jak opojná je, když jí pácháte...Tohle je bohužel větší mor dneška, než nějaký čínský svinstvo

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Po nekonečných píčovinách typu Válečný kůň se Mistr vrací v plné formě. Vizuál hodný nejdivočejších Bessonových fantazií, miliony odkazů a narážek na celou éru scifi a popkultury, a navrch parádní DeLorean jako klasika klasik ,,, zkrátka a dobře,, bavil jsem se skvěle a rozhodně se nevidíme naposledy

Piercing (2018)

Tak se nám Alenka dostal do Říše za Říší za zrcadlem a stala se z ní dost divoká ramlice...no, byly časy, kdy bych dal milion za deset minut s ní, ale dnes už na to kašlu....mám zahrádku a psíka... :-D

Jack staví dům (2018)

S neotřesitelnou pravidelností je další dílo mistra úšklebku a vrchního provokatéra zase další perlou v náhrdelníku obskurnosti, větší a lepší, než ty předchozí. Jestli chceš křičet, tak bys měla začít :-D

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

velice vítám nový trend českého filmu/TV, kterým je točení takovýchto sitcomových sérií, kde nejdražší položkou rozpočtu je oběd pro rejžu. Hvězdy se obvykle v rámci oživení svého statusu star spokojí se symbolickým honorářem, scénáře jsou rychlé a nekomplikované, prostě moderní a svižná zábava. Jen je škoda, že to většinou rychle končí a téměř výhradně je to jen na internetu