Na hraně zítřka (2014)

Smějte se mi, že jsem blázen, ale já se bavil slušně. Kolem půlnoci, po litru a půl skvělého burčáku, sám ve společnosti Tomíka a Emilky a bandy tupounů a negrů z Her Majesty Armrdy...počkat, nebo His Majesty? Jak to, že tuhle zásadní informaci nikdo neřeší??? Divný, divný. Takže Já, Tomík a Emilka a neverending kolotoč, který sice nemá půvab ani vtip Hromnic, zato vizuálně je to poutavé, napínavé a celkem se dá pominout i jasná inspirace vizuálem Matrixu. A nebýt toho burčáku, snad by ani ten závěr nemusel být tak sračkovitý

Hlava plná metalu (2013)

Řekl bych, že metal se na Island hodí mnohem víc, než sladko-šílená Björk:-))

Pečovatel (2014)

Velké překvapení v hnoji posledních desítek marných pokusů o nalezení staré dobré temnoty na svítící obrazovce. A jak jsem zavýsknul, když jsem zjistil, že zachmuřený detektiv jezdí v saabu:-)) Bohužel právě v této době je živý případ mrtvé a znásilněné holčičky Klostrdlé, takže se mi ironické a drsné hlášky trochu lepí na patro a nejdou z huby ven...:-(

Lesní duch (2013)

Rozdíl mezi původním filmem a touto novodobou imitací je asi jako mezi původní Felícií a tou druhou. Ano, jezdí, slouží, funguje, ale už na ní sbalíte jen slaboduchou Maruš z vedlejší vesnice

Vznik nejdražšího auta světa (2011) (TV film)

Čekám, kdy se tady objeví kategorie Reklama a Sportovní přenos, protože jinak je tu už úplně všechno.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Kurva se říká, a při koukání na tuhle píčovinu poměrně často. Asi tak 30x za minutu:-( Neměl jsem se na to vůbec dívat...kurva..

Grotesque (2009) odpad!

Zlatý morčata! Tohle je skutečně slaboduchá sračka pro vymaštěnce, které uspokojí záběr na kleště a cákanec krve

Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států (2012) (seriál)

Čím víc toho o nich vím, tím víc nechápu, jak je to možné. Díky pane Stone, tohle by mohlo otevřít oči dalším hlupákům, kteří tu bandu sviní dosud obdivují

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Neskutečná sračka, která z Moravy dělá místo, plné alkoholiků a debilů a z Prahy místo, plné debilů a alkoholiků...počkat, vždyť je to pravda:-)))) Idylka, kdy lesba Jitka Tlustá, pardon Hnusná, eh, sorry, Smutná tklivě brnká na kytáru stylem Niagára moravskou lidovou, přičemž pár minut předtím tvrdí, že vede lidový krůžek, mě setla. Víc, než trapná pražská pseudomoravština, kterou snad mluví pár vylízaných Ja su z Prahi, ale jinak vůbec nikdo. Hnus, tohle už nee

Noční jízda (2013)

Betonářův výlet do Londýna aneb jak si zpestřit nudné řízení BMW X5. Čekal jsem něco úplně jiného, ale zklamaný nejsem