Láska & gelato (2022)

Priemerný romcom o Američanke na dovolenke v Taliansku, ktorý je výnimočný akurát tým, že vie po Taliansky. Človek by Susanne Skaggs jej postavu aj veril nebyť zjavných lip fillerov.

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Nelogická fanfikcia (resp. paródia?, lebo neverím že toto by mohol napísať niekto, kto má rád svet Zaklínača), ktorá si so skvelou predlohou vytiera riť. A to s požehnaním autora, ktorého už roky zaujímajú len peniaze. Geralt, Jaskier alebo aj Ciri sú skvelí, ďalšiu sériu si pozriem len kvôli nim, no réžia a hlavne scenár...

Pod žhavým sluncem (2020)

Pohodový letný film so skvelým soundtrackom, peknými taliankami a talianskym Anakinom Skywalkerom.

Parlamentné voľby 2020 - rozhovory s kandidátmi (2020) (pořad)

Koho preboha napadlo natrieskať tam zbytočné publikum ktoré iba otravovalo neustálym otravným a trápnym tlieskaním?... Hviezda navyše za Lackovu milfku s otázkami z internetu/mailu/tel. linky..

Lidská společnost - Jak se to stává (2019) (epizoda)

Nie, toto nebolo dobré zakončenie série. Jasné, začína sa to čoraz viac zamotávať, nenudí to. Ale za akú cenu? Za cenu toho, že IQ niekoľkých postáv kleslo zrazu o polovicu. A o tom najzaujímavejšom - samotnom zmiznutiu - sa človek nedozvie skoro nič. Zaujímalo by ma, či to tvorcovia pred koncom vôbec mali jasne premyslené, pretože priestor na pochybnosti je tu dosť veľký. Na druhú sériu sa teším keďže som si v The Society obľúbil niekoľko postáv. Posledná časť 1. série ma celkom kvalitne nasrala.   EDIT: Keďže 2. sériu kvôli Covidu zrušili, tak sa z tohto seriálu stala iba pekná strata času...

Hledání Aljašky - Poslední slova slavných (2019) (epizoda)

Zdravím, prosím ignorujte komentáre tohto individua nadomnou. Vo všetko hľadá iba farbu pleti, politiku (liberalizmus) a podobné nedôležité pičoviny. Zlá, zlá Amerika, zlý multikulturalizmus a zlá trápna dnešná generácia. Za naších čias (!).... To je vlastne všetko o čom dookola točí.

Susedia - Ágostonove „krštiny“ (2019) (epizoda)

Seriálu opäť dochádza dych, už aby tu bola vianočná časť a následná pauza. Túto časť prekvapivo zachraňovali iba staré mamy, ktoré väčšinou moc nemusím. Richterovej vypchávky prestali byť zaujímavé už v druhej časti a celá ta záležotosť okolo Zuzany a jej telešopingu je už len zbytočne trápna a nezaujímavá. Dvojica hlavných postáv už medzičasom ani žiadnu prácu nemá (opäť..) a je im to evidentne jedno. Tak žeby až po pauze na budúci rok?

Aladinova nová dobrodružství (2015)

Začiatok poslabší, no časom sa to čoraz viac a viac zlepšuje a ak máte radi často absurdný francúzsky humor tak sa z toho nakoniec vykľuje celkom fajn komédia s niekoľkými fakt skvelými momentami.

Cool Kids (2018) (seriál)

Nie, nie, nie. Končím po 8 častiach. Do sledovania seriálu som išiel s veľkými predsudkami, kedže práve tento projekt nahradil skvelú Mick, ktorú idiotský Fox samozrejme po dvoch sériach zrušil. A na prekvapenie prvé epizódy neboli až také zlé (druhá ma napríklad dosť pobavila). Potom však prišiel príliš rýchlo útlm a každá časť bola čoraz viac slabšia a slabšia a aj zo začiatku zábavný teploš Leslie Jordan mi už prišiel často otravný. Najväčším plusom seriálu bol samozrejme Martin Mull a jeho postava. Naopak najhoršou bola suverénne postava Hanka, ktorá bola naprosto zlá a otravná a seriálu by bolo bez nej oveľa lepšie. Ale to je už teraz jedno, The Cool Kids chýbať nebudú.3/10

Ovládací panel
5 bodů