• Krátkometrážní

Monstrum - První díl (2022) (epizoda)

Keď vidíš pri zapálenej cige krv, pílku na kosti, veľkú nádobu s chlórom. A počuješ v gay klube plného niggov Enigmu. Vtedy vieš, že si narazil na totálny banger.

The Swan (2004) (pořad) odpad!

Ďalšie americké vymývanie mozgu. Pekné ženy s nízkym sebavedomím sa prihlásia, aby ich plastickí chirurgovia rozrezali na rešeto. Každej navrhnú zo 20 zákrokov, ktoré si poslušne nechá spraviť. Všetky sa robia v rámci jednej operácie a účinkujúca je počas rekonvalescencie dobre v riti. A keď už silikóny a nový nos aspoň trochu držia, tak začína intenzívny tréning a hladovka. Kľudne by stačilo, keby sa odroň s pivným bachorom, ktorého má doma inak správa. A namiesto toho, že zasolí do kamery, že ma priemernú ženu s čarodejníckym nosom a ovisnutým bruchom jej povie, že je krásna. Takéto odpady by nevznikali. Rada si pozrem niekedy show, kde sa z umasteného ovisnutéh plešiaka stane mladý krásny muž. Rovno nech mu zväčšia aj penis a nazvala by som to príznačne The super dick.

Láska je slepá (2020) (pořad)

Po tom, čo som sa odbavila na Tindri som presedlala na tento skvost. Mám výrazné podozrenie, že účinkujúci sú herci. Šanca, že sa stretne asi 20 (?) ľudí a všetci sú krásni, mladí, vyšportovaní, vypatlaní sa limitne blíži nule. V prvej pasáži na seba nevidia a rozprávajú sa s opačným pohlavím. Dobre som sa zasmiala, keď si po pár rozhovoroch začali vyjadrovať lásku (jeden chlap sa narovinu opýtal, či je na druhej strane nigga). A bez toho, aby sa videli sa zasnúbili. Nasledovalo prvé stretnutie, kedy sa každý chlap bál, aby na druhej strane barikády nečakala tučná mrochta a naopak. Ďalej idú na dovolenku, kde muži medzi sebou rozoberajú ktorá láskychtivá duša už roztiahla hnáty. Top moment bol, keď jeden černoch vypustil dušičku a priznal sa, že rád preskúmava čokodierky rovnakého pohlavia, čo jeho polovička neniesla zrovna podľa jeho predstáv...ďalej mám okno...nakoniec vidíme zostatkové páry pred oltárom, kde si povedia áno/nie. Nikto ma nepresvedčí, že toto nebolo zaplatené.

Mroží muž (2014)

Prvú polku filmu som čakala, kedy to začne poriadne gradovať. Vtip sekundárny, keď sa človek zasmeje na tom, aký je pôvodný vtip strašne trápny. Druhú polku som už odpočítavala minúty do konca a premáhala sa, aby som nehodila počítač z terasy. Z úcty k mojej drahej polovičke som túto mindžovinu pretrpela do konca a prišla o pár desiatok mozgových buniek. Nikdy viac.

Smrt nás spojí - Nemůžu to vzít zpět (2019) (epizoda)

- Because you’re an addict. You have to put down the pipe. - By the pipe you mean his penis? - Yes, I mean his penis. Of course. Obviously I mean his penis. .... - Good-looking and with a big dick? - What do you do? How do you find that again? - You don’t. - I know. - Should I go back in there? - No. You are beautiful. And you’re a good person, and you have a great heart. And you would never hurt a fly.

American Horror Story - Tábor Redwood (2019) (epizoda)

Milujem retro, milujem keď sa hlavní hrdinovia potajomky vyberú dvíhať telefóny v drevenej búdke (racionálne), milujem aerobik (ešte viac odev v ktorom sa cvičí), ale najviac milujem hromozvody!

Unfriend (2016)

No ak má byť toto jeden z najlepších hororov roku 2016, tak buďme radi, že už je skoro za nami. Parta dementných deciek s ešte retardovanejšími dialógmi je sundávaná tradične po jednom. Keby ich aspoň zabili nejak rýchlejšie alebo hromadne. Najviac ma sklamalo, že ani poriadne nebolo vidno ako sú odkrágľovavaní, skype sa im stále sekal. Miestami som nevedela, či by si zaslúžili guľku do gebule oni alebo ja za to, že takto mrhám čas. Dej nula bodov, zápletka tiež. Herecké výkony aspoň trochu vytiahnu túto žbrndu z odpadu.

Pomsta nebo láska (2012) (seriál) odpad!

Ďalší super turecký seriál, ktorý počúvam nedobrovoľne pri prácach v kuchyni. Drása mi neskutočne nervy a ušný aparát mi chce vyskočiť z lebky, aby sa sám podpálil. Nechápem prečo 2x do dňa (možno aj viac) chodí na istej stanici a nechápem ako toto niekto môže pozerať.

Bez kalhot XXL (2015)

OK. Zase spadám do cieľového publika, čiže opäť zásah do čierneho. Oproti jednotke sú chlapci nejakí opálenejší, vyšportovanejší, vtipnejší, entuziastickejší a bohužiaľ aj vedú viac filozofické rečičky...but ain't nobody got time for that! čiže s prestrihaním nudných pasáži by to bolo lepšie. Inak málokedy sa mi stáva, že sa smejem tak, že mi zabehne, ale Richiemu(Joe je fakt bomba :3) v supermarkete sa to podarilo. Určite pustím ešte raz pri nejakom estrogénom nabitom večeri. :) P.S.: vážení XY, aby ste sa nepototo v tých komentároch :D

Connie a Carla (2004)

Priemerná pohodová komédia so sympatickým obsadením. Neurazí ani nenadchne, viackrát si ju asi nepustím. Oceňujem absenciu fekálneho humoru. Po skončení filmu mi zostal na perách jemný úsmev.