Dokonalý smysl (2011)

Jednoducho natočený film s veľmi silnou emóciou na záver. Film je značne melancholický ba miestami až depresívny, no rozhodne zanechá dojem.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Spoiler alert. Najviac ma pobavili vtipné vsuvky s reynoldsom a hartom. A k filmu? Obsah ako béčkový akčkák z 80tych ale prevedenie so 100 milionovýcm vizuálom. Z traileru sa dozviete čo môžete od tejto jazdy čaka a presne to aj dostanete.

Rozpolcený (2016)

Ak máte shyamlana aspoň trochu napozeraného, tak v okamihu kedy vo filme prvý krát zaznie beast, viete veľmi dobre predpokladať čo Vás čaká na konci. Napriek tomu sa tam režisér dopracuje celkom dramaticky a s vyváženou mierou napätia počas celého filmu. McAvoyov prejav pri stvárnení toľkých postáv mi tak nesedel. Chcelo to viac diverzity. Pre mňa absolútny top filmu je záverečný zimomriavkový záber. Dopredu som si totiž nepozrel celý cast a urobil som dobre. Od toho okamihu pre mňa táto scéna predstavovala 80 percent celého filmového zážitku. WELL DONE M.N.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Konečne sme sa od roku 1983 dočkali Hviezdnych vojen !!! Malý dielik do skladačky veľkého univerza a predsa boli epické. Nápadité, zábavné a emotívne. V novom šate sa dostať späť ku koreňom pokúšal už J.J. ale oproti jeho vykrádačke EIV sa to skutočne podarilo až pánovi Edwardsovi. A ja mu za ten zážitok ďakujem.

Sebevražedný oddíl (2016)

Keby som bol človek z brandže a mal by som sa bez ohľadu na peniaze podpísať iba pod jeden z titulov Suicade Squad alebo animák Assault on Arkham (predloha), tak si vyberiem to druhé. Najlepšia vec na tomto projekte bol trailer s hudbou od Queenu bohužiaľ (čo je zásluha predovšetkým Queenu).

Legendy zločinu (2015)

Keby to nebolo podla skutocnej udalosti tak poviem, ze to bolo jedno velmi podarene gangsterske klise.

Chart Show (2014) (pořad)

Úspech jednotlivých dielov závisí od hostí. Napríklad taká Andrea Verešová nemá čo divákovi povedať ale veľmi vydarený diel bol s hosťami Marcel & Junior a Slavo Jurko s témou šport. Schválne, kedy naposledy ste sledovali program so štyrmi moderátormi.

Školák vlkodlak (1985)

JohnnyD to vystihol ale ja mam na to vacsiu slabost.

Zmizelá (2014)

Takýto alebo podobný námet sme mali možnosť sledovať už veľa krát či už vo filmovom alebo televíznom spracovaní no tentokrát je príbeh vyrozprávaný a podaný od špičkových filmových tvorcov a s výborným obsadením. Námet a žáner naplnený a vyčerpaný do poslednej bodky. Príbeh je viacvrstvový, môžte si v nom nájsť čo chcete či už je to analýza súčasných manželstiev, nenaplnených životných túžob a snov, ovládanie spoločnosti a verejnej mienky médiami, karierizmus, medziľudské a rodinné vzťahy. Každá z týchto tém je tu podaná dostatočne a presvedčivo a to bez toho aby bola sama o sebe primárnou témou filmu. A hoci ste mohli mať pri sledovaní pocit, že viete ako sa film skončí a že to nebude ani buď dobre ani zle ale že to bude o kompromise tak ako je to aj v skutočných prípadoch, ktoré píše sám život sa v podstate tomuto snímku nedá vyčítať nič.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Tak ako si pri sledovaní serialu Dva a pol chlapa po tom čo z neho odišiel Charlie Sheen musíte odmyslieť, že je to Dva a pol chlapa tak si pri seriály Anger managment musíte odmyslieť, že je to sitcom a vtedy sa to da sledovať ako celkom dobrý a jednoduchy seriál na pobavenie.