Krampus Origins (2018) odpad!

Tak tohle bylo opravdu zlo. Až na pár menších záblesku jsem celý film pronudil a doufal, že už to skončí. Za sebe už nikdy více.

Útok mutantních mravenců (2017)

Taková pitomá jednohubka na ukrácení dlouhé chvíle. mluvící mravenec pobavil, prej tos posral, teď bude stříkat krev :D

Megalodon (2018) (TV film) odpad!

No, jediné zábavné na tomto "filmu" byly naprosto zkažené titulky, které byly u mé verze filmu :D jako přeložit větu kapitán na palubě jako klobouk na palubě už chce fištrón :D pokud jde o samotný film, tak nemá smysl nic psát. I když ono ani není co napsat. Tohle rozhodně patří mezi nejhorší výtvory od Asylum, co jsem měl možnost vidět (to i ty pitomě nakreslené Megapiraně jsou asi 100x lepší :D )

Únik z Alcatrazu (2001) odpad!

Ale co, takové vězení na Antarktidě má něco do sebe :D

Superžralok (2011) odpad!

Tank s "nohami" a žralok skákající po pláži. Co dodat :D :D

Supervoják SS (2006) (TV film) odpad!

Jediné pozitivum tohoto veledíla bylo, že jsem si zavzpomínal na krásné chvíle prožité při hraní Return to Castle Wolfenstein (jedné z mých nejoblíbenějších her). Hlavní monstrum jakoby z oka vypadlo (což bylo asi i cílem) těm "zmrdům" Übersoldaten, které bylo někdy hodně těžké sejmout (hlavně toho v laboratoři, co používal "elektrickou pušku").

Simpsonovi - Bartův trest (1992) (epizoda)

Nejlepší je Margina představa Barta jako striptéra: Fůj, jseš tlustej. Alespoň si mě víc užiješ brouku :D