Lusů

okres Kladno

<< předchozí 1 2
    • 5.5.2016  14:45
    Srbský film (2010)

Bez pochyby nejpříšernější film, co jsem kdy viděla. Ale stálo to za to. A jednou to stačilo.

• 5.5.2016  14:41

Svižná zábavná blbůstka se zombie zvířátky.

• 22.1.2015  18:41

Oproti knižní předloze je film dost ořezaný, ale ani v nejmenším mu to neškodí. Naopak, má díky tomu parádní tempo.

• 25.3.2014  08:42
    Paul McCartney: My Valentine (hudební videoklip) (2012)

Zajímavý nápad, nicméně s tlumočením hudby do znakového jazyka to nemá moc společného :) Pro představu doporučuji např. DVD Neslýchané od skupiny Traband

• 19.3.2014  09:41

Absolutně přestřelené, scénář dosti o ničem (a když už o něčem, tak o něčem naprosto předvídatelném), ale stejně mě to celou dobu bavilo, v natřásající (4DX) sedačce jsem si odpočinula, honičky stály za to a sbírka na startu finálového závodu byla prostě ... aaaaaaach!!! Takže z kina stejně odchod s přiblblým výrazem :)

• 3.3.2014  10:00
    Babovřesky (2013)

O nejake umelecke hodnote se rozhodne mluvit neda, ale nepopiram, ze jsem se parkrat zasmala a hlavne, videla uz jsem i horsi veci...

• 2.11.2013  19:13

Legendární Tourist Tophy na Isle of Man - nejnebezpečnější závod na světě, při kterém se téměř vždy někdo zabije a na který se i přesto (nebo právě proto) každoročně vrací skupinka šílenců, která si je dobře vědoma toho, co je tam může potkat ... po shlédnutí Closer to the Edge pochopíte proč ...

• 18.8.2013  22:09
    Zákon gangu (TV seriál) (2008)

Zajímavé, jak se během sérií mění moje pocity vůči postavám v seriálu - koho jsem na začátku měla ráda mě začal štvát, na ty, co mi nesedli, jsem si postupně zvykla a na konci zatím poslední série mě už téměř všichni dokonale s*ali :D Bohužel ve chvíli, kdy by kluci zahodili motorky, bych asi koukat přestala...

• 18.8.2013  22:03
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Stejně jako ostatní musím souhlasit, že s posledními sériemi kvalita poněkud upadá, ale stejně mě to pořád baví a pořád se mám na co těšit na září :D

• 23.5.2013  21:51
    Lví král (1994)

Nejoblíbenější disneyovka a animáček vůbec, dodnes se na něj ráda podívám. Hakuna Matata!

• 23.5.2013  20:26
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Žlutá rodinka, ve žlutém městě se žlutým humorem. Už nikdy nebudu uspávat Ralfa škrcením.

• 23.5.2013  20:23
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Prostě klasika ... S několikaměsíčními pauzami sjíždím Přátele pořád dokola a asi mě jen tak neomrzí. Tahle šestka je prostě součástí mojí domácnosti :))

• 23.5.2013  20:14

Film, ke kterému bych se asi nebýt mé finofilie jinak nedostala, což by byla veliká škoda. Tommi Korpela v roli pana ředitele je skvělý, filmu nechybí správná finská atmosféra a dokonale je dokreslen hudbou Panu Aaltia.

• 23.5.2013  20:02
    Vrána (1994)

Film s úžasnou atmosférou, kterou ještě podtrhují okolnosti natáčení a další rozměr mu dodává bolest, která vedla Jamese O'Barra ke stvoření komiksového Erica. It Can't Rain All The Time

• 23.5.2013  19:54

"This could be my masterpiece" ... and it is! Pro mě nejlepší Tarantinův film, o drobek předčil i Djanga. Brad Pitt předstírající Itala je dokonalý, pohled na hnědé oči Eliho Rotha držícího baseballku a o Christophu Waltzovi ani nemluvě ... Nejoblíbenější scéna - Mélanie Laurent a Daniel Brühl v promítací místnosti za zvuku Un Amico.

• 21.5.2012  08:51

Je, to blbost, ale stejně haha :D

• 19.11.2011  12:42

Film, který jsem si zamilovala už když jsem ho zhruba před deseti lety poprvé viděla. Pro mě skvělá komedie a zároveň vzpomínka na dědečka, který mě k této westernokomedii přivedl.

• 29.9.2011  09:15

Bože proč?! Proč ta blondýna?! Nebýt jí, dala bych alespoň 3*, ale tohle nešlo. Každopádně blondýna - neblondýna, nejslabší díl série.

• 21.9.2011  11:41
    Marley a já (2008)

Film na mě působil neskutečně monotónním dojmem, od komedie bych čekala větší zábavu. Každopádně konec mě stejně dojmul, balíček papírových kapesníčků padl za vlast ...

• 18.8.2011  09:56
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Název bych změnila na "Spartakus: Krev, prsa, sex a písek". Místy toho je až moc, ale nepopírám, že mě Spartakus baví.

• 18.8.2011  09:53

Že by mě něco v ději filmu překvapilo, se říct nedá (až na i-mana). Ale ty děcka za to prostě stály ...

• 4.7.2011  11:08

Pohádky mě moc bavily, ale zhruba od čtvrté už jsem doufala že je poslední (možná že kvůli začátku filmu o půlnoci). "Prêts?" "Oui!!!" "Húúúú"

• 4.7.2011  11:01

Sympatický bezdomovec, nesympatická "domácí". Ten diktafon mě přiváděl k šílenství ...

• 4.7.2011  10:57

Perfektní film, skvěle odsýpající, stylové rvačky :)) Ve Varech na film dokázala úžasně naladit i Fullerova živelná žena, která projekci uvedla!

• 4.7.2011  10:53

První film, který mě donutil odejít ze sálu. Půl hodiny mi stačilo, jednu * dávám pro to, že se film teoreticky mohl ještě někam pohnout po mém odchodu. Pro mě druhý nejnesnesitelnější film, který jsem ve Varech absolvovala (po loňském "Spolu").

• 20.6.2011  19:54

Clooneyho pomáda ... Ta pro mě samotnou stojí za * a song ústřední trojice taky. Celkově mě nadchla atmosféra filmu a absurdní situace viz ropucha :)

• 20.6.2011  19:46

3* za pitvu emzáka ... :D Kravina, ale mě to prostě bavilo :)

• 8.5.2011  14:43

Ten film je naprosto debilní ... ale já ho miluju :D Musím souhlasit s tím, že některým vtipům se prostě nebudete smát, ale tak se holt nezasmějete ... Myslím že je tam víc než dost geniálně vtipných stupidit, které mně osobně natolik pobavily, že ty nevtipné vtipy mi zkrátka nevadily.

• 21.4.2011  17:58

První 2 povídky mě víc než dostatečně nudily, ale čekání se vyplatilo. Rodriquezův pokoj se slobivými dětmi stál za to! Tarantinův kousek byl z mého pohledu o trošku slabší, ale i tak stále zábavný.

• 21.4.2011  17:37

Neskutečná blbost, která mě málem roztrhala na cucky, zvlášť při závěrečné erupci :D miluju absurdní "filmy"

<< předchozí 1 2