Need for Speed (2014)

Absolutně přestřelené, scénář dosti o ničem (a když už o něčem, tak o něčem naprosto předvídatelném), ale stejně mě to celou dobu bavilo, v natřásající (4DX) sedačce jsem si odpočinula, honičky stály za to a sbírka na startu finálového závodu byla prostě ... aaaaaaach!!! Takže z kina stejně odchod s přiblblým výrazem :)

Babovřesky (2013)

O nejake umelecke hodnote se rozhodne mluvit neda, ale nepopiram, ze jsem se parkrat zasmala a hlavne, videla uz jsem i horsi veci...

Paul McCartney: My Valentine (2012) (hudební videoklip)

Zajímavý nápad, nicméně s tlumočením hudby do znakového jazyka to nemá moc společného :) Pro představu doporučuji např. DVD Neslýchané od skupiny Traband

Pohádky noci (2011)

Pohádky mě moc bavily, ale zhruba od čtvrté už jsem doufala že je poslední (možná že kvůli začátku filmu o půlnoci). "Prêts?" "Oui!!!" "Húúúú"

Rango (2011)

Takhle jsem se v kině už dlouho nenasmála. Songy ptačího kvarteta, pásovec na dvě půlky, místní drsňáci v saloonu a trocha romantiky. Závěrečná písnička (ohromně mi připomíná Marshall vs. The Machines z HIMYM) mi doteď minimálně 2x denně zní v hlavě …

Stranou Satana (2011)

První film, který mě donutil odejít ze sálu. Půl hodiny mi stačilo, jednu * dávám pro to, že se film teoreticky mohl ještě někam pohnout po mém odchodu. Pro mě druhý nejnesnesitelnější film, který jsem ve Varech absolvovala (po loňském "Spolu").

Světová invaze (2011)

3* za pitvu emzáka ... :D Kravina, ale mě to prostě bavilo :)

Transformers 3 (2011)

Bože proč?! Proč ta blondýna?! Nebýt jí, dala bych alespoň 3*, ale tohle nešlo. Každopádně blondýna - neblondýna, nejslabší díl série.