A-Team: Poslední mise (2010)

fyzikální zákony odjeli na dovolenou. což by ani tak nevadilo, kdybychom byli pořád ve zlatých osmdesátých. V tom vidím největší kámen úrazu tohoto remaku, který se netočil pro fanoušky původního seriálu jako spíše pro nové náctileté publikum. Jednoduchý scénář, závěrečná bitka, výbuch střídá výbuch, hláška za hláškou a nic z toho. Pro mne zklamání. Potěší odkazy na seriál jako i účast původních herců

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Mojsejová je otřesná, jediné čím tam přispívá je její slovník. V tom, že se někdo chová jako naprosté arogantní hovado nevidím nic obdivuhodného, ukazují to i jiné celebrity v karaoke soutěžích. To, že je někdo "top manager" neznamená, že se musí chovat jako arogantní namyšlené, vypatlané hulvátské hovado. Mojsejová to bezezbytku splňuje a chce to i po soutěžích - nejde o to vybrat TOP managera, ale o show. Christová se v zatím jedné epizodě moc nepředvedla a Šula je jako moderátor příšernej. Jeho komentáře mimo mísu, ale cítí se veledůležitě jako dítě, které dohlíží na pískovišti na pořádek, zatímco si paní učitelka odskočila pokecat přes plot. Zajímalo by mě na základě čeho tam tyto tři lidi vybrali a taky kdo. Úkoly nezajímavé a nudné. Ale má to plus, člověk to sleduje, aby viděl čeho jsou lidé schopní i když to tuší...

Yamakasi (2001) odpad!

akce/drama/krimi. Akční složku by klidně mohli natočit v domově důchodců a nebylo by potřeba dublérů. Všechny záběry jsou tak šíleně sestříhané až hanba. Drama? kde je tam drama ?? Malej kluk spadne z metrové výšky na zem a hned za to můžou "vyznavači parkouru", Scénář je více než debilní. A aby ho zachránili dávají se hlavní hrdinové na cestu zločinu a okrádají bohaté a zlé, aby zachránili hodného a chudého chlapce. Pro mě je tento film nehorázným zklamáním. A nezachrání to ani jméno Luca Bessona na obalu DVD.

Šakalí léta (1993)

tento film mi v deseti letech ukázal "rokenroll"

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

totální dno televizní zábavy a ukázka degenerace společnosti

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

neumím si představit, že bych měl vidět všech 180 dílů. Stačilo mi jich 5 a přiznám se, že jsem je nedokoukal celé, protože by mi vytekl mozek ušima. Tak pateticky napsané dialogy jsem už dlouho neslyšel a mám podezření, že děti v jesličkách jsou schopny vést duchaplnější konverzaci. Dokonce i školní představení, kde by Váš syn/dcera hráli strom číslo 6 nebo kámen číslo 4 by oplývalo lepšími hereckými výkony.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Výborný příběh. Detektivka ze staré školy, kdy se policajti nemuseli bát "nepřiměřené obrany", doplněná skvělými hereckými výkony všech zúčastněných. 50tá léta v L.A. nebyl žádný med.

Mikulášovy patálie (2009)

Knihu jsem četl jako malý a zfilmování jsem se trochu obával. Nedokázal jsem si představit jak natočit krátké povídky jako celovečerní film. Obavy se naštěstí nevyplnili a já se od začátku až do konce skvěle bavil. Hlavně scéna s Celestýnem a oční prohlídkou :D