Hoyt

okres Pardubice

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 20.2.2017  00:21

Konečně něco nového, netradičního a netypického. Nějaké výhrady k příběhu by byly ale tentokrát mi bohatě stačila ta forma. Za mě naprostá spokojenost.

• 29.12.2016  22:09
    Pustina (TV seriál) (2016)

Před výkony Stivínové se Špalkovou klobouk dolů. Do pátého dílu je to absolutně plný počet, potom už se mi to zdálo příliš natahované a dost scén zbytečných i tak to je neskutečné, že něco takového vzniklo u nás. Velká pochvala Hulíkovi za scénář a samozřejmě za brilantní zvukové ruchy.

• 7.11.2016  16:25

Povrchní a útok na Trumpa náhodou před volbami je trapný. Leo příště radši filmy.

• 4.9.2016  18:44
    Zabijáci (2014)

Ze všech tří dílů jednoznačně ten nejpovedenější. Temné a drsné krimi s velmi ujetými a celkově povedenými záporáky. Jediné co filmu chybí je pořádný konec. Tomuto případu by se mě víc hodil nějaký temnější nebo sadističtější závěr víc než málo zajímavé akční finále.

• 26.8.2016  10:21
    Dětská hra (TV film) (1984)

Jeden z těch filmů, kde jde jen a jen a pointu. Navíc tady je těžké ji neprozradit už na začátku (dříve obsah, galerie, komentáře ale už i samotný název dost napovídá) Já měl to štěstí a narazil na to v TV a byl to sice dost amatérský ale opravdu nadprůměrný 70-ti minutový atmosferický zážitek.

• 13.8.2016  10:04
    Chladné srdce (TV film) (2014)

Velice temná ale povedená pohádka podle skvělé Hauffovi předlohy. Na Německou produkci lehký nadprůměr.

• 11.8.2016  23:08

Herecký koncert Themise Panou. Kontroverzní děj posuzovat nebudu, protože film je umění a patří do něho vše co režisér uzná za vhodné. Slabší 4*.

• 8.8.2016  12:51
    Cell (2016)

Postapokalyptických filmů není nikdy dost a tak jsem i tentno uvítal. Začátek je největší klad snímku. Hned se jde na věc a propuká celkem slušný masakr. To je tak ale na celém filmu všechno. Dále už je to jen podprůměrné putování po zničené zemi. Efekty jsou katastrofální ale nadruhou stranu to zachraňuje aspoň sympatické obsazení.

• 18.7.2016  15:20
    February (2015)

Jasný nadprůměr. V dnešní době už musím ocenit každý horor, který ve mě vyvolá napětí a nepříjemné pocity. Tady to platí skoro po celý film. Pomalé tempo mi vůbec nevadilo a navíc bych vyzvednul vynikající hudbu a výkon mlaďoučké Kiernan Shipky.

• 6.7.2016  21:06
    Lantouri (2016)

Ze začátku hodně rozpačité. Byl jsem moc zvědavý jakým směrem se to bude posouvat dále. A ve výsledku to byl silný zážitek. Po skončení byl celý sál jako opařený a zůstal nějakou dobu bez pohnutí sedět. Herci velice sympatičtí, zvláště Maryam Palizban.

• 6.7.2016  01:56
    Nová kůže (2016)

Veliká slabota. Nesympatičtí herci, zbytečně natahovaný a absolutně špatně vyprávěný i tak nezajímavý příběh bez špetky napětí což u daného žánru je nevídané.

• 5.7.2016  02:29

Už při úvodní scéně jsem věděl, že půjde o nevšední zážitek. Vizuálně, zvukově a hlavně hudebně neskutečná bomba. Gaspar Noe s Davidem Lynchem by byli při sledování filmu určitě nadšeni. Plus mé dvě vyděšení skoro na smrt (což se hodně dlouho nestalo) z toho dělají neskutečnou podívanou. Odlehčené scény mi vůbec nevadili. Top zážitek KVIFF 2016.

• 3.7.2016  23:11
    Bouře (2016)

Peklo všech pekel. Popis vůbec neodpovídá tomu co se děje ve skutečnosti. Totálně natahovaný, vymyšlený a hlavně nudný ,,prý" dokument.

• 22.5.2016  11:46

Po výborně vtipné jedničce i dvojce rozporuplné pocity. Mrzí mě, že se příběh věnoval spíše vedlejším postavám, kterých tu bylo až příliš moc. Ke konci už to působí až moc nudně a zmateně. Samotný konec to ale zase naopak trochu tlačí nahoru. Zatím slabé 4* z nostalgie a za opakování výborných hlášek z předešlých dílů.

• 16.5.2016  23:19

Gradace a pointa bez šťávy, k tomu velice špatně zvolená hudba, která trhá uši kazí výborný námět, prostředí a především herecké výkony dvou francouzských velikánů. Veliká škoda zabitého potencionálu ale na tu dobu asi fajn. Slabší 3*

• 21.4.2016  00:03

Mírné zklamání. Kdyby se to podařilo navodit atmosféru jako například v Coherence tak by to byl jistě nevšední zážitek takhle je to až moc průhledné a bez absolutně zajímavé závěrečné části. Další věc, která mi vadila bylo herecké obsazení. Slabší 3*.

• 29.12.2015  23:05
    400 Days (2015)

Obrovské plus za to, že se to neodehrávalo celé jenom v krytu a celkem brzo se vyleze ven a atmosféra s nejistotou se dá krájet ještě mnohem více než v krytu. Chyby to má ale zdejší hodnocení je podle mě až příliš přísné. Po dlouhé době správně mysteriózní film s pořádnou dávkou napětí. Konec bude asi vadit všem a já ho tak trochu očekával ale tohle moc nešlo racionálně ukončit.

• 22.12.2015  01:02

Strhující jízda. Už za scénu s párem pedofilů si to zaslouží vysoké hodnocení, protože více znepokojivou a zrůdnou scénu jsem už dlouho neviděl. A ačkoliv jsem jí viděl už nejmíň potřetí (pokaždé se u ní nefalšovaně bojím) vždy působí stejně nepříjemně a úzkostlivě. Film je plný všemožných vychytávek co se týče vizuálu, filtrů a spoustu dalších bez zbytečných hluchých míst s Karlem Rodenem a Verou jako ozdobou snímku.

• 6.11.2015  23:20

Zklamání. Nicole je pro mě v každém filmu ozdoba a je mi vždy velkým zážitkem koukat na její herectví ale tady tomu prvně bohužel nebylo. Snad to bylo tou rolí co měla. Firth se do své role vůbec nehodí a závěrečná pointa, kterou jsem čekal mnohem více zamotanou je také hodně slabá a jednoduchá. Slabé 3*

• 6.11.2015  22:59

Pozdravuj mojí ženu a já pozdravím tu tvojí - asi ta nejsilnější scéna co jsem za poslední dobu viděl. Jinak velmi silné 4* za vynikající charaktery všech postav, nenudící dialogy ( i když se řeší čtení ve vaně ) a hlavně akci, která byla vždy rychlá ale taková jak bych si jí představoval ve skutečnosti.

• 3.11.2015  00:43

Na nejlepší třetí díl to nemá ani v nejmenším. Na můj vkus až moc sci-fi a Toby se také moc nepovedl. Chybělo mi tam to větší tajemno a beznaděj z právě už zmíněné skvělé trojky.

• 3.11.2015  00:12
    Temné kouty (2015)

Zmařený potenciál. Slabá ničím zajímavá filmařina absolutně bez atmosféry a silných momentů. Dostat to Fincher nebo Villeneuve mohlo to být absolutně jinde.

• 7.8.2015  23:39

Že Julianne bude boží jsem předpokládal ale kdo mě nadchnul byl pro mě zatím moc neoblíbený Alec Baldwin snad jediný charakter ve filmu, kterému jsem věřil a soucítil s ním. Jinak je to celé takové utrápené s minimem emocí což u takového filmu je veliká chyba.

• 4.8.2015  15:43

Podle ohlasů jsem to čekal slabé ale kvůli skvělému traileru, maskám a také tomu že jsem fanda strašidelných domů jsem to musel vidět. Bohužel jediné koukatelné jsou právě jen masky a to je moc málo. Ztráta času.

• 4.8.2015  15:31
    Die Tür (2009)

Kvalitní podívaná. Řemeslně to sice není na 4* ale atmosférou a hereckými výkony to v klidu dá. Námět je parádní přesně takovéto mám nejraději a když tomu připočtu vznik v Německu dávám s čistým svědomím 4*.

• 19.7.2015  11:56

Jestliže závěrečné pasáže a všeobecně konce většině hororů ubírají na výsledném dojmu tak tady je to pravý opak. Neskutečně tíživá lokace a velice přesvědčivé výkony všech zúčastněných, zvláště představitelé Thomasin a jejího otce z toho dělají neskutečně znepokojivý film. Občas si to ale slabší pasáže neodpustí a někomu můžou vadit časté náboženské řeči, které mně ale vůbec nevadí. Zvuk, kamera a hudba na nejlepší možné úrovni až jsem kolikrát chtěl, aby ta hudba už prostě přestala tak to na mě působilo nepříjemně. Střih mi docela vadil, protože jsem se skoro vždycky leknul i když jsem neměl. Ale závěrem jsem na 100% spokojen.

• 31.5.2015  21:24
    Jan Hus (TV film) (2015)

První díl vypadal velice nadějně. Ale jak mohli zkazit tak nejdůležitější pasáž se scénou samotného koncilu v Kostnici a totálně zazdít samotné upálení za zvuků tak příšerné a nechutné hudby to mi hlava opravdu nebere. Milan Kňažko zaslouží největší pochvalu ale na Kocába nadávat nebudu, bude tu na něj špíny až až.

• 2.5.2015  23:10
    Divočina (2014)

Musím jen za tři a je mi to moc líto. Hlavně kvůli druhé polovině a málo zajímavým flashbackům, které mě vůbec nechytily. Reese zaslouží hluboké absolutorium, protože bez ní by to dopadlo ještě mnohem hůře. Tady scénář opět pokazil hrozně zajímavý námět...

• 22.4.2015  13:50
    Madonna - Ghosttown (hudební videoklip) (2015)

Stylové jako vždy. Åkerlund umí. Top.

• 16.1.2015  13:17

Po konci mě přepadnul nádherný pocit a přeběhl mráz po zádech a to už zaslouží plný počet. Vyzdvihnul bych ještě skvělou hudbu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10