Smršť (2024)

Atmosféra socialistických kúpeľov bola uveritelna aj vždy skvelá Aňa potešila a svojim výkonom hravo prekonala Maštalíra.Čo my ale vadilo bola absencia deja za ktorú suplovali stále sa opakujúce flashbacky z minulosti so synom Šimonom ,video z výsluchu obvineného zo 4 násobnej smrti alebo nekonečné diskusie medzi Maštalírom a Geislerovou. A záverečné rozuzlenie tomu tiež veľmi nepomohlo.Bebjak to dokáže aj  inak a lepšie ako my už neraz dokázal (Tieňohra,Jozef Mak..)

Pustina (2016) (seriál)

Vydene komplet

Dánská dívka (2015)

Pekna omalovavanka...kde stojí zato iba presvedčiva Alicia a užasna hudba....ina.k na môj vkus trochu podivnost

Pixely (2015)

Kevin James ako americky prezident???WTF???Film totalne mimo:-) Ale zabava kralovska:-)

Byzantium (2012)

Strasna nuda.....od rezisera Jordana by som to urcite necakal...toto nicoho hodne dielko nesiaha Interview s Upirom ani po clenky.A tesne pred koncom som od tej nudy zaspal a bolo mi uplne jedno ako to dopadne.Pretoze kde nic neni ani smrt nebere.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Umna dobre.Spracovanie potesilo (prva polka poodhalila co robila a druha vysvetlila preco to robila). Amanda celkom fajn iba som sa nemohol ku koncu zbavit pocitu ze zo skutocnej Lindy sa tu snazia vytvorit novu Matku Terezu.

Líbánky (2013)

Hrebejk sa uz toci v kruhu a bohuzial asi nevie ako sa zneho dostat von.Este pri Nevinnosti som mu to zozral .... ale uz stacilo.Geislerova mi uz tiez zacina liezt nanervy....esteze ten Jirka Cerny tu hral fakt dobre a aj na letnu krajinu plnu rybnikov okolo Trebone sa tiez dobre pozeralo.

Lore (2012)

Obrovske plusy.......skvela Saskia Rosendahl a uchvatna hudba Maxa Richtera.

Zlodějka knih (2013)

Smrt ako rozpravac pribehu? Preco nie....Dalsi dojimavy pribeh z jedneho z najtemnejsich obdobi ludstva ( 2.svetova vojna) .Viac ako vojne sa ale pribeh venuje teme nacizmu,priatelstva, lasky ku kniham......Predstavitelka Liesel vyborne vybrata,rovnako aj predstavitelia jej kamaratov Rudy a Max...a samozrejme zaver silno vhanal slzy do oci.SPOILER:Len skoda toho odflaknuteho zaveru ked sa Liesel na konci vojny stretne s Maxom.