• Fantasy

Predátoři (2010)

Predátor i Predátor 2 se mi líbili víc, ale zase je to mnohem mnohem lepší než Alien Vs. Predator (o druhém díle nemluvě). Jen Adrien Brody na mě ve své roli působil trochu směšně.

Zelená zóna (2010)

Tomu filmu nelze po režijní, herecké, dějové i technické stránce prakticky nic vytknout, jen téma, které si vybral a které už má prošlé datum spotřeby. A to nejde ani o to, že jdete na film, jehož pointu znáte dopředu. Natočit politicky angažovaný film o odzbrojení Iráku by bylo zajímavější tak před pěti lety (trochu jako osud Vlasů...).

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Pokud jste četli comicsy, nesledujte tento film. Navíc na snímek, kde se velmi často bodá do lidí, obsahuje obdivuhodně málo krve (což lze omluvit pouze tím, že po zaplacení všech mizerných CG efektů jim na ni prostě nezbylo, nebo ratingem).

Nejsem tvůj přítel (2009)

Po Taxidermii zklamání, ale jestli to opravdu byla dvacetidenní improvizace s neherci, tak stejně docela respekt.

Welcome (2009)

Trochu jednostranný pohled na problém emigrantů ve Francii a ke konci ždímačka slz.

Terminator Salvation (2009)

Vyhovuje mi, po komediální trojce, návrat k akční sci-fi, ale scenáristu už bych nenechala napsat ani vánoční přáníčko, protože příběh je nelogický, plný děr a táhne se. Krom toho byl celý film atmosféricky sterilní a jaksi dutý.

Tančila jedno léto (1951)

Tak trochu kýč. Řemeslně na dobré úrovni, ale dějově jednoduché a hrající na city.

Ovládací panel
3 body