South Park: Joining the Panderverse (2023) (TV film)

obe pribehove linky su napadite a trefne, ale ta hlavna je trestuhodne nevyuzita. special je malo vtipny a zbytocne roztahany, cela zapletka je tak na klasickych 20 minut.

Velma (2023) (seriál)

ja ani neviem preco som to vobec dopozeral. asi koli tomu aby som zistil ako sa vyvinie pribeh? ten bol nakoniec silno pozliepany a ledva to drzalo pokope. vtipy tam boli taktiez dost na silu narvane, velma bola vacsinu casu vyslovene otravna a cele to vobec nefungovalo. ale inac ma serial zopar svetlych chvil, peknu animaciu a je celkom zaujimave pozriet sa na stare zname postavy v novom prevedeni. ale na exkurziu do toho sveta bohate staci pozriet prvy diel.

Nikdo (2021)

mix johna wicka a sam doma. neustale klesajuca krivka zabavnosti. zacina to skvele, stred filmu sa ako tak drzi, posledna polhodina uz velmi slaba. slaby priemer, bez boba odenkirka v hlavnej ulohe by som mu nemilosrdne napalil 2*.

Roky a roky (2019) (seriál)

prve diely skvele, sem tam sa nad niecim pozastavite, avsak serialu to odpustite, lebo cakate gradaciu deja, zaujima vas kde sa posunu, cakate co bude dalej. lenze vsetko co postavili na zaciatku vystrieda skratkovity pribeh a neskutocne ceckovy scenar, kde uz logika nehra ziadnu rolu. velka skoda, lebo potencial bol obrovsky.

Kód Enigmy (2014)

dobre natoceny film, aj som sa bavil, preco teda 3*? prakticky kazdy highlight filmu bol vymysleny a to na pribeh zalozeny podla skutocnych udalosti nie je nic moc, nie?

Valerian a město tisíce planet (2017)

urcite najnezasluzenejsie 4 hviezdy na tomto ucte. veeelmi zle napisany pribeh a este horsie herecke obsadenie, cara delevigne ma len zaujimavy ksicht, ale hranie jej proste nejde. nehovoriac o tom, ze ani jeden z hlavnych hrdinov sa do svojej role nehodil, prvu polhodku som cakal na vysvetlenie, preco profesionalni drsno hlaskujuci agenti vyzeraju jak male decka(ludia specialne chovani pre vladu a pod), ale nic neprislo. LENZE film ma skvely vizual a pestry vesmir, na ktory sa s vynimkou sw nechyta nic od piateho elementu, skvelo sa nanho pozeralo a preto musim byt vrcholne neobjektivny a ist vyssie.

Američtí bohové (2017) (seriál)

pri tomto serialy som si presiel vsetkym od absolutneho nadsenia po totalne ochladnutie. dej mi prisiel priemerny, filozoficke kecy, ktore obycajne mozem isli mimo mna. uz som si vravel, ze to nejako doklepnem a dost, ale posledny diel bol fajn a presvedcil ma na druhu seriu, teda aspon na par dielov z nej. zatial priemer az jemny podpriemer.

The Brown Bunny (2003)

chloe savigny pekna, zaverecna scena fajn a pointa je zaujimava, ale vedie k nej neskutocne nudna cesta.

Správní chlapi (2016)

super zabava a kopa srandy, ale ten pribeh to neskutocne taha dole, je to prilis velka zlatanina aj na filmy tohoto typu. v kazdom pripade sa oplati vidiet, herecke vykony hlavnej dvojky su super a viac nez par krat sa dobre zasmejete.