Tokyo Vice (2022) (seriál)

Oceňuji, že ačkoli jde o mafiánský film, tak je zde miminum brutalit a vše nahrazuje parádní atmosféra. přesně tak si představuju dobrou kriminálku. Mám štěstí, že seriál objevuji při vydánídruhé série, protože konec je skutečně naprosto otevřený. Japonština je v seriálu fantastická, líbí s emi, jak plynuje přechází do angliny a zas zpět. Tokio parádní. Člověk vzpomíná na vlastní návštěvu :)

Nech svět světem (2023)

Co se stane, když zfilmujete knihu, která má 54%? Získáte film s 54%. Příšerná a nesympatická Julia Roberts. Hvězda dolů. Zženštělý ukňučený Ethan. Hvězda dolů. Naprostý nesmysl se zvířaty a zuby. Hvězda dolů. Nedořešené záhady a otevřený konec. Hvězda... dolů. Zbylo tomu vůbec něco? Atmosféra. To jediné.

Koruna - Willsmánie (2023) (epizoda)

Nemohu si pomoct, ale celý díl na mě působil jako reklama na Charlese, Williama a rozehnání konspirací kolem Diany. Jako by se tvůrci snažili zavděčit královské rodině a udělat ji PR. Mladý William je vybraný skvěle a je mu fakt podobný. Harry je příšera. To jako fakt neměli nikoho jiného?

Jak jsem poznal vaši matku - Roboti proti wrestlerům (2010) (epizoda)

Krasna ukazka buranstvi. Amerika in nutshell. Cim dele koukam na tenhle serial, tim vic me vsechny postavy serou. Presto to nejak funguje. Asi se negativa proste nejak vyrusi. Nicmene Barney a Lily oba nosi korunu nejvetsich kretenu. Nikdy bych se a takovyma lidma nekamaradila

Jak jsem poznal vaši matku - Dvojí občanství (2009) (epizoda)

Lily pokracuje ve sve nesnesitelnosti. Marshall kompletni podpantoflak. Mela jsem tu smulu, ze se znovu divam na serii pri kojeni, takze vidim seros strasne rychle za sebou a klidne nekolik dilu. Tim padem prichazi presyceni, zivotni nadhled a nektere postavy dostavaji naprosto nesnesitelny rozmer

Koruna - Následky (2023) (epizoda)

Neříkám, že tohle je realita. Ale myslím si, že je to dost blízko. O to víc nechápu fanatismus kolem přestárlé stařeny, která se neuměla vzdát trůnu a i v roce 1997 se chovala jako v roce 1917.

Šťastně vdaná (2023) (seriál)

Extrémně frigidní anime bez jediné pusy (ano, tento spoiler si nenechte ujít, abyste zbytečně nečekali). Jak psal už někdo jiný, na začátku se mi to líbilo a pak to začala být přeslazená nuda. 2,5*

Bod obnovy (2023)

Tohle je naděje. Moje naděje.