Atlas mraků (2012)

Nie je to film, ktorý sa bude každému páčiť. Ale ja som šiel z kina spokojný, že som konečne videl niečo iné, niečo čo skutočne stálo za to. Skvelo podané príbehy naprieč časom a priestorom.

V/H/S (2012)

úžasné. perfektné, podľa mňa dokonalé. našlo by sa pár chybyčiek ako druhá kazeta má také nudnejšie tempo, ale okrem toho nemám žiadne výhrady.

Muž odnikud (2010)

dlho som nevidel film, čo by ma tak veľmi uniesol. dokonalý po všetkých stránkach.

Kód smrti (2008)

hmmm, komentovať nové/staro-nové segalovky nie je nič skvelé. skvelé nie je ani sledovať ich. tento film nebol vyslovene zlý, ale nebol ani dobrý. segalove chvaty a jeho náhradníci v bojových scénach sú už samozrejmosťou. príbeh o vyšetrovaní vrážd by aj celkom ušiel, nebyť tak odfláknutého konca. a celá linka s jeho braťom dvojčaťom ako bol zabitý keď bol malý pred jeho očami, to bolo biedne a nevysvetlené. blábol, ak nie ste segalový fanúšik na život a na smrť, neodporúčam sledovať, myslím si že tak nič nestratíte.

Méďa (2012)

je to skvelé, takto dobre som sa v kine už vééééééľmi dlho nezasmial. perfektná komédia tohto roku.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

najlepší seriál o "skutočných superhrdinoch" aký bol doteraz spravený.soundtrack je perfektný.

Podfu(c)k (2000)

tak a sme v piči!

Mrtvý vesmír (2008)

Celkom podarený prequel ktorý dokresľuje hrami nastolené univerzum, škoda tých čudných animácii niekedy, inak je to viac gore ako horror, ale to mi neprekáža. Hraný Dead Space by som si pozrel veľmi rád, musel by však byť viac hororový. Pre fanúšikov, ktorý majú radi DS povinnosť.