Vzhůru do oblak (2009)

Tenhle pixarovský kousek mě překvapil a nadchl,i když tato pohádka obsahuje pár "srceryvných scén",jsem se bavila a rychloběh života manželů byl vyjeven výborně a dabing povedený,musím tomuto kousku dát 5 hvězdiček,v kině musí být zhlédnutí zážitek a být malým dítětem tak jsem na tisíc procent nadšená a uchvácená,shrnutí mého žvanění- pohádka je vtipná,krásná a uchvacující.

Ženy v pokušení (2010)

film nezklamal mé očekávání,bavila jsem se od začátku až do konce a paní Balzerová Vám skládám poklonu,protože jste neuvěřitelná

Nouzový východ (2008)

Film Nouzový východ je jedno z nelepších dramat,jaké mé oko uzřelo,oba herci ztvárnující mladý manželský pár,který na začátku tvoří lidi toužící splnit si své sny ,ovšem jak už to tak bývá po usazení mužů a porodů žen,stávajících se většinou domácí hospodynky bez snů, tu ke konci filmu končí bohužel tak jak končí, Kate winslet mě neustále přesvědčuje o své kvalitě herečky je v tomto filmu neuvěřitelná,i DiCaprio se mi tu líbil,jde vidět že mu to s Kate jde od ruky,občas jsem zapomínala,že koukám na hraný film, líbilo se mi že zde nebyi herci přehnaně upraveni,že opravdu byla vidět kdejaká piha,vráska,opravdu všem lidem co se podíleli na tomto kousku tleskám.

Hledání Země Nezemě (2004)

Překrásný film u něhož jsem se po dlouhé době zalykala slzami, všichni zúčastnění herci včetně těch dětských herců, zahráli své postavy vynikajícně, nejkrásnější chvíle ve filmu byla zobrazena Země -Nezemě a i když jsem Petra Pana viděla jednou v televizi hra mě natolik uchvátila díky tomuto filmu ,že si seženu knihu a dám se s chutí do čtení.Díky pane Marcu Fostere za tak krásný kousek.

Penelope (2006)

Tato romantická pohádka je opravdu "sci-fi",ale i přes veškerou naivitu se mi film dost líbil, Christina byla z rypáčkem roztomilá a její karbanický přítel no ten by stál za hřích :-)), moc se mi líbila vizuální stránka filmu a i když Rees Witherspoon hrála malou roli,přišla mi tu skvělá.

Profesionál (1981)

Jo Belmondo je třída ,na tuto francouzkou kriminálku se dá dívat,je to jeden z jeho lepších kousků.

30 dní dlouhá noc (2007)

No celkem dobrej napínavej biják, občas jsem sebou trhla-což je u horroru fajn- po Stmívání celkem změna,ale ten konec kdy se hl.hrdina OPET !!!!obětuje mi přišlo celkem otravný a ubírá filmu na štávě,kdyby to nikdo nepřežil nebo ten obětavý polda zabil ostatní včetně svý milený a to nák drasticky tak by byl lepší,ale i tak byla to dobrá podívaná

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

No musím,říct,že jsem nebyla zklamaná,protože jsem četla knížku a už v knížce byli jisté utahané pasáže,takže jsem na ten film šla,protože jsem chtěla vědět zdali mě překvapí ,no nepřekvapil, nebýt scén s Edoušem,tak bych u toho nejspíš scípla,protože koukat celý film na mdlou Bellu a jejího Jakoba mě uvádělo do spavých situací.Výměna rejži,mi nepřišla jako dobrý nápad, no ale jaké pak copak, musím přiznat,že z jedničky jsem byla nadšená a z tý nastávající trojky mám celkem strach,páč jestli to bude jak v knize tak potěš koště.

Hlad (1983)

Tenhle kousek ve mně vyvolává rozporuplné pocity, upíří scény mi přišly né moc povedené, nevím, ale nějak mi v nich chybělo něco co by mělo trochu napětí, možná děsu, ale Susan Sarrandon tam byla úchvatná a velmi se zdařila hudba, která dokonale podbarvuje scény, ale i přes mých pár výhrad si nedovolím tenhle zvláštní film očernit, možná na desátý kuk mu propadnu stejně jako můj bratr :-))

Arizona Dream (1993)

Mé náhodné přepnutí telky, mi nadělilo skouknutí tohohle filmu, bylo to zas jedno z těch příjemných překvapení, moc se mi film líbil a kině byl ještě lepší než v tý bedně-což dá rozum-, Johnas byl výborný a obě dámy vedle něj také,prostě zas jednou dobrej biják.