The Walking Dead: The Ones Who Live - What We (2024) (epizoda)

Nebudem hodnotiť, ale cítim potrebu napísať koment. TWD je klasicky ukecaná záležitosť, ale čo ma prinútilo sa rozhodnúť napísať koment, bola spomienka na Daryla. To mi vrátilo spomienky a celkom emočne rozsekalo.

Jakoś to będzie (2021)

Polský patologický úlet. Kto má rád divné filmy, smelo doporučujem.

Listopad (2017)

Brutálna podivnosť! Film plný škaredých ľudí! Okrem hrdinky, teda! Hlavný hrdina nesympatický brutálne!

Miłość na pierwszą stronę (2022)

U mňa jedoznačne najlepší film  od Sadowskej. Polská verzia na Notthing Hill. Film prekvapuje kvalitnýmii hláškami, čo som absolútne nečakal. Odkazy na filmy (Forrest Gump etc.) potešili tiež. A Stramowski s mikádom v roku 2022?! To fuckt?!  Ale bavil som sa výborne.

Vládce temnot (1987)

Prince of Darkness ma príjemne prekvapil. Má výbornú, temne mysterioznu atmosféru po celý čas. Záver bol trošku komický, ale to takmer u každých hororových filmoch osemdesiatych rokoch, ale nič extra, čo by ho zhadzovalo. Avšak tá finálna myšlienka a scénka so zrkadlom nemala chybu. Fakt premakané. To som teda čumel! Jedinou chybičkou krásy bol ten nesympatický zmrd korejského pôvodu Walter. Ten mi pil krv svojou neustálou podráždenosťou!

Dobré ráno, Brno! - Série 2 (2024) (série)

Musím sa priznať, že ma Mirek, po páde na hlavu, dosť sral. To trvalo presne do piatej epizody, kedy objavil v garáži ketamin. Až potom sa začala normálna, štandartná zábava (druhej sezony) Dobré ráno, Brno! Dovtedy som mal, veru, pochybnosti, pretože postava rejžu Mirka bola kurevsky otravná! (Keta robí zjavne zázraky.) Páčilo sa mi, že seriál dokáže prekvapiť i nečakanými situáciami a taktiež, že rieši i morálne zásady. Hlavne, nie je to buranský humor a to ma na tom najviac bavilo. Hlavní hrdinovia mi prirástli dosť k srdcu, zblížil som sa s nimi veľmi a preto si myslím, že tretia sezóna by vôbec nebola od veci.

Le Ravissement (2023)

Film vyvoláva veľmi vznietlivé emocie kedy bude prevládať len jeden z piatich elementov ako hlavný - oheň. Bude to totiž vo vás vrieť! Ide o slušné psycho a ja som si nebol stopercentne istý, kto si zaslúži viac na držku, či Salome, alebo Lýdia! P.S. Pre znalcov knihy od autora menom Joseph Chilt Pearce: Magické dieťa,  bude úvodných štyridsať minút filmu len veľmi ťažko prekúsnuteľných!

Její tělo (2023)

Její tělo hoci postrádzajúce hlbku, nenudilo, ale ani nechytilo za gule! Nemalo vlastne ani čím. Vo filme nebola taká scénka, ktorú by som si ešte teraz - deň po zhliadnutí, pamätal.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Markovič to s tým miluj blížneho svojho trochu potiahol do extrému, keď si Láďu priviedol domov k svojej rodine. Občas som mal pocit, akoby bol na 'perníku'. Prvé tri epizódy boli normálny, šedý priemer a nekonečne sa vliekli. Z Ládi sa vyťahovali odpovede ako z chlpatej deky. No na porazenie. To som sa zhodoval s pocitmi a názormi, ktoré vystihol vo svojom komentári golfista .Jediným svetlým momentom boli kecy pána Vaňka, ktorý ich furt podjebával v knajpe pri gulečníku. A občas i kecy náčelníka boli takým oživením. No, a druhá polovica seriálu ma začala baviť a to zase naopak, kecy pána Vaňka akosi ustali. Tiež bol výborný i Vojta Kotek. Inak celý seriál je pomerne pekná depka. Výsledné hodnotenie: slabšie štyri, alebo silnejšie tri hviezdičky. Prikláňam sa k štyrom, pretože tie rekvizity a tie herecké výkony boli neuveriteľné!

Ovládací panel
7. nej uživatel Velká Británie