• Krátkometrážní

Murder Mountain (2018) (seriál)

Ta stopáž měla být poloviční.

Hříšnice - Cora (2017) (série)

Jeden z nejlepších a nejméně otřelých thrillerových příběhů, které jsem, kdy viděla, a k tomu po všech stránkách výtečně natočen.

One of Us (2016) (seriál)

Vecpat tam druhou dějovou linku, která s první defacto nersouvisí a nijak do ní nezasahuje, nebylo úplně moudré.

Nedá se utéct (2019) (seriál)

Problém španělské kinematografie je v přežívající sentimentálnosti, pro španělského diváka, je třeba veškeré temno nějak změkčit, nejlépe romantickou popovou hudbou.Takže když se hlavní hrdinka snaží vyprostit z pout při únosu a hraje k tomu nějaký Justin Bieber, vypínám. Španělé ještě mají před sebou jakous cestu, kterou musejí urazit ...

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Bob Odenkirk, stand up comician, který má vynikající schopnost retardovat a komplikovat děj, což lze pokud on sám nemá být zaroveň hybatelem. One man show Boba Odenkirka potrádá drive a já to z frustrace vypla ... P.S. Vůbec nechápu, co je na seriálu rafinovaného, zejména tedy, když donekonečna opakují tytéž gagy ...

Ray Donovan (2013) (seriál)

Koukám na sedmou sérii a ten seriál si pořád drží úroveň. Když jsem si přečetla popisek na HBO, myslela jsem, že si to budu pouštět leda k vaření, a ejhle vono to není vůbec blbý.

Černobyl (2019) (seriál)

Jedná se o dramatizaci a tak je na to třeba pohlížet. V minulosti jsem zhlédla celou řadu dokumentů o katastrofě černobylu a na seriálu se mi líbilo to, že byl schopem zprostředkovat některé děsivé detaily a stranickou neochotu. Seriál je komorní a hlavní postavy jsou konjunkturou mnoha vědců, vojáků a aparátčíků, kteří katastrofu řešili s nasazením vlastních životů a s plným vědomím toho, že zemřou.

Na mušce (2018) (seriál)

Podobně jako Luthera jsem po pár dílech vypla a to z toho důvodu, že tento typ pikareskní neautencity mi jednoduše nesedí.

Hořká chuť sedmikrásek (2018) (seriál)

Zhlédnuto v originále v galicijštině, čili je skutečně originální produkce galicijské provincie a na poměry minoritních seriálů se docela povedl.