Leviathan (1989)

Robocop, krotitel duchov a vykradac domov v jednom filme, to je prdel :-))

The 3 Rs (2011) odpad!

asi som tomu NEPOCHOPIL

Monstrum (2008)

aspon viem preco si nemam kupovat kameru znacky panasonic

V Číně jedí psy (1999)

Jednoznacne jeden z najuletenejsich filmov, neodporucam pozerat v zlej nalade :-) uplny absurdizmus, cierny humor, a taktiez niektore chvilky sa objavuje celkom nudno-trapnejsie scenky. Jedna z naj scenok bolo ako Arvid chcel prestrelit ruku clovekovi ako pomstu s rucnym samopalom a namiesto toho postrielal vsetkych okolo, to dost rozosmialo :-) MY NIC NEVIEME, MY SME LEN KUCHARI :D

Může to potkat i vás (1994)

film som videl uz velmi davno od hodnotenia no nespomenul som si na neho, patri jednozacne medzi tie dobre romantaky :)

Královna XXL (2008) (TV film) odpad!

Nevidim pointu filmu.. mozno v tom aby sa clovek zhadzoval aky je ubohy. Staci si precitat komentar uživatela LIVINGDEAD, stoji zato... mozno by ma film zaujal, keby bol aspon stipku vtipny.

Nikdo nic neřekl (1996) (TV film)

Pride mi to ako keby to natocili kvoli poslednym slovam, ktore preniesol sud. Nieco ako v zneni, ze ak niekto vie o tyrani, nech to hned oznami atd bla bla... V jadre filmu bolo jasne ze Bobby vie co je so Stacy, aspon ze ma to trocha drzalo v napäti - ci je ziva alebo mrtva.

Wild & Crazy (2007) (seriál)

Verim tomu ze v Rusku sa udialo vela tragickych, kurioznych atd udalosti. Skoda len ze produkcia nedala skor dokopy jeden film, takto v jednotlivych castiach strieda dobre videjka s dost nezaujimavymi (napr. ako keby reklama na blbu rusku mladez, ktora sa poleje benzinom a kusok sa im nepodari)

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Snad najhorsi strih aky som videl, ... ako pozeram,film mal mat podla udajov 118 minut, nas mal asi hodinu a tristvrte, nic to asi ale nemeni natom, ze vtip navstevnikov ma az tak nepobavil.

Faunův labyrint (2006)

Opät dalsi film s dvoma dejovymi liniami, podobny Narnii a Most do Terabithie, hlavna postava dieta, striedanie jeho fantazijneho sveta s realnym svetom. Az nato ze toto pre deti urcene nie je :P