• Pohádka

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

Pane Bože prečo? Ja nezvyknem dávať odpad ale tu sa inak nedá. Celé je to zúfalé. Divím sa,že sa Dvořák,Mitaš a aj Kríž až tak strápnili. Vedieť si urobiť zo seba srandu je fajn, ale toto tu prekročilo hranice. Ja viem, že aj herci musia platiť hypotéku a niečo jesť ale mne bolo trápne aj za nich. Bolo mi trápne,že som prehovorila muža aby sme to pozerali. To už nabudúce radšej ten dokument o leteckých katastrofách na ČT2.

Naprostí cizinci (2016)

Paráda,toľko zvratov,odhalení, hra na pravdu,dobrí herci. Určite si to ešte niekoľkokrát vychutnám. A občas som premýšľala kto hrá koho v tej slovensko-českej verzii.

V létě ti řeknu, jak se mám (2022)

No takto, každý film od Evity je slabší ako ten predchádzajúci. A to mne ako matke na materskej klesli nároky aj IQ. Zbytočný film,nebola mi sympatická ani jedna postava. A keď ani Koleník to nezachránil tak je to už naozaj zlé....komédia by mala pobaviť,tu som sa uchechtla asi dvakrát.

Památkáři (2014)

Mňa táto partička siedmich statočných záchrancov umenia dostala. Herci božskí,hudba skvelá, zasmiala som sa, dojala som sa, oddýchla som si. Som spokojná :)

ZOH 2014 Soči: Slavnostní zahájení (2014) (pořad)

Rusi musia byť proste vo všetkom naj. Ale mne sa to celkom páčilo, aj s plávajúci brezami aj s baletom aj s nástupom športovcov aj s nie dokonalými olympijskými kruhmi.

Lásky čas (2013)

Krásny film, na piesni How long will i love you som závislá.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Asi nie som cieľová skupina. Od takého obsadenia by som čakala salvy smiechu a nie občasné uchechnutie. Pocit trápnosti sa dostavuje častejšie. U mňa Meteor nedosahuje ani 3 hviezdy.

Kolonáda (2013) (seriál)

Kladne hodnotím akurát úvodnú pieseň od Petra Cmoríka a to, že sa to točí v reálnom prostredí a nie v nejakej garáži. Inak ma to nejako extra neoslovilo. Dopozerať to ale dopozerám. Možno to len potrebuje čas. Postava Zuzany v podaní A.Karnasovej mi ide neskutočne na nervy.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Milujem týchto vedeckých bláznov aj keď im málokedy rozumiem. Ja som tiež svojim spôsobom blázon. Najobľúbenejšie postavy Amy a Sheldon. Bazinga :)