Bodka - Zoznámenie (2019) (epizoda) odpad!

Nečakal som nič a presne to som aj dostal. Stupídne, infantilné, trápne. Netuším, prečo som to pozeral, netuším, prečo sem píšem tento komentár.

Projet-M (2014)

Už nápad samotný, rozvíjať komornú psychodrámu na palube vesmírnej lode mi pripadá prinajmenšom podivný. Ale budiž, keď dobrý príbeh potiahnu herci s charizmou a talentom. Akurát v tomto dielku nenájdete ani dobrý príbeh, ani dobrých hercov, takže svoje miestečko medzi vesmírnym odpadom na orbite si tak plne zaslúži. Zlatá Majka z Gurunu.

Vše o E (2015)

Vražedná kombinácia mizerného scenára a bezduchých hereckých výkonov vyšperkovaná akčnými scénami ako vystrihnutými z televíznej inscenácie. Kasting zrejme zrušili a tak zobrali každého, kto išiel práve okolo. Najviac ma ale pobavil pseudogangster s vizážou vygrcaného slíža a charizmou visiacich slipov. Jediným dôvodom, prečo som to dopozeral, bola moja donebavolajúca hriešna lenivosť sa načiahnuť po ovládači a vypnúť to.

Exit (2014)

Bezútešná sonda do života jednej kórejčanky, ktorá vo svojich štyridsiatichpiatich rokoch používa olvjesky s krídelkami už len na utieranie prachu z nočného stolíka. Ak zrovna nemáte náladu na kombináciu vyhranej kamery a ticha jak u baptistov, tak to radšej nepozerajte. Nebude sa vám to páčiť.

Marťan (2015)

...a nakoniec všetci v riadiacom stredisko jasali. Čo chceme viac???

Kolabs (2015) (seriál) odpad!

V momente, keď nadobudnem skalopevné presvedčenie, že už nikto na slovenskom mediálnom trhu nemôže vymyslieť väčšiu sračku ako búrlivý panelák a pod., sa niekto neskutočným spôsobom prekoná a presvedčí ma, že nekonečné sú na svete len tri veci: ľudská hlúposť (určite), vesmír (možno) a úbohosť slovenskej televíznej komercie ( na to berte jed). Ostáva mi len pri zdravom rozume dúfať, že autori nevedomky samotným názvom predurčili osud tohto telefekálneho dielka...

Dr. Ema (2014) (seriál) odpad!

Na slovenskom televíznom trhu ma už neprekvapí asi nič, ale že sa niekto prekoná a vyrobí ešte väčšiu sračku, akú robil doteraz...to už chce naozaj talent a príšerný vkus.Neveril by som, že sa dá vyrobiť niečo, čo porazí všetky tie búrlivé vína v naivite a hlúposti, ale áno, dá sa. Herecké výkony na pokraji paródie, naivné dialógy, odporná Haasová a "rýchlomluvná" Soňa. Do žumpy plnej seriálových exkrementov nám teda pribudlo ďalšie hovienko. A úplne najhoršie na tom je, že svoju cieľovú skupinu panelákových búrlivákov si to nájde.

Ošin (2013)

Môže osemročné decko potiahnuť celý film? Áno, môže. Postaviť celý príbeh na výkone ( v čase natáčania) osemročnej herečky bol síce sakramentsky riskantný ťah, ale tvorcom vyšiel. Stojí za pozretie.

Miseu Cheinji (2013)

Kórejská variácia na tému "výmeny duší" funguje kupodivu celkom slušne. A malý bonus-normálna erotická scéna v kórejskom filme!!! Pol hviezdy naviac!

Borgman (2013)

Boli to mimozemšťania, to je predsa jasné!!! Ako vám to môže uniknúť???