Útěk ze Sibiře (2010)

Hrozne mi chybal nejak lepsie spracovany utek inak vyborny komentar napisal Enšpígl ;)

Elitní jednotka (2000) odpad!

Ach .. nvm ako som to zvladol dopozerat do konca :)

Přepadení v Pacifiku (1992)

3 hviezdy zo sentimentu kedze na tomto a podobnych filmoch som vyrastal este v casoch ked existovali len verejnopravne TV + markiza a nova

Počátek (2010)

Od prvej do poslednej minuty som neodtrhol oci od platna .. to co mi bolo naservirovane mi na konci sposobilo zimomriavky a naslednu hodinovu diskusiu pred kinom :D proste paradicka .. 90%

Zdrojový kód (2011)

Tento film zrejme nie je nejakou bombou, ale zato sa velmi prijemne pozera a docela rychlo to odsypa .. prijemny herci, Jake je fakt sympatak :) trosku ma zmiatol koniec ktory ma na jednu stranu potesil a zamrazil pri pohlade na Coltera, resp. co z neho zostalo, no na druhu stranu ...

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Neskutocne triky strojov to aj animacia 5 rocneho dietata vyzera lepsie .. zaciatok filmu vas bez okolkov vrhne do "akcie" ked sa to tak da nazvat herecke vykony strhujuce a hned sa clovek zzije s dejom a postavami .. hudba tiez oslniva

Avatar (2009)

Bomba. Teda jednoduchy prosty pribeh v neuveritelnom audiovizualnom spracovani. Krasna rozpravka