Krásné lži (2010)

Tak ja nejsem fanouskem francouzskych filmu, ale tohle me opravdu nudilo a ta herečka v hlavni roli, to je pro me neco neuveritelne prehravajici, nic nerikajici bytost ,kterou už dufam nikde neuvidim. Velke zklamani

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Tohle je opravdu hrůza hrůz. Nějak nemůžu pobrat co nám tvůrce chce říct. Být cholerickým buranem s titulem , chovat se jako prase je ok?Někomu takový hrdina chybí?Fakt prominte drazí tvurci, ale to je fakt tak strašně neuvěřitelná blbina, že se to nedá, to jsem přežila 3 díly, abych teda nebyl za blbce co hodnotí po 5 minutách

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Taky dávám plný počet . Na české poměry se mi ten seriál líbí

Dexter (2006) (seriál)

Asi budu poprvé uplně mimo hlavní proud, ale mě se ten seriál prostě nelíbí.Miluju kriminálky, ale tohle až tak moc kriminálka není, hrdinové mi přijdou vesměs divní , herectví průměr a nebo mi nesedne Miami, protože a to je pravda žádný seriál z prostředí tohoto města mě nebavil. Viděla jsem 4 epizody a prostě nic, spousta vulgarit, vyšinutý skoro každý představitel, možná aby Dexter vypadal normálněji . Mám ráda filmy o sériových vrazích ale tohle mě přijde fakt jako totální blbina .

Odložené případy (2003) (seriál)

pro mě nejlepší seriál s krimi tematikou , ale v žádnem připade bych ho nesrovnávala s SCI. Myslím , že tam žádna podoba není.Naopak se to velmi podobá seriálu Beze stopy, který prošuměl v podivných časech na TV Nova Je to pro mě první seriál, kde ve většině dílu máme prostor jak pro příběh oběti , tak i příběh pachatele a je to tak dobře vyvážené , že celek dá dohromady velmi kompaktni a ucelený obrázek kriminálního činu. Hudba , která je vybírána k datu spáchání činu nádherně podkresluje celý díl .Dávám nejvyšší ocenění

Hostel (2005) odpad!

Bez nápadu . Zbytečně natočené. ODPAD

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Vysoce nadprumerny serial. Natočen klidnou a urnirnenou režii, bez velkych efektu ala kriminalka L.A. Asi nejvic cerpa ze skutečneho odděleni v Quanticu. Je v každem dile i takova několikasekundová sekvence kdy nám herec popisuje skutečné postupy vrahu určiteho typu, Pro fanoušky literatury o seriových vrazích a psychologie v kriminalistice povinne koukáni

Spáči (1996)

Taková hezky obsazená rychlokvaška radoby něco řešící. Kniha mě zaujala, ale zas tak zajímavý ten příběh neni. Divat se na to da, ale , že bych se k tomuhle filmu vracela ponekolikrat to asi nehrozi

Ti druzí (2001)

Moc pekny film. Na rozdil od snimku 6.smysl , kdy každy řikal počkej na konci to je překvapení. Nebylo, bylo to jasné od začatku, jsem rozuzlení tohoto snímku aspon do 2/3 nečekala. Je to temne mrazivy film, kde jsem opravdu citila ten šok po odhalení pravdy.

Moulin Rouge (2001)

Uchvatné, barevné, strhující, dojemné. prostě film nad filmy. Na začatku to chce nádech a vydechnete asi tak 5 minut po zavěrečných titulkách. Krásná hudba, kýčovitý příběh, prostě pohádka . Vřele doporučuji