Schneeman

Homo sapiens sapiens

homepage

2 body

• 10.9.2013  16:54
    Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)

Na rozdíl od nekonečné řady Ordinace v růžové zahradě, se na to dá dívat. A někdy se to i zábava (a to nejsem fanoušek nováckých seriálů).

• 14.8.2013  17:09

Chudák Milton Friedman... Liberál, který zastával myšlenky Laissez faire a ochrany občanských svobod jednotlivců, vykreslen jako despota... Původní kniha je doufám jiná, než tento "výcuc". (* za vizuální zpracování).

• 10.7.2013  00:53

Výborný, snad dokonce lepší než jednička. Kam se na to hrabou "moderní" teenager komedie. Scéna obřízky KKK je parádní!

• 4.4.2013  23:48

Předchozí díly pro mi nic moc neříkají, ale konec celé série bylo pro mne překvapením. Rambo, dalo by se říci dospěl a celá série dostává důstojné zakončení. Po druhém shlédnutí navyšuji ze 4 na 5*. Neskonale jsem si to vychutnával, zvláště poslední dech beroucí bitvu, která se náramně povedla. A to nemluvím o senzačním hudebním doprovodu. Co dodat - Sylvester Stallone to prostě umí.

• 16.6.2012  11:31
    Pakárna (TV seriál) (2006)

Co dodat... pakárna! :D Hlavně "ožajsný hiphop" mi v paměti přetrval po více než 5 let. Ovšem určení 14-99 let bych omezil převážně na 13-16. Ti starší, dalo by se říct už tomu "nerozumí" a hodnotí jak hodnotí. Odpad si tento seriál opravdu nezaslouží.

• 19.3.2012  00:28
    Aréna národů (TV pořad) (2012)

Trapné řeči, hloupé úkoly a týrání zvířat (býk). Příště prosím radši Ninja Faktor po česku...

• 8.2.2012  12:52
    Logr (2008)

Velmi zajímavý nápad. Na to, že jde podstatě o amatérský snímek, je to perfektní. Závěrečná hudební scéna vytvořena na profi úrovni.

• 8.2.2012  12:20

Dlouho jsem se tak nepobavil, jako při shlédnutí tohoto snímku. Snad jedná telenovela, která dává smysl... Ne! Ale ano. Ale jak?! :D

• 24.12.2011  02:08
    Lístek do památníku (TV film) (1975)

Kdo prožil lásku a zároveň žije v Písku, nemůže dát nic jiného než 5/5. Pěkný příběh, který může prožít každý z nás...

• 16.10.2011  01:15

Pobavilo. Sice nevím jak věrně se autoři drží literární předlohy (řekl bych, že příliš ne), ale i tak je to zábava. A třeba to i podnítí mládež si Dekameron přečíst. :-)

• 27.8.2011  20:23
    Kořist (2007)

Horor? Thriller? V žádném případě! Spíš mi to přišlo jako parodie těchto žánrů. Dialogy hrozné a logika naprosto stupidní. Jednu hvězda za ty "dramatické" scény, které byly nechtěně velmi vtipné.

• 20.8.2011  22:29

První půlka filmu je horší než drátem do oka, druhá lehce koukatelná, ale taktéž o ničem. Téma srpna 68 jde natočit daleko lépe. Toto je pouze paskvil. Takže jen jedna hvězda za "bojovou" scénu tanků.

• 11.8.2011  23:59
    Otcovy hříchy (TV film) (2002)

Film o kusu historie USA a morálním vyrovnání v jedné jižanské rodině. Myslím, že kvalitně zpracovaný snímek (i když je to TV film).

• 10.4.2011  01:21

Na film jsem narazil náhodou, zpočátku se to zdálo zajímavé, avšak ke konci mne již napadlo, proč to není jen další díl. Ano, zábava celkem dobrá, avšak poněkud zbytečné dílo. Není nad původní seriál.

• 31.3.2011  15:08

Tak nevím co si o tom myslet, čekal jsem válečnou komedii a dostal jsem nemastný neslaný film, který není ani komedie, ani drama. Myslím, že Němci umějí lépe parodovat Hitlera, než předvedli zde.

• 27.3.2011  23:39
    Šéfka (TV pořad) (2011)

Neuvěřitelně ubohé. Stupidní soutěžící, stupidní úkoly a stupidní "šéfka". Ale, řekl bych dobrý tah od TV Prima, která si tímto vychovává další "jednoduché" diváky, kterým následně bude moci servírovat další hloupé pořady.

• 19.3.2011  02:04
    Tak jde čas (TV seriál) (1965)

Vzpomínám, když jsem byl ještě malý kluk, jak jsem přišel domů ze školy, zapnul televizi a zjistil, že nic "lepšího" tam nedávají. Byla to pro mě hodina hororu a utrpení. Tak silný pocit hrůzy jsem již nezažil a doufám že již nezažiji. Ještě teď když na to pomyslím, mám husí kůži. :-))