Sexuální výchova - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Tak tomuto sa hovorí propaganda! Takto sa to robí. Budem len s malinkou dušičkou dúfať, že toto bola len paródia na dnešnú annoying hate culture. Ale inak dva krát som sa veru poriadne nasmial :)

Nic ve zlým (2023)

Perfektné ! Poprosil by som viacej takýchto filmov, nie to , čo sa produkuje v poslednej dobe. Jennifer Lawrence je božská herečka.

Zaklínač - Série 3 (2023) (série)

Takže sláva Henrymu Cavillovi, Ďakujem za Zaklínača ale bez neho už nie ďalej. Ak je 4. rada už náhodou v produkcií, tak veľa šťastia, ale očakávam a moje srdce zaplesá ak žiadna už nebude. Vôbec sa nečudujem, že Henry seriál opustil.

Silo - Season 1 (2023) (série)

Hodnotím konečne po dokončení série. Vcelku veľmi zaujímavý seriál, skvele zahraný, ale je tam jedno ale. Scenár je mierne nelogický v určitých častiach a najlepšie časti sú na začiatku a na konci. Stred si mohli tvorci odpustiť a mal som veľký problém pokračovať v pozeraní kvôli nudnosti. Ale ako keby to bol malinký zádrhel, ktorý nakoneic aj tak do seba zapadal. Teším sa na 2. sériu a možno by som si rád prečítal aj knihu. Som rád za takého sci-fi výtvory.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Nie, nemôžem viac, filmarčina úžasná, herci top, lokácie top, preto tie 2 *, inak nič. Dlho som sa tak nenudil. Čo to bolo? Nesmrteľný Wick, nesmrteľný pes, ale všetci ostatní ako keby z cukru. Arnoldove Commando malo väčšiu dávku realičnosti a vierhodnosti. Tomuto neverím ani trochu. Úprimne nepochopím tie vysoké hodnotenia.

Jak jsem poznal vaši matku - Definice (2009) (epizoda)

Ako zbavit sa Lily a Marshla a epizoda by bola genialna. Nikdy som nemal vo filmoch a serialoch vynimocne postavu, ktoru by som neznasal, az doteraz, Lily.

Jak jsem poznal vaši matku - Veranda (2009) (epizoda)

Ako Lily je neskutočná mrcha. Fakt tento charakter je pre mňa utrpením. Ale za to ostatná časť je absolútne perfektná.