Griffinovi (1999) (seriál)

Čím sa na to viac človek pozerá a zamýšľa sa nad tým čo  sa tam deje uvedomuje si že sa pozerá na príbeh jedného mentálne psychicky narušeného človeka... On nie že je bezohľadný ku každému vo svojom okolí ale aj terorizuje/ponižuje svoju  vlastnú rodinu a okolie a najlepšie je úplne jedno čo urobí jemu to prejde či už demolovanie verejného majetku alebo zabíjanie nevinných ľudí a nakoniec zo všetkého vyviazne bez nejakého väčšieho postihu následku a potom je najlepší a všetci sa správajú ako keby za nič nemohol . Keby tam nebol pes a Stewie tak by to bol čistý odpad

Kozí příběh se sýrem (2012)

Všimli ste si že počas sledovania tejto "rozprávky" že matka a otec majú modré oči  syn má modré oči a dcéra má ako jediná zelené oči?  A ďalšia postava ktorá má tiež zelené oči je ten Kozel?.... Náhoda no nebol by som si tým taký istý. 😅

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Rey mohla prosté napísať sms-ku tej prepravnej spoločnosti ktorá dováža diely cisárovi nech jej dajú adresu. Ahaaaaa hneď by bol film o hodinu kratši. Lebo pochybujem že v celom vesmíre si nikto nikde nevšimol že miznú hromadné súčiastky. Polka filmu tam je trošku odveci ale písať všetky zle veci nemá zmysel 😅

Chirurgové (2005) (seriál) odpad!

Úprimne ľudia vy ste psychický narušení ? 5 hviezd za čo ?? Dostal som sa na 10 sériu už pri druhej som si myslel že za zabijem aj sám. Tam sa rieši 5 Max 10 minút prípad a ostatok koho ako kedy je...e a o ničom inom to není sex tam sex tam sex tam ....  Kokos však dobre že pri prvý sériách sa neprasia aj pacienti medzi sebou.  Číslo 1 spáva z číslo 2 číslo 1 začne nakladať číslo 3 a viete čo urobí 2 nič začne nakladať jeho kamoša ako keby sa nič nedialo však prečo nie  však počká kým sa uvoľní číslo 1 môže pokračovať... Hlavná hrdinka tá ženská porušila hádam 5x nariadenia nemocnice dobre že nezabila zopár pacientov ... Keby sa vám to stane v reálnom živote by ste sedeli už dávno  v base. A  ju dobre že ju nepovýšia....Potlapkame po rameni Dobre ste ho zabili nikto sa to nedozvie pokračujte v práci.... Tento seriál mal byť zrušení už po 1 sérii a väčšina doktorov mala mať minimálne doživotie a kreslo smrti isté .... SERIAL NEMÁ ANI HLAVU ANI PÄTU AKO TATO RECENZIA

Star Wars XXX: A Porn Parody (2012)

To vidno kazdy kdo to hodnotil 3+ :) mal urcite time to fap :) a nema priatelku :D:D:D "aj ja som to videl ale radsej si pockam na dabing :D:D:D:D" :D

Cesta draka (1972)

Scéna, kde Bruce Lee zabije Chucka Norrisa, je najdrahší trik v dejinách kinematografie.

Tajný projekt (2011) (TV film) odpad!

Toto je paródia na predátora !

Kříž (2011) odpad!

nudaaaaaaaaaaa ! :D skoda toho

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Tie 2 hod. 15 minút bola len strata času, pretože od začiatku to bolo v podstate to isté. A na konci sa nedozviem nič, pretože sa to dozviem v ďalšom filme, čiže keby som túto časť nevidel, o nič by som neprišiel.

Válka blogerek (2010) (TV film) odpad!

Ze som vobec mrhal casom 90minut zabiteho casu

Ovládací panel