• Krátkometrážní

Chlapectví (2014)

Bohužel, na tomto filmu je opravdu jedinečné, jak dlouho se natáčel, ale to je pro mě vše. Nudilo mě to tak, že jsem měla opravdu problém u filmu vydržet a hlavní hrdina mi naprosto nesedl. 20%

Colette (2013)

Mé 3 hvězdy jsou ještě dost vstřícné a dávám je za to, že Mádl mile překvapil a ukázal, že není jen komediální herec. Nicméně holocaust je sám o sobě dost působivé téma pro film, ale tohle mě nějak zásadně nevzalo.

La cara oculta (2011)

Super námět, super film. Na tohle budu myslet ještě hodně dlouho.

Divoké historky (2014)

Miluju černý humor a španělskou divokost. :)

Take This Waltz (2011)

Původně jsem chtěla dát 3, ale jak o tom přemýšlím, musím přidat, protože námět byl originální a dle mého velice trefný. Navíc některé svádivé dialogy mě dost bavili. :) 70%

Pojedeme k moři (2014)

Hlavní hrdinové moc sympatičtí a šikovní. Celkově mě to moc bavilo. Bylo takové obyčejné a přitom originální.

The F Word (2013)

Spoiler! Kdyby Chantry nebyla tak urputně věrná, nemuseli jsme čekat takovou dobu na velké finále. Né, nebylo to špatné, ale nějak se mě to nedotklo. 60%

Život Adèle (2013)

Absolutně jsem netušila do čeho jdu, ani, že to bude tak dlouhé. S napětím jsem ale hltala každou minutu. Nejvíc mile potěšena jsem ze syrovosti záběrů. Žádné afektované, dokonalé postavy, ale pusa špinavá od špaget, nudle z nosu a kus života jedné holky. Zmínit musím i to, že film má tak detailní a otevřené sexuální scény, jaké jsem ještě neviděla.