Ještěr (2023)

Alice S. prekvapila

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

jako první díly dobrý..hodně i to připomínalo Dívku ve vlaku..čekala jsem od toho temnou detektivku a dostala jsem ji, avšak s koncem hodným Cimrmana. SPOILER! Jako scéna, kdy v běhne Kristen do domu naproti, kde najde mrtvého údržbáře a prohlásí, Ty nejsi, vrah, tak kde tedy? a jde "hledat" vraha dál, kdy najde další mrtvolu až konečně její zrak spočine na kombinaci Chuckyho a holčičky z Kruhu - je scénáristický majstrštik..ve chvíli, kdy zjistíte, kdo je vrah se vám v hlavě vyrojí 1001 důvodů, proč je to naprostý nesmysl. Naznačovanou druhou sérii rozhodně vynechám...

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Dwayn a Jason spolu jsou vtipný a klape jim to, jejich slovní přestřelky jsou vtipné, film má spád, akční scény super..jistě pár drobností bych vynechala, např. postava leteckého policisty je tam tak trochu navíc..nebo naopak jí mělo být víc, možná skončil chudák na podlaze ve střižně. Takže když se oprostíte od zákonů fyziky a potlačíte lidskou integritu, budete se bavit...ve finále bych raději pokračovala s těmito postavami než se vracela k partičce kolem Vina

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

nevim..scény se spidermanem/peterem a jeho přáteli fungují..jakmile do toho vstoupí Fury nebo Hayleová je to trapný..z Furyho udělali fosila, který probliknul a snaží se mermomocí navázat na svojí pozici ačkoliv o něj nikdo zcela evidentně nejeví zájem...z jakého titulu je spiderman povinen se mu hlásit?? a ten jeho děsný dabing :/ Hayleová je nezáživná jako vždy a kdyby tam nebyla ani by si člověk nevšimnul..

Captain Marvel (2019)

trochu nudnější, méně vtipné než jsme os Marvelu zvyklí, ale pořád lepší než Black panter...film hodně stojí na hlavních hercích...

Bohemian Rhapsody (2018)

5* je málo..dala bych jich min. 8, film je takřka dokonalý, a Malik je dokonalý i další herci představující Maye a Rogera..jestli tady nenaprší oskaři tak už fakt nevim kde by měli.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

klasické M:I, ani horší..ani lepší..vtipná scéna, kdy Toma diriguje Simon, kam má běžet..jinak celkem málo "rošád" a celkem předvídatelné, ale stále mě to baví

Deadpool 2 (2018)

Slibovali, že všechno bude větší a více..a měli pravdu.ovšem méně je někdy více..občas ty vtipy až rozbíjeli dějovou linii - jako zastavte!teď se zasmějeme! dobrý, pokračujem dál...všechny vtipy a narážky při jednom sledování snad ani nejde postřehnout a pobrat