Erupce vášně (2009)

Jak už tu někdo napsal, udělat komedii je velmi těžké, natož na amatérské úrovni. Mě se tohle zkrátka líbí :)))

Moulin Rouge (2001)

Nemám rád muzikály a i tento mi ze začátku docela "škodil", ale nakonec mě vtáhl do děje a písně jsem ani nevnímal krom "El Tango de Roxanne", která mi přibila hřebíček do srdce :) Parádně stylizované !

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Nejlepší seriál z České produkce, inspirovaný skutečnostmi, odehrávající se v mém rodném kraji.

Futurama (1999) (seriál)

Futuristická kopie Simpsonovského humoru mě taktéž dosti oslovila, ale oproti Springfieldu je o nějaký ten chloupek horší.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Každý díl Simpsnů mě dokáže rozesmát a zabavit, ikdyž ho uvidím třeba popadesáté. :)))

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Kvality filmu typu Zachraňte Vojína Ryana natažené do deseti hodin, okořeněné vstupy se skutečnými aktéry a s překrásnou znělkou. Grandpa were you a hero in the war? ... No but i served in a company of them...

Kick-Ass (2010)

Zpočátku se mi zdál film jako čistokrevná komedie, postupem času se převrhl v akční, typickou superhrdinovskou podívanou, která však nikterak nevybočuje co se týče akčních scén (Krom nože na provázku, to bylo něco :), ale vybočuje svým vtipným podáním. Pro mě dobrý.

Pařba v Bangkoku (2011)

Příjemná komedie, která je jakousi upravenou kopií prvního dílu. Zábavná, nicméně o nějaký ten chlup méně, než díl první. Co se týče však komedií poslední doby, tahle patří mezi ty lépe vyvedené. Je to dobrý :P

Kawasakiho růže (2009)

Film o tom, že svět není černobílý a že i ten na té špatné straně není nutně špatný a má své svědomí.

Na doraz (2010)

Film využívající "blbosti" Zacha Galifianakise z Pařby v Las Vegas. Průměrná komedie využívající časté zápletky konfilktu charakterů.