Živí mrtví - Odpočívej v pokoji (2022) (epizoda)

2010-2022/23 - Mnou najdlhšie sledovaný seriál. Už si len matne spomínám na prvú, druhú a tretiu sériu, iba na to že ich pokladám za najlepšie. Seriál sa potom pohol až veľmi "komiksovou predlohou" ktorá mi nesedela, začal byť pomalý, zbytočne utahaný ale i tak som ho kvôli veľmi zaujímavým postavám dopozeral. Som rád že tento, úplne posledný diel mi pripomenul celú túto úpornú cestu ktorá trvala skoro 13. rokov. "Rest in Peace" The Walking Dead, zvládli sme to.

LA Originals (2020)

Najlepší art-documentary aký som videl od čias Exit Through the Gift Shop.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Ed Wood 21. storočia. The Room bol príšerne príšerný film ktorý dopozerať dokonca bolo sado masochistické utrpenie. James Franco mu dal úplne iný rozmer vďaka ktorému som si užil ešte raz túto neskonalú sračku.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Pre tento jeden jediný diel sa tento seriál oplatilo pozerať 8 rokov. Pre tento jeden jediný diel niet pochýb že sa nevymazatelne Game of Thrones zaradilo medzi vrcholy svetovej High Fantasy.

Destricted (2006)

1. Marina Abramovic - ***, 2. Sam Taylor-Wood - odpad!, 3. Matthew Barney - odpad!, 4. Richard Prince - 2*, 5. Larry Clark - 4*, 6. Marco Brambilla - 1*, 7. Gaspar Noe - 2*

German Angst (2015)

1. Final Girl : 1* ... 2. Make a Wish : 2* ... 3. Alraune : 3*

Shogun Assassin (1980)

Odporne a amatérsky zostrihaná a tým zohavená "verzia" vele klasiky Lone wolf and Cub. Videl som všetky diely a jedná sa o diela ktoré už nikdy nebudú nahradené ani napodobnené. Dali základ mnohým akčným "krvákom". Ale mali chybu (teda aspoň pre západného diváka). Bolo ich veľa a dokopy boli veľmi dlhé. Tak sa amíci rozhodli pár dielov zosekať ako sa im páčilo, prihodiť tomu vlastnú story z pohľadu Dajgora (až sa to počúvať nedalo) a odporný americký soundtrack ktorým Lone Wolf and Cub úplne zdehonestovali. 2* len zato že sa jedná o pôvodný originál.

Pokoj (2003) odpad!

Zbierka najklišoidnejších hlášok a scén z celej filmografie vopchatá do jedného strašne, príšerne zlého filmu.