The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Čistá dokonalosť! Pre milujúceho fanúšika neskutočná spokojnosť s materiálom akým je The Last of Us je v tých správnych rukách, je doručený fan service s dávkou novoty pre každého z Nás! Píše sa história o prerušení kliatby videohrených adaptácii a som hrdý že sa to deje pri dokonalom diele ako je The Last of Us!

Klasický horor (2021)

Už len odkaz vetou ktorú vyslovil sám Ruggero Deodato a nárazu na u padajúci Taliánsky horror ide jedna hviezda dole. Inak film má odomňa 3.5*

Titan (2021)

Jedno veľké wow! Tak hlboký a podrivačný film môže natočiť jedine ikona francúzskej new extreme vlny Julia Ducournau. Prebrať toľko tém v jednom filme ktoré úžasne schová do hĺbky príbehu jej jedinečným režisérskym talentom a spolupracovať s kameramanom Rubenom Impensom vytvoria dokonalý sureálny zážitok, ktorý je neskutočne silný, svojrázny a tvrdý. Tento film je venovaní pre ľudí ktorý vo filme nehľadajú len tupu zábavu ale berú ho ako umenie cez ktoré sa dá povedať veľa. Tento rok mám favorita na najlepší film roku!

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

Okey mal som od začiatku silné tušenie tlze to nebude ako originálne PA, ale keď sa spätne pozriem ako vyzeral posledný oficiálny diel som rád že to tak nebolo. Next of Kim je veľmi vydarený Horror. Ktorý sa od začiatku tiahne na vlne dokumentu, má pomalé tempo ktoré ale v posledných 20 minútach naberie na také obrátky že až. Za mňa veľká spokojnosť a dúfam ze od režiséra uvidíme viac takýchto kvalitných horrorov.

The Deep House (2021)

Za mňa zatiaľ najlepší horor tohoto roku. Klobúk dole pred nápadom, prostredím a silným dejom. Veľká spokojnosť a plný počet.

Great White (2021) odpad!

Presne dôkaz toho ako nerobiť filmy o zralokoch. Nudné postavy na ktorých človeku nezáleží a k tomu zahráte úplne na hovno. Dej filmu je zbytočné natahovaný a žraloka to nieje ani vidieť. Odpad.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Ako milovníka série Saw ma neskutočne potešila správa že séria bude mať Reboot. Spiral u mňa dopadol na jednotku bol v každom ohľade lepší ako Jigsaw a hlavne atmosférou vynikal. Gore a Traps boli mega super a prišiel som si na svoje. Posledných 20 minút bola nelsutocna jazda na vlne nostalgie z pôvodnej trilógie Saw a neurazil by som sa ak by zo Spiral vznikla tak dobrá trilógia ako prvé 3 diely Saw. Plus mega potešili songy od 21 Savage.