rt12

rt12

Česko
děkuji všem, kdo mě mají v oblíbených a za body

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76
    • 8.3.2017  16:37

Co k tomu říct, tentokrát trefil Verbal hřebíček na hlavičku, že bitvy byly jako z reklamy na LEGO, což filmu dost ubližuje. Taky odstřelování Němců ve společnosti Vadima chvílemi působilo jako rozverná taškařice z komiksů. Co mě zaujalo, že vůbec někdo takový jako Ljudmila byl. A co překvapilo, že se mohla ve 42 roce plné bojů dostat do USA.

• 17.2.2017  13:48

Velmi slušná trojčička. Přesto, že jsou karty rozdány během prvních deseti minut a víte jak hra dopadne, nic mě neurazilo, poměrně slušně jsem se pobavila, docela si u filmu odpočinula a nelitovala jsem u něj stráveného času.

• 21.1.2017  14:18
    Teorie tygra (2016)

Výborně jsem se pobavila a možná i chvílemi chytila za nos. Ano my ženské máme tendenci ty chlapy ,,domestikovat", ale tak jak se to děje v tygrovi - hůůů. Moc nevěřím na prozření postavy, kterou hrála Táňa, ani jsem neslyšela o tom co učila Eliška na katedře. Ale to neřeším. Milým překvapením je pro mě , jak zahrál Jakub Kohák. Nejsympatičtější osobou z celé skvadry byla pro mne Pavla Beretová. Prostě film ke kterému se budu vracet

• 21.1.2017  14:04
    Closer: Nové případy (TV seriál) (2012)

Seriál jsem zhltla už před rokem v původním znění. Pro mě super, hlavně ten uklidňující hlas a vystupování kapitánky Raydorové. Většina dílů dává to co má, napětí i vtip a hlavně oddych. V češtině mě to moc nebere.

• 27.12.2016  20:33
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Již při větě, že je koruna ,,těžká jako kráva", jsem zbystřila a pojala jsem podezření, že nepůjde o tradiční pohádku. Ovšem, že bude tak moc netradiční, mě nenapadlo ani ve snu. Jsem stará škola, takže pardón, ale s tímhle se jděte vycpat.

• 27.12.2016  20:14
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Kdyby se děj netáhl jako žvýkačka, šla bych z hodnocením asi výš. Prostě mě to nebavilo.

• 14.12.2016  22:44
    Akce nový domov (TV pořad) (2016)

Já osobně to dědovi i klukům přeji, ale dívat se na to nedalo. Nova se chce vyrovnat Americké verzi ovšem je pouze chudý příbuzný. V Americe staví domy, tady garsonky, v Americe jsou zapojeny davy lidí , těch pár lidiček, kteří postávali na ulici bylo nadšených asi jako já před Kristem, když rozdávali mávátka na Svátek práce. A hlavně v Americe to má šťávu a diváka baví sledovat co se děje a co se dít bude. Myšlenka pomoci potřebným je ušlechtilá , ale velmi plytce zpracováno nuda se zde spojila s trapností!

• 18.11.2016  11:47

Politické rošády a začínající sviňárny, po Sametové revoluci. Které se staly, nedílnou součástí politického a ekonomického života našeho státu. Takže : Pravda a láska zde nevítězí

• 18.11.2016  11:30

Odvážné obsazení Lábuse a Kaisera plně vyšlo, nedošlo k žádnému znevažování dobových figur. Skvěle zahraný Havel (Marek Daniel), vše zvedl již v minulém dílu a zde se opět dařilo, pro mě odhalení nových historických faktů (viz dohoda Čalfy a Havla či rivalita s Dubčekem) pro mě na výbornou.

• 18.11.2016  11:28

Tak to byl opak šestého dílu, nic moc mi neřekl. Když už dali dohromady Chartu a já se těšila na to jak se vše roztočí byl konec dílu. Herecké výkony byly vynikající, ale jinak mě zpracování nenadchlo. Je to zpracováno vyloženě pro ty, kteří znají dobře pozadí a okolnosti této události. Pro ostatní jako jsem já, to bylo nečitelné. Takže *** za kvalitní herecké výkony.

• 18.11.2016  11:25

Nějak nevím co k tomu více napsat, díl všechno řekl. O tom, že nejdůležitější je komunismus a jediný dobrý je komunista, který poslouchá a dělá vše pro stranu. No a když náhodou nechce tak si ho přitáhneme za flígr a prostě mu otcovsky domluvíme a tak trochu pohrozíme , třeba válčičkou, protože na čem máme položenou chamtivou Ruskou pracku, to už za žádnou cenu nepustíme.

• 18.11.2016  11:20

Čiň čertu dobře, peklem se ti odvděčí. Slánský jeden z hlavních organizátorů komunistického teroru, takže mi ho není absolutně líto a s jeho soudní rehabilitací v roce 1963 osobně nesouhlasím (KSČ ho rehabilitovala v roce 1968), byl stejná lidská svině jako ostatní z tehdejšího vedení, ne li větší. Tento díl měl vysokou kvalitu odbornou i uměleckou a to po všech stránkách.

• 18.11.2016  11:16

Nutno říci, že komunisti v čele s Gottwaldem byli nebezpeční fanatici a manipulátoři, kteří ,,své věci" věřili (chuť moci přišla s upevněním si pozice po Únoru). Mnozí z nich byli křupani bez vychování a skrupulí, ale o to víc byli nepříjemní političtí protivníci. Bohužel herci chvílemi vypadali jako parta komiků co žere párky a legračně sprostě mluví (krom představitelů Slánského a Gottwalda, ti byli po celou dobu brilantní). Přesto bravo.

• 18.11.2016  11:06

I tento díl si zachoval dobrý standart, jsou zde vyřčena zajímavá a pro mne neznámá fakta. například postavení Beneše těsně po roce 38 , jeho vzkříšení a znovuobjevení na politické scéně, jeho strategické myšlenkové pochody (nutno říci,že jsem si upravila k jeho osobě postoj pozitivním směrem ), v neposlední řadě důvod odsunu Němců. Z hlediska dějepisného je tento díl přínosem.

• 18.11.2016  11:03

Velké překvapení a tím hvězda D. Landovi, pochopitelnější zpracování pro běžného diváka, svižnější tempo a pro mne zajímavější téma než předešlý díl.

• 18.11.2016  11:00

Jedna za pana Hubu druhá za masky, třetí za dějinnou událost. Pro mne příliš pomalé tempo a ,, fundované" politické hry chvílemi o hovínku, zdlouhavé a nudné.

• 9.10.2016  08:34
    Vítejte v novém těle (TV pořad) (2011)

Klobouk dolů za pevnou vůli zúčastněných, ale to je asi tak všechno. Pro mne je to za hranicí zdravého rozumu a samotného zdraví. Pokud ,,trenér" nechá hrocha cvičit s utrženým kolenem, a následně s druhým utrženým kolenem, tak je asi někde chyba a to v samotném trenérovi ať je sebe -sladší. Docela by mě zajímalo kolik dietářů šlo následně na endoprotézy kolen a kyčlí, po nesmyslech- přihlásil sem tě na Maratón, Triatlon atd. Zdravé - nezdravé hlavně, když bude v TV atrakce a zhubneš 80 kg za rok.

• 9.10.2016  08:08

Na rozdíl Tervy to byla hudba pro mé uši, ale určitě nic pro mé oči a dobrý pocit. Kromě rób se nebylo na co dívat, zpracování byla čistá NUDA. * za vzpomínku na Whitney * za hudbu

• 22.8.2016  15:39
    Bumerang (TV pořad) (1968)

Gratuluji Vám, mluvili jsme o Vás tam u nás . Jak se jmenujete? Lasica. Tak to pardon, to nebylo o Vás, ale v každém případě si dejte pozor na hubu.

• 18.8.2016  23:21
    Brokovnice (TV film) (1992)

Pan Vašinka plakal tak důkladně, až se mu šminky roztekly. Na rozdíl od knihy - těžká nuda.

• 27.7.2016  02:05
    Děda Myška (TV film) (1986)

Te pan soudruh předseda - to byl, ale dobrák. Hrozná pitomost.

• 27.7.2016  02:01
    Česáč (TV film) (1986)

Náhodou mě to přišlo na 86 rok docela dobrý a nebylo to zase tak od věci. Já osobně si pamatuji, že pokud měl některý spolužák vlasy přes límec, tak byl vykázán ze třídy a vyslán k holiči. Jeden hoch dokonce nebyl připuštěn k závěrečným zkouškám a bylo jedno co měl v hlavě, psal se rok 78. Takové absurdity se tenkrát děli i v matičce Praze.

• 23.7.2016  00:04

Pierce sice dvakrát spasil svět jako 007, ale tenhle film s blboučkým překombinovaným scénářem, zachránit nemohl. * za překrásnou Italskou krajinu * za citrónový háj.

• 20.7.2016  01:14
    Hubertus (TV film) (1984)

Zkrátka a dobře, moji pracovití pionýři, bylo to celé o velkém kulovém - bez přehazovačky.

• 16.7.2016  16:54
    Střípky vzpomínek (TV film) (1996)

Neustále jsem si v hlavě přemílala je to Danielle Steel, je to romantická sračka, víš dopředu jak to bude. Přesto jsem čučela, vydržela nemožné přerušování reklamami a dokonce mi film připadal příjemný svým obsazením i zpracováním. Venku je asi špatnej tlak či co :-)

• 27.6.2016  17:39

Jsem na rozpacích 5* za jednoho z nejtalentovanějšího a pro mě i nejsympatičtějšího sportovce všech dob. Samotné zpracování 3* a to ještě s odřenýma ušima. Bohužel vele - známá a obehraná kostra příběhu by mi ani tak nevadila. Horší, že v celku film působil, jako by byl spíchnut horkou jehlou.

• 5.6.2016  11:43

Forma zpracování dokumentu je špatná. Hodnotím pouze obsah a ten stojí opravdu za zamyšlení. Jsem zvědavá na filmové zpracování. Pěkný komentář ORIN

• 4.6.2016  23:47

Jesse Owens pro mne od malička sportovní ikona a jeden z nejlepších sportovců světa (ne jen proto vysoké hodnocení ), Bohužel je klasickým příkladem rčení ,,Světská sláva – polní tráva“: vybojoval pro USA čtyři zlaté Olympijské medaile, přesto musel chodit zadními vchody určené pro černé a celý život pracoval jako školník.. Film má několik rovin. Sportovně historickou. Rasovou politiku v Americe a v Hitlerově Německu, opět bohužel téměř srovnatelnou. Zároveň upozornění na politickou manipulaci, která ovlivňuje a přímo zasahuje do světa sportu, (vědy,umění ) je úplně jedno jestli se píše rok 1936 , 1980,1984 nebo …, protože platí, že politická manipulace ze strany mocných a bohatých je konstantní - čili neměnná .

• 29.5.2016  17:43

I kdybych našla (a já je našla) nějaké ty pihy na kráse tohoto filmu, musím dát stejně plný počet- už jenom za samotné texty písní a Edity nenapodobitelný zpěv. Docela dlouho jsem moc nechápala proč se film věnuje ještě druhé dvojici a upřímně mi to celé ,,secvaklo" až na úplném konci. Láska má mnoho podob a ne vždy jsou tyto podoby jen pozitivní, tak o ní taky spontánní Piaf zpívá.

• 28.5.2016  00:03
    Vraždy a něžnosti (TV film) (1999)

Samotný námět a zápletka jsou na jedničku. Což se nedá bohužel říct o zpracování, vůbec zde nevyzní svěžest humoru, pro který je A.Procházka vyhledávaným autorem. Všichni zúčastnění působí křečovitě až toporně - škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76