Stalinův státní pohřeb (2019)

,,Zemřel  největší génius lidstva soudruh Stalin. Veliký Stalin smazal národnostní rozpory naší země. Zemřel otec všech pracujících po celém světě.  Kdo není slepý vidí, že se naše Strana semkla a upevnila , v těchto těžkých dobách, ještě více než dříve, proti jakýmkoliv nepřátelským projevům.”  To úsečíček z projevů a chce se mi zvracet. Dokument dokáže otevřít oči a dokonale zde představí širokou Ruskou duši. Co se o ní dozvíme. Rusové musí mít svoji uctívanou svini. Je jedno jestli je to báťuška  Car, soudruh Lenin,Stalin, Brežněv nebo Putin. Je jim jedno kolik nechá hlava pomazaná pobít lidí v lágrech, umřít hladomorem.Je jim jedno, že se bojí svobodně myslet natož mluvit.  Hlavně když JE a vede je k Velkým zítřkům, věří mu na život a na smrt a je jim dobře na duši. Demokracii se prostě v Rusku nikdy dařit nebude.

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Dvě za Vetchého a Kubařovou, přestože nemají skoro žádnou látku, ušili z ní slušné šaty. Za zmínku stojí i postava služebné. Ostatní  stálo za starou Bélu v čele s přechytralou princezničkou, stále stejně hrající rádci a stáĺe stejně nehrající hlavy pomazané. Zděšením byl pro mě závěrečný revoluční pochod Sluníčkáře s Husity za zády , fakt hnůj.

Beneš - Nepostradatelný (2019) (epizoda)

Oceňuji skvělé zpracování dokumentu . Samotného Beneše stále nemám ráda. Asi výborný diplomat a intrikán. Pro mne mizerný prezident, který v krizových situacích vždy ustoupil hrubé síle. Rok 38 se možná pochopit dá, ale spolčit se s Rusy a pustit do vlády komunisty ještě před koncem války, jen aby se dostal na tři roky k lizu to pochopit odmítám.

Případy sestry Bonifácie - Ochránkyně mého bratra (2022) (epizoda)

Jako krimi je to celkově špatné, alespoň humor tomuto dílu nescházel. Slaboduchý bratr mě docela pobavil. Bohužel celková úroveň seriálu se ani po čtvrtém dílu nezvedá, tak jeho další sledovaní přenechám jiným.

Kurz manželské touhy (2021)

Dvacet minut čekáte, kdy se děj rozjede s čekáte co tím chce básník říct,zbytek filmu umíráte nudou a říkáte si ( při tom skvělém obsazení), že to přece nemůže být tak trapný až do konce filmu. No a ono je.

Jan Žižka (2022)

Pro mne zlatej Vávrův  ideologický Žižka. Tohle nevím kam zařadit .Vlastně  vše napsal Argeson.

Neymar: Dokonalý chaos - Tak tohle je Paříž (2022) (epizoda)

Podle mně se toto nedá hodnotit. Hodnotíme zde zpracování dokumentu, nebo samotného Neymara ? Vše je ovlivněno hlavně tím, jak je Vám tato hvězda sympatická. Na jedné straně  kouzelník s míčem s nadáním pro fotbal to se nedá upřít. Na druhé straně pozér, nevychovaný spratek, sólista v kolektivní hře a hlavně nechutný simulant. Já osobně ho nemám ráda a vztah k němu se nezměnil ani po tomto dokumentu. Proto nehodnotím.

Neymar: Dokonalý chaos - Návrat (2022) (epizoda)

Neymar: Dokonalý chaos - Velká brazilská naděje (2022) (epizoda)

Podle mně se toto nedá hodnotit. Hodnotíme zde zpracování dokumentu, nebo samotného Neymara ? Vše je ovlivněno hlavně tím, jak je Vám tato hvězda sympatická. Na jedné straně  kouzelník s míčem s nadáním pro fotbal to se nedá upřít. Na druhé straně pozér, nevychovaný spratek, sólista v kolektivní hře a hlavně nechutný simulant. Já osobně ho nemám ráda a vztah k němu se nezměnil ani po tomto dokumentu. Proto nehodnotím.

Šéfka (2022) (seriál)

Patrně mi měkne mozek, ale s první řadou spokojenost, mimo jasně čitelného hajzlíka - státního zástupce, jsem hned neurčila, kdo za jakou stranu kope a to bylo fajn.   Z ukázek jsem nebyla nadšená ,,kdo jako v tom hraje", ale všichni do jednoho si získali moje sympatie i záporáci.  Seriál roku to patrně nebude, ale bavilo mě to. Co si myslím napsal Sammy.Boy