Jízda smrti (2023)

Liam Neeson je herec, ktorý hral toľko rovnakých rolí ako nikto iný, veľa bolo top, toto však bolo dosť nasilu, námet, ktorý sa dal vymyslieť za hodinu.

Oppenheimer (2023)

Pútavé, natočené tak, že je človek stále zvedavý, čo príde.

Barbie (2023)

Splnilo očakávania. Absolútny úlet.

Jako v bavlnce (2020)

za mňa kvalita, veľmi dobré herecké obsadenie, zaujímavá a nová zápletka, chýbal tomu však koniec. Ja mám rád nečakané konce, toto bolo až príliš jednoduché, keby to bolo lepšie, prešpekulovanejšie, tak ako bol aj celý film, tak 5*

Cesta svatojánských mušek (2021) (seriál)

Skvostné obsadenie hlavných úloh dvoma charizmatickými herečkami. Seriál má hluchšie pasáže hlavne keď sa dej odohráva v minulosti pričom viaceré scény boli vyslovene navyše. Človek sa však stále tešil, čo príde ďalej a zaujímal sa o osud všetkých aktérov. Som zvedavý na druhú sériu.

Malcolm a Marie (2021)

Iné. Pre mňa to bolo skôr divadlo ako film. Herecké výkony nadštandardné. Stojí za pozretie.

Ženy v běhu (2019)

Dobrý, príjemný film, nič viac.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Pripomína mi to humor Inbetweeners, každopádne si myslím, že človek musí vedieť perfektne po anglicky aj po americky a zároveň poznať množstvo seriálov, filmov či iných vecí aby pochopil každý odkaz v tomto seriáli keďže veľakrát je humor založený buď na porovnávani britskej a americkej angličtiny alebo na odkazoch na rôzne veci. Pre mňa ako futbalového trénera je to samozrejme často pritiahnuté za vlasy, ale spôsob práce Teda Lassa je skvelý a určite funguje aj v skutočnosti. Celkovo spôsob ako rieši veci a situácie je veľmi zaujímavý a jeho nekonečný pozitivizmus je až nákazlivý. Veľmi dobré.