heyda

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98
    • 2.12.2016  23:15
    Vzpomeň si (2015)

Konečně film s velkým F. Paráda !!!

• 27.11.2016  20:08
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Nechtíc jsem na to přejel ovladačem a nestačil jsem se divit. Opravdu nic strašnějšího a trapnějšího jsem dlouho neviděl. Normálně bych to nechal být, ale tady je ten odpad víc než zasloužený. Hanba!!!

• 26.11.2016  23:11
    Příchozí (2016)

Tak jsem si vyrazil do kina na nové sci-fi, které podle traileru vypadalo velmi slibně. Bohužel jsem ale sledoval úplně něco jiného, než to na první pohled vypadalo. Film je to totiž pěkně utahaný a až moc filosofický...chybí mu jakýkoliv akčnější prvek. Takže, kdo šel do kina na akční film, ten bude velice zklamán. Nicméně technicky i herecky je to perfektní a je to film, o kterém se dá dlouze přemýšlet. Také se mi líbí, jak v něm rejža apeluje na celosvětovou spolupráci v globálních problémech, které se momentálně týkají například extrémních klimatických výkyvů. Takže poselství je skvělé, ale nadšený úplně nejsem a je možný, že po druhém zhlédnutí půjdu ještě o hvězdu níž. Ty 4 hvězdy jsou dost na hraně...

• 19.11.2016  23:29
    The Boy (2016)

Je to někde na pomezí 3 a 4 hvězd. Vynikající je hlavně atmosféra a sexy Lauren v hlavní roli. Ta pointa mě zas tak nenadchla, jak ostatní, ale musím říct, že několik momentů je fantastických. Hlavně, když ten její bejvalej rozmlátí Brahmse na padrť. Nadšencům do podobných hororů určitě doporučuji. Kvalita tam je a za mě 65%.

• 15.11.2016  20:05
    Kosmo (TV seriál) (2016)

2. a 3. díl nejlepší...uvidíme co dál a pak, že Češi nemaj smysl pro satiru :))))

• 15.11.2016  17:21

Průměrná romantická komedie s charismatickým Billy Bob Thorntonem. Na jedno zkouknutí dobré. 50%

• 12.11.2016  22:08

Je. :(

• 7.11.2016  22:25
    Mělčiny (2016)

Jaume umí točit, to už dokázal mnohokrát. Kamera, zvuky, výběr herců, masky, všechno na nejvyšší úrovni. Bohužel s těmi scénáristy to má jak na houpačce, jednou se trefí do černého a teď se bohužel netrefil. Tenhle film bohužel doplácí na to, že tam žádná postava (ani hlavní) není přiblížená divákovi a tak se díváme na marné snažení Blake Lively, ale nemá to ten efekt a je to navíc fakt hloupý. Rozpůlený mexikánec??? Žralok co rozkouše ocelovou konstrukci??? Žralok, co se rád nechá požahat medůzama??? Závěr??? Nedělejme zas z komára velblouda. Žraloci jsou normální mírumilovný sic masožravý zvířátka, ale nejsou to žádní vycvičení zabijáci. Je to tak na 2 hvězdy a to ještě s přispěním toho racka, tomu jsem fandil. Jinak zklamání a to tyhle filmy miluju :(((

• 1.11.2016  20:17
    Room (2015)

Psychologické drama jaké běžně neuvidíte. Polovina filmu se odehrává uvnitř takové větší kadibudky a druhá polovina sleduje psychiku aktérů, kteří se snaží zorientovat v novém světě a postavit se své minulosti vzpříma. Velmi zajímavá byla i kamera, která často zabírala nejrůznější detaily postav. Nicméně přesto, že v rovině psychologické to funguje fantasticky, jako drama to občas pokulhává. Hlavně první půle člověka drží v silným napětí, člověk věří, že to vygraduje v drsný thriller, ale ve skutečnosti to uprostřed z ničeho nic poleví a do konce už se orientuje jen na psychologii, nikoli na drama a napětí klesá a klesá. Právě proto musím hvězdu ubrat. Jinak ale velmi zajímavý film, který však mohl být intenzivnější. 80%

• 1.11.2016  20:02
    Orel Eddie (2016)

Já to říkám furt. V čem má prsty Matthew Vaughn (tentokrat jako hlavní producent), to je pokaždé bomba. A Orel Eddie je prostě další supr filmík. Tentokrát je to sice tuctový a prvoplánový, ale někdy to tak sám život napíše. Režisér film famózně hudebně podbarvil a celá stopáž uteče jako voda. Slabší povahy jako jsem já uroní i nějakou tu slzu, když vidí tu čirou prostou radost ze skoků, jakou má Eddie. Jsem rád za sportovní film, který si budu chtít pustit znovu. 80%

• 15.10.2016  22:03

Marvelovky motající se kolem Avengers mě spíš nebaví, ale tohle bylo fakt vymakaný. Efekty i akce byla fantastická. Škoda, že je zde tak primitivní zápletka, ale oproti předchozím AVengerům, je tam alespoň nějaká, takže v zásadě nemůžu hodnotit moc špatně, protože to tady má spád, je to zábavný a opravdu skvěle natočený. Na maximum mi tam ale chybí ten příběh. To je pravidelný kámen úrazu marvelovek. Všechny stojí jen na postavách a jejich schopnostech, ale nikdo není schopen vymylet pořádný emotivní a bohatý příběh. Po tak dlouhé stopáži si uvědomit, že to vlastně nebylo o ničem, to zamrzí. Navíc jsem doufal v občanskou válku a ne v souboj dvou egoistických machírků a jejich kamarádíčků. 75%

• 9.10.2016  22:35

Možná to není úplně pětihvězdičkový nářez, ale to jak Korejci s grácií zvládli tak otřepané téma jako je zombie apokalypsa, to jsem dlouho neviděl a američani se můžou jít zahrabat. Alespoň co se tohoto žánru týče za posledních cca 7 let. Takže velká pochvala, určitě doporučení a plný počet hvězd nejen za snahu, ale i za velkou filmařskou zručnost a cit.

• 8.10.2016  19:32
    Unfriend (2016)

Je pravda, že horor o vraždícím facebookovém profilu ještě nikdo jiný nevymyslel, nebo aspoň o nikom jiném nevím, takže za to tvůrcům určitě dávám palec nahoru, ale přece jenom to nebylo úplně ono. Některé scény jsou super, lekačky se mnou cukaly jako blázen, první půlka napínavá jak sviňa, ale ke konci to ztrácí trochu dech. Každopádně pořád je to nadprůměrná duchařina, to beze sporu. SIlné 3 hvězdy!

• 1.10.2016  14:16

Pokud jste byli (stejně jako já) nadšeni z dvojky, tak tohle je naprosto stejný nářez, který od začátku do konce drží napětí vysoko nahoře a ikdyž je průběh snadno předvídtelný, na zážitek to nemá žádný vliv. Hudba, kamera i masky jsou zde na vysoké úrovni. Občas vám solidně přeběhne mráz po zádech a tak přesně si představuju tento podžánr. Škoda té poslední třetiny, kde se jen střílí, ale já to oko přimhouřím a zaokrouhlým nahoru, protože DeMonaco si zaslouží do budoucna velkou pozornost.

• 11.9.2016  21:45

Nevím, jestli je to ještě lepší jak jednička, ale je to minimálně stejně skvělá duchařina, která poskytuje opět intenzivní zážitek (pokud to sledujete sami doma ve tmě) a i ta šílená stopáž na hororový žánr uteče jak nic. Několik scén je naprosto geniálních, kamera oskarová, a líbí se mi i poctivě provedená dobová atmosféra. Celkově bych vytknul snad jen některé milionkrát ohrané klišé, jako obracení křížů, ale jinak super! Naprosto zaslouženě vysoké hodnocení!

• 4.9.2016  19:53

Tyjo, to hodnocení bych nečekal. Podle mě je to naprosto průměrný horor. Je fakt, že napětí je solidní, pár lekaček ujde, ale příběh je neoriginální, scénář a chování postav total stupidní. Přitom bych si dovedl představit, že by to mohla být fakt pecka. Kdyby tam bylo víc krve a duch by nebyl tak směšný. No co už, dávám 60%, na víc to fakt není, je mi líto...

• 22.8.2016  22:42

Mohla to být bomba, takhle je to jen lehce nadprůmerný filmeček, který ale stejně potěší. Drew já miluju odjakživa (její dabing je zde děsný), ale hlavně oceňuju celý příběh, který dost možná pomohl k ukončení Studené války mezi USA a SSSR. Ken Kwapis se ukazuje, že nemá moc velký talent, měl by se ještě hodně co učit, ale na druhou stranu A walk in the Woods se mu hodně povedlo :) Tak s přimhouřeným okem za 4 hvězdy, ať nežeru :D

• 21.8.2016  15:05
    Kolonie (2015)

Když si člověk po dokoukání filmu projde doplňující informace o Kolonii Dignidad na netu, vytvoří si obrázek, který nelze hodnotit jinak než za 5 hvězd. Hermiona jako vždy skvělá, Daniel Bruhl průměrný, ale furt lepší než kdyby to hrál Channing Tatum. Film doporučuji sledovat sám a ve tmě, má to pak větší grády a je to i celkem napínavý.

• 18.8.2016  22:49

Oproti předchozím filmům velké zklamání. Chybí představení celé posádky (jména mi nestačí), chybí úplně zeměpisné informace (kudy kam jedou, přes jaká města, pouště, pralesy, oblasti atd.), chybí mi nějaký ucelenější koncept. Byl jsem na přednášce hned jak se vrátili a to byla úplně jiná káva. Doufám, že seriál bude výrazně lépe zpracovaný, materiálu bylo dost, tak snad to dobře sestříhali :) 65%

• 15.8.2016  16:20
    Durak (2014)

Neuvěřitelně zajímavý ruský film, kterému bohužel chybí pořádný (každý kdo viděl tuší) závěr. Přesto má ale super atmosféru a skvěle napsaný scénář. Jen ty herecké výkony, žádná sláva no. Tentokrát asi budu o něco přísnější a udělím jen 3 hvězdy, ale za to jsou bez diskuze zasloužené. Hlavně za ten originálni příběh. Jen ho zrealizovat lépe příště...

• 11.8.2016  23:34

Hrozně divný film. Ze začátku to vypadá na pohodovou oddechovku o strastech života otce a syna bez mámy, ale nakonec přišel úchylný zvrat a pak ještě divnější druhá půle. Přitom to mohlo být vlastně dost zajímavý, ale tohle jsem moc nepobíral. A rozhodně to není good-feeling movie, na který jsem se tak těšil... 55%

• 28.7.2016  00:10

Spousta známých tváří a komedie, která není ani vtipná, ani zajímavá, ani originální. Podobně jako Apokalypsa v Holywoodu je to ten typ filmu, který točí banda známých cvoků, aby se mohla na place ožrat, poblít, poplácat si s Jamesem Frankem, ochmatat pár pěkných holek a jít zas spát. 20%

• 19.7.2016  21:16

Atmosféricky a emotivně skvělý počin, ale bohužel ten scénář je místy až otravný. Na příběhu mě štvalo nejvíc asi to množství nezodpovězených otázek. Taky mi chyběla mi tam hudba. Dám 4 hvězdy, abych tomu trochu zvedl hodnocení, ale spíš je to na ty tři hvězdy. 65%

• 15.7.2016  18:21

Ta kamera i celková atmosféra je na jedničku s hvězdičkou. Jenže příběh je tak primitivní, že i 90 minut na něj je docela dost, natož 156 minut. A právě kvůli nesmyslně protahovanému finále, které bylo předem jasné, musím jít až na 3 hvězdy, protože chvílemi jsem hlasitě zíval a to není dobrá vizitka. 65%

• 6.7.2016  08:06

Herecký koncert dua Redmayne a Vikanderová, k tomu překrásné kulisy Kodaně, Drážďan a Paříže, příjemná hudba Desplata a příběh, který je určen spíše ženskému publiku, ale i já jsem si film celkem užil. Akorát mi vadila zbytečně dlouhá stopáž a minimum zvratů, které by udržily dramatickou rovinu. Je to film pro melancholiky. 65%

• 23.6.2016  23:54

Wauuu, tak tohle bylo něco nezapomenutelnýho. Film, který se snad ani tvrději už nemůže navážet do americké společnosti a její povrchnosti, egoismu, chamtivosti, hrubosti a arogance. Kde se hrabe Michael Moore. A ještě víc je k nevíře, že to točil a napsal ten největší pošuk z Policejní Akademie. Tenhle film má moje naprosté uznání, protože je to krutě pravdivý (kdo tam byl, pochopí), navíc je to fakt vtipný a Tara Lynne Barrová je neskutečně zajímavá mladá herečka. 1 000 000 %

• 21.6.2016  00:16

Nesmírně zajímavý dokument, který vás provede 20. stoletím z hlediska produkce elektrických výrobků a jejich plánovaného zastarávání. Bohužel i přes některé náznaky odporu (viz žaloba na Apple) se vlastně toho příliš mnoho nezměnilo. Tento komentář píšu na notebooku Sony Vaio, který vlastním asi 3 roky a už mám popraskané plasty a jen čekám na den, až se celej dosere. Co se týče zářivek v mém pokoji, měním je pomalu každý druhý rok. Kdybyste náhodou měl někdo doma zásobu žárovek z roku 1890, tak je velmi ochotně zkoupím. Kdo by taky nechtěl žárovku, která vydrží přes 100 let ??? Jo už vím, majitelé nadnárodních korporací. Zajímavé, že všechny průsery tak nějak vychází od nich, nikoli od vynálezců.

• 17.6.2016  01:28

Amerika skutečně není tak úžasná, jak se sama prezentuje ve filmech a souhlasím s jednou tou islandskou paní,která pronesla: "Nechtěla bych v USA bydlet za nic na světě, ani kdybyste mi za to platili." Nicméně ani Evropa není tak úžasná, jak ji Michael zobrazuje v tomto filmu. Přesto celkově zábavný, dobře zpracovaný a hlavně parádně poskládaný dokument, který by měl každý vidět, zejména každý američan. 90%

• 15.6.2016  13:02

Vizuálně opravdu podmanivé až psychedelické, jak zde někteří píší. Problém je v tom, že jsem u toho už 3x usnul a stále to nemám dokoukaný a ani už to dokoukávat nechci. Ten příběh mi od začátku nedával vůbec smysl a nejhorší na tom je, že mě ani nezajímá, jak to vlastně dopadne. Jestli se na konci ukáže kdo z nich byl blázen nebo byli nakonec všichni blázni kromě Naomi Watts? Fakt nevím a je mi to fuk. 20%

• 12.6.2016  23:17

Je to dost na hraně 3 a 4 hvězdiček, ale nakonec jsem se rozhodl Cronenbergovi přilepšit, protože tenhle film (ač neoriginální), tak oplývá výbornými hereckými výkony, zajímavým zpracováním i nekompromisní brutalitou. Vše je tak nějak dobře vybalancované, nicméně zásadní díry vidím ve scénáři a logičnosti. Děj byl dost ostrouhaný, chování postav někdy trochu mimo mísu (viz sex na schodech). Nemám rád filmy, nad kterými musím kroutit hlavou, nicméně tady toho nebylo až tolik a vynahradila to krátká stopáž a zvědavost, jak to všechno dopadne. 69%

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98