heyda

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 3.5.2015  19:09
    Oheň (1991)

Mít to o 25 minut méně, tak jsou 4 hvězdy zcela na místě, protože Ron Howard prostě umí a Hans Zimmer předvádí jeden ze svých nejlepších kousků. Ale takhle jsem se místy docela nudil, což bych u katastrofického dramatu fakt neměl. 65%

• 2.5.2015  12:05

Až mě rozbolely zuby, jak je to nechutně přeslazený. Navíc se snaží tvůrci přepálenou stopáž zachraňovat hloupými zvraty. To mi hlava nebere = palec dolů... 25%

• 26.4.2015  21:26

50% = příběh dobrý, ale jinak nemastné, neslané, málo vtipné a se špatným dabingem...

• 25.4.2015  22:56

Zoe Kazan je velmi zvláštní herečka a mám ji hodně rád, ale tenhle film jak tak neskutečně nudný, že jsem ho opravdu protrpěl až do konce s vidinou nějakého zajímavého zvratu. Bohužel nic neočekávaného se nestalo. Velká nekonečná nuda. Pokud se hodláte podívat na tento film, stačí kouknout na prvních a posledních 5 minut. 25%

• 23.4.2015  23:44
    Jdi na to (1983)

Luxus. Jasných 5 hvězd !!! :)

• 23.4.2015  20:49

Jeden z těch filmů od této legendární dvojice, který nepatří sice mezi to nejlepší, ale jednoznačně je nadprůměrný. Smál jsem se dost a to mi stačí :) 75%

• 20.4.2015  11:05

Jedna z těch nejlepších komedií s Terencem a Budem. Opět musím vyzdvihnout nezapomenutelný dabing Pavla Trávníčka a Jana Schánilce. 90%

• 19.4.2015  21:02

Jedna z těch průměrných filmů s touto perfektní dvojicí. Mají lepší, zábavnější i propracovanější společné filmy, takže za mě hodnocení: 60%

• 19.4.2015  10:16

Prý se jedná o kopii Vincent jede k moři. Já Vincenta neviděl, naopak jsem viděl Hasta La Vista a i to mi přišlo zde okopírované. Ale i kdybych nevěděl, že je to kopie, tak bych hodnotil 3 hvězdama. Nepřišlo mi to ničím zvláštní, nic, co by vyčuhovalo více nad průměr. 55%

• 16.4.2015  22:57

Trochu přepálená stopáž, ale jinak jedna z těch sympatických westernovek tentokrát s trdlovatým Terencem Hillem :-) Chtěl jsem dát 4 hvězdy, ale zdejší hodnocení je přepálené, takže zaokrouhlím tentokrát směrem dolů.

• 16.4.2015  19:27

Mám rád sociální dramata. Dokonce dokážu respektovat povětšinou pomalé tempo vyprávění, ale tohle se nedalo vydržet. Obrovská nuda bez hlubší zápletky. 20%

• 12.4.2015  13:03

První půlka zábavná, akční, v mezích přijatelnosti, druhá půlka: padají mrakodrapy, po městě lítá dron, auta lítají vzduchem, policie neexistuje, všude lítají kulky, granáty, rakety, lidi padají z 50. patra mrakodrapů a nikomu se nic nestane (!!!!) dorazil to Dwayne, když si zlomil sádru svojí zlomenou rukou. :-D První půlka za 4 hvězdy, druhá půlka odpad........JEN DÍKY velmi důstojnému a dojemnému rozloučení s Paulem Walkerem, zaokrouhlím nahoru na 3 hvězdy. Jinak Rychle a Zběsile 5 stále bezkonkurenčně nejlepší díl. Tenhle je podobně zbytečný jako šestka. 55%

• 12.4.2015  12:56
    Grand Piano (2013)

Super nápad, postavit film jen na jednom hudebním koncertu, ale bohužel chyběl tomu děj a především závěr. Škoda. 60%

• 10.4.2015  12:25

Koukám teď na všechny film s touto geniální dvojicí a tenhle má parametry 5-hvězdičkového filmu. A to i díky důrazu na situační humor a poměrně málo bitek. Čím bude Bud Spencer tlustší, tím těch bitek bude víc :-D

• 7.4.2015  23:48

Ten závěr byl teda extra-brutal. Jinak ale hrozně odehraný i hrozně nadabovaný horor. Příběh taky dost slaboučký. Prostě od Thajců jsem čekal mnohem víc. 2 hvězdy a to jen za celkem pěkné Thajky a velmi kruté gore na konci.

• 6.4.2015  21:46
    In Your Eyes (2014)

Těch odpadů a silně kritických komentářů si vůbec nevšímejte. Já rozhodně nepatřím mezi vyhledávače romantických komedií, radši sleduju horory a dramata, přesto mám občas chuť na něco sladšího, romantičtějšího, ale většinou jsem bohužel přecukrován až otráven holywoodským stylem. Díky však za tenhle film. Z mého pohledu jedna z těch nejmilejších romantických komedií, co jsem vůbec kdy viděl a to hlavně díky neskutečně sympatické ústřední dvojici.... PS: Hrát to Jesica Alba a Channig Tatum, tak jdu tak na 2 hvězdy...

• 5.4.2015  19:30

Výjimečný film především v tom, že hlavní postava je nesmírně nesympatická kráva. Ale je to Charlize Theron a její sex appeal sahá až do vesmíru, takže má to něco do sebe. Škoda, že krom vyhrocené oslavy tam není moc výjimečných momentů. Přesto silné 3 hvězdy. Ale bacha je to spíš drama, rozhodně né komedie.

• 5.4.2015  12:09

Jedna z nejstarších klasik s neopakovatelnou dvojkou. Nečekal bych, že se budu bavit i ve svých 25 letech. :D Přesto tento film rozhodně nepatří k těm nejlepším.... 75%

• 3.4.2015  11:10
    Metro (2013)

První půle perfektní, napínavá, lepší než kdejaký americký biják, ale pak se to už jen natahuje a natahuje, napětí se ztrácí a naopak roste nesmyslné chování postav, což je velká škoda. Rusové měli na dosah nejlepší katastrofický film posledních let, ale v druhé půli to nechali vyšumět do prázdna... Škoda, přesto fanouškům katastrofických filmů doporučuju! 65%

• 2.4.2015  18:55
    Úkryt (2002)

Strašně moc jsem si tenhle minimalistický thriller užil. Fincher je génius přes budování atmosféry. 90%

• 31.3.2015  13:10

Frantíci opět mile překvapili skvěle obsazeným akčním krimi filmem, který však v průběhu sráželi přehnanými scénami a hlavně celý děj nezakončili důstojně a to by je mělo ještě dlouho mrzet. Přesto palec nahoru 70%

• 31.3.2015  13:07
    Absurdistán (2006)

Komedie, která mohla být za jistých okolností naprosto boží, ale super nápad (který rozhodně nemá od reality daleko) zůstal využit jen z určité části. A tak se nám ve filmu mísí trapné scény s těmi opravdu dost vtipnými, satirickými až silně kritickými a to se mi líbí. Takže hodnocení 70% z mé strany :)

• 26.3.2015  23:38

Minimálně v roce 2014 Mádl všem vytřel zrak a natočil rozhodně nejlepší ČESKÝ rodinný film posledních let. Vzhledem k tomu, že jsem si o filmu nic nezjišťoval, mě celkem dostalo, jak moc je název i plakát zavádějící :D.... O to ale líp. Fakt smekám....perfektně odehrané, originálně pojaté, navíc na zamyšlení, a to já dokážu ocenit. 90%

• 26.3.2015  20:36

Bohužel se opět potvrzuje, že od roku 2010 to jde s českým dabingem rapidně dolů. Zlodějka je celkem pěkný a dojemný příběh na pozadí druhé světové války, ale doplácí na špatné zpracování (hlavně velmi amatérský střih a absence gradace), ale zase má Geoffreyho a roztomilou Sophinku. Možná, kdybych to viděl v originále, přimhouřil bych oko, ale s tím dabingem se prostě přes tři hvězdy nedostanu.

• 22.3.2015  21:50

No od Eastwooda jsem čekal víc. Chybělo mi tam prostě něco navíc, něco co by pro mě bylo zapamatovatelný jako třeba v Draft Day. Tady celý film drží pohromadě jen skvělý Morgan Freeman jakožto Nelson Mandela a jeho skutečně moudrá slova, a to říkám bez jakékoliv ironie. Takových prezidentů na světě moc není. Ale všechno ostatní mě na filmu jednoduše nebavilo. Film jen lehce sklouzne do tématu apartheidu a pak zas ke konci sklouzne trochu do ragby, ale to je málo. Navíc mě hodně štval ten šedivej filtr. Nevím, proč by nemohla být modrá obloha prostě modrá! Ale jinak zcela objektivně je to docela koukatelný film a pro někoho může být i něco víc. 60%

• 20.3.2015  20:23
    Jiná láska (1999)

Docela pěkný film o dvou mentálně zaostalých mladých lidech, kteří si navzájem padnou do noty. Škoda těch vyhrocených scén, působí to pateticky, ale asi to chtěl rejža zdramatizovat. Chválím i dabing. Silné 3 hvězdy.

• 20.3.2015  20:20
    9/11: Press for Truth (video film) (2006)

Viděl jsem dost dokumentů na téma 11. září a tenhle mě až tolik nestrhnul, protože je docela nezáživně zpracovaný a zaměřuje se na velmi vzdálený kontext ´´teroristických útoků´´, přesto pořád má obrovskou vypovídací hodnotu a krásně dotváří celkový obraz o celé události. Přesto bych doporučil na toto téma jiné dokumenty, které umí víc zatlačit na pilu a jdou víc přímočaře po faktech, která jsou jaksi v rozporu s oficiálními zprávami CIA. 80%

• 18.3.2015  08:54
    Girlhouse (2014)

Film jde kvalitativně rozdělit na 3 třetiny. Úvodní třetina je fantastická, skvělý start, sympatické seznámení s jednotlivými osobami, parádní plíživé napětí a očekávání, co z toho vyleze = jasných 5 hvězd. Druhá třetina maličko ztrácí, děj i napětí občas vázne, ale herecké výkony super = 4 hvězdy. Na závěr přichází poslední třetina, kde se už jenom vyvražďuje a bohužel tahle část je plná nejrůznějších klišé a logických děr. Je to škoda, protože jsem ještě v polovině filmu chtěl tenhle slasher vychválit a hodnotit maximálně. Takhle to musím zprůměrovat, takže za 4 hvězdy. :)

• 15.3.2015  13:13

Velmi zajímavý film, který proti sobě staví vědecký přístup a náboženský/duchovní přístup, navíc perfektně odehraný i s takovou velmi ponurou atmosférou. Jenže nevím, jestli bych ho chtěl vidět znovu. A už vůbec nevím, o co přesně tvůrcům šlo, co bylo jejich záměrem? Každopádně jako filosoficko-fantastická jednohubka to funguje poměrně dobře. 65%

• 13.3.2015  22:26

Zbytečné natahování. Nenašel jsem v tom nic kromě závěrečných 15 minut, co by obohatilo I. část. Samozřejmě pokud nepočítám ještě drsnější a fekálnější scény daleko za hranicí chutnosti. Prostě tam, kde I. část dokázala se mnou zacloumat, tak tady jsem jen kroutil hlavou nebo posouval film kupředu. Bude to znít šíleně, ale I. části jsem dal 5 hvězd a tady dám odpad. Těžko v tom hledat logiku, jak ve filmu, tak v mých pocitech potažmo v mém hodnocení.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89