heyda

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 24 46 69 91
    • 2.8.2015  10:29
    Soudce (2014)

Tento film má dvě velká plus a jedno velké mínus. Plusem je Downey a jeho charisma + hodně negativních rozuzlení ve filmu. Lépe řečeno - je to ten typ filmu, kde dochází k mnoha zvratům a milníkům, které v tomto filmu většinou končí špatně, což hodně kvituji. Snad jen závěr měl trochu nádech odpuštění a smíření, ale jinak je film krásně negativistický a to se mi líbí a hodně si toho vážím. Horší je, že je celý příběh roztahaný na nějakých 140 minut a to už bylo přes čáru. Celkově bych dal silné 3 hvězdy, fanouškům soudních a rodinných dramat určitě doporučuji!

• 28.7.2015  17:16

Několik fází filmu velmi zdařilých - ať už výcvik v bazénu, Costner mlátící mariňáky či záchraňování kajakářů. Hudba se mi taky líbila, jenže zbytek filmu průměrný, Kutcher pro mě není herec, ale co je snad vůbec nejhorší, tak to závěr filmu, který je tak strašně holywoodsky trapný, že to víc jak na 60% nevytáhnu.

• 26.7.2015  10:25

Nic nového pod sluncem, strašitelný dům, pár dospěláků a vyvolávači duchů, naštěstí atmosféra byla docela solidní včetně hereckých výkonů. Jen škoda, že tam bylo tolik logických děr. Ať už proč ti démoni útočí i na hodné elektrikáře nebo proč ty lidi nezajímalo, kde jsou jejich děti a pár dalších takových nevychytaných záležitostí. Pro mě naprosto průměrná záležitost, kterou už nemám v plánu vidět znovu. 50%

• 22.7.2015  13:04
    Medvědi (2014)

Maličko dětinský komentář, ale jinak dechberoucí zážitek ze života medvědí rodinky. Úžasné pokoukání s velmi pohodovou hudbou a kamerovými orgiemi. Nemůžu hodnotit jinak :)

• 22.7.2015  12:28

Strašně zajímavý film, který stojí na perfektním scénáři a skvělých hereckých výkonech, ale bohužel maličko doplácí na pomalé tempo. Přesto jsem byl hodně pozitivně překvapený, jak se drží při zemi a nesnaží se za každou cenu překvapit. Shailene je velmi sexy, takže doporučuju a dávám silné 4 hvězdy!

• 18.7.2015  23:14

Určitě půjdu proti davu, ale jedničku i dvojku považuju za průměrný horor a rozhodně se neztotožňuju s tak vysokým hodnocením. V případě tohoto pokračování Leigh Whannell (alias Adam ze Saw) udělal asi něco trochu jinak, protože se mu povedlo atmosféru opravdu těžce zahustit a musím říct, že místy jsem se fakt bál. Podle mě nejlepší Insidious, ale nebudu se zlobit, když se mnou nebudete souhlasit. :-))) 75%

• 17.7.2015  22:04

Abych řekl pravdu, vůbec jsem se na Jurský svět netěšil, naopak jsem měl fakt velký strach, aby z toho nebyl totální propadák, protože původní Jurský park miluju. Jsem rád, že nakonec z toho průser nebyl, některá místa mě naopak velmi nadchla, herecky taky nevidím žádný problém. Každopádně jedno obrovský mínus dát musím. Nevím čím to je, ale Jurské parky, které byly natáčeny v devadesátých letech měly jednoznačně lépe zpracované dinosaury. Nechápu to a hlavně ani nevím, jaký je rozdíl v technologicích, které kdysi Spielberk používal oproti těm současným, ale ta akce i samotní dinosauři v tomhle filmu vypadaly fakt hrozně digitálně. Dost to kazilo dojem! V Jurském parku, který je o 22 let starší, jsou dinosauři mnohem realističtější a působivější. Současná digitalizace nepřinesla ještě nic pozitivního, zatím jen mrví film za filmem. 75%

• 15.7.2015  13:20
    Signal, The (2014)

Na to, jak byl tenhle film laciný, tak je fakt vymazlený. Kamera i hudba sedí náramně, ústřední postava mladíka je taky výborná. Škoda, že ten příběh nastavuje více otázek, než na ně stačí odpovídat, takže působí trochu neučesaně, ale fanoušci sci-fi by si tenhle malý film neměli nechat ujít, přestože příběhový potenciál nebyl zcela využit... 75%

• 14.7.2015  22:36

Hrozně divný film. Všichni se chovali zvláštně, místy až dementně, humor jsem tam nepochytil, drama to už vůbec není, snad jen trochu té romantiky a uznávám, že mladá Natálka je skutečně roztomilá a hudba se mi taky líbila. Nicméně jsem dost zklamaný, od filmu s takovým hodnocením jsem čekal něco úplně jiného. Musím dát jen 2 hvězdy. :(

• 7.7.2015  22:57

Docela zajímavě rozehraný psychologicko-romanticko-komediální film doplatil na nevýrazný konec a zbytečně přehnané chování postav. Škoda převeliká, protože natočeno je to skvěle...

• 25.6.2015  22:31

Film, který poměrně citlivě popisuje důsledky občanské války v Súdánu, která byla samozřejmě bohatě dotována západními zbrojařskými korporacemi, což zde nikoho nezajímá. Podstatné je, že tisíce lidí prchalo ze Súdánu a někteří šťastlivci získali možnost se uchytit i v samotných Spojených státech. Je zajímavé, že vyšel tenhle film zrovna v této době, kdy je velmi aktuální téma uprchlictví pro Evropu, každopádně film doporučuju. Ukazuje velmi výstižně, že multikulturalismus je nefunkční ideál. Lidé by měli žít tam, kde je jejich domov a rodina, cestováním se pak mohou kulturně obohacovat. Jenže obchodníci se smrtí a někteří magoři, co mají moc, si prostě klid nepřejí. 80%

• 25.6.2015  08:20
    Spring (2014)

Já to říkám furt, že nejdůležitější je nadšení, kvalitní scénář a inteligentní vize. A tvůrci tohoto filmu to všechno mají. Dost se divím, že to na hodnocení není moc znát, ale tenhle lehce hororový a lehce romantický film si mě naprosto získal a to zejména svojí vyspělostí a neopakovatelnou atmosférou italského maloměstečka u moře. Dost možná největší překvapení roku na poli hororových subžánrů. 90%

• 24.6.2015  19:19
    Co s láskou (2014)

Výborný Gerald McRaney ve vedlejší roli, ale jinak klišé nad klišé. Jak kdyby někdo dohromady poskládal několik (pod)průměrných romantických filmů a slepil to v jednu dvouhodinovou slátaninu. Naštěstí je to aspoň kvalitně natočený, jinak propadák. Trapný příběh, špatně zvolení herci v hlavních rolích, zbytečně dlouhá stopáž a konec tomu uštědřil definitivní K.O.

• 24.6.2015  00:14

Inteligentní kriminální drama s úžasnými hereckými výkony Hopkinse a Goslinga. Do dokonalosti tomu chyběl jen lepší závěr. I tak ale stojí tenhle film za pozornost. 80%

• 24.6.2015  00:03
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Lepší než kdejaké české kinofilmy. Samozřejmě filmová pecka to není, ale bavil jsem se a tchyně byla opravdu taková svinská semetrika, že se mi v nočním stolku otvíral nůž sám od sebe :-D 80%

• 21.6.2015  22:17

Podle hodnocení jsem čekal, že to bude buď pecka nebo totální odpad. Nebo že to je přesně ten typ filmu, který jedny nadchne a druhý zklame popřípadě naštve. Já ale nejsem ani nadšený ani naštvaný. Prostě klasický průměrný sci-fi, které má solidní tempo, perfektní kameru a dobré herce, ale také hloupý scénář a příběh plný logický děr. Fanouškům sci-fi bych to asi doporučil, ale ať si nedělají iluze, že budou sledovat něco úžasnýho. Žádná revoluce se nekoná. 55%

• 21.6.2015  21:44
    Pán velryb (2002)

Hrozně moc mě mrzí, že musím dát tak nízké hodnocení. Ty postavy mi přišly zajímavé, hlavně v hlavní roli malá Keisha byla naprosto okouzlující. Jenže ta hrozná hudba, kamera, pomalé tempo, celkově zpracování katastrofální. Celý příběh šel tak mimo mě, film jsem musel natřikrát dokoukávat, protože to byla prostě nuda. Je to škoda, ten potenciál herecký i příběhový tam je a mohl být ještě větší, jenže film sám o sobě je špatný. :(

• 18.6.2015  20:52

Tenhle film je jak dar z čistých nebes. Už dlouho jsem neviděl tak krásně a citlivě natočené romantické drama. Opravdu hluboce smekám. Blake Lively je naprosto lovely (zahrála to fantasticky), ostatní herci neskutečně sympatičtí včetně Forda a k tomu velmi civilní scénář, škoda jen toho závěru. Přál jsem si jiný konec, ale pravdou zůstává to, že už dlouho jsem se nevcítil do romantického filmu tak intenzivně jako v tomto případě.

• 17.6.2015  16:55

Zaprvé Costnerovi sportovní filmy prostě sednou jak prdel na hrnec. Zadruhé je super, když někdo zkouší natočit zajímavý příběh i o jiném druhu sportu než je americký fotbal, baseball nebo basketbal. Zatřetí mi tento snímeček náramně sednul do nálady. Na maximum to sice není, občas nějaké to klišé tam je, ale celkově mě Mc Farland příjemně překvapil. 75%

• 17.6.2015  16:27

Ani jsem nečekal, že by z toho byla zázrakem nějaká pecka. Vlastně jsem se na tento poslední díl Hobita podíval jen z povinnosti. Spíš mě ale zaráží, že ani samotní fanoušci Pána prstenů a Hobita nejsou schopni uznat, že je to totální brak s otřesným digitálním vizuálem, bez hereckých výkonů (i ochotníci by zahráli líp) a hlavně bez příběhu a atmosféry, což je něco, co fakt nedokážu odpustit. Je mi líto, ale něco tak strašného a navíc fakt předraženého si víc jak hvězdu nezaslouží.

• 15.6.2015  19:01

Parádní sportovní film podle skutečné události. Hlavně chválím konec, žádné zbytečné protahování a vymýšlení nesmyslů. Škoda jen, že to nemělo o 10 až 15 minut kratší stopáž. Přesto doporučuju a jasných 80%

• 14.6.2015  21:50
    Backcountry (2014)

Čekal jsem mnohem víc než jsem dostal a bohužel těch drsnějších 10 minut to nezachrání. Potenciál tam je dost velký, ale zpracování mělo být úplně jiné. Hudba hrozná, kamera nic moc, fakt mi to nesedlo a navíc jsem chvílemi usínal, přitom survival horory jsou jedny z mých nejoblíbenějších, jenže tady tvůrci jednoduše nevěděli co s časem a jak vytvořit tu správnou atmosféru, takže za mě palec dolů... :/

• 11.6.2015  21:10
    Everly (2014)

Fanouškům klasických akčních filmů bych to asi nedoporučoval. Je to dost krvavé, dost brutální, chvílemi to nemá daleko do některých hororových subžánrů. Navíc je to hodně bláznivé, ujeté až skoro úchylné. Ale zase má to neskutečně sexy Salmu Hayekovou, která ve svých letech zesměšní i kdejakou dvacítku. Navíc ani neví, jak se nabíjí samopal, přesto tam na prostoru 7x7 metru vystřílí celý gang. Takže ano, bavil jsem se a respektuju záměř režiséra, který chtěl jen masakrovat hlava nehlava a to se mu povedlo natočit celkem obstojně. Potenciál tam však byl mnohem vyšší...55%

• 11.6.2015  21:02
    Parchanti (2010)

Začátek dost dobrý, pak to ale klesalo, hloupých scén přibývalo a bohužel to spadlo až na 2 slabé hvězdy. Neměl jsem žádná očekávání, ale přece jenom postavit celý film na tak primitivní zápletce přece nelze brát vážně. Jen díky svižnýmu střihu jsem to dokoukal, tempo je fakt dobré, jinak akční propadák. 30%

• 11.6.2015  19:59
    Ex Machina (2015)

Poměrné pomalé tempo vyprávění, ale o to působivější atmosféra, která mi pomaličku ale jistě zalézala pod kůži. Největším kladem je vycházející hvězda až ze Švédska = Alicia Vikander, která si mě omotala kolem prstu stejně jako nebohého blonďatého chlapce ve filmu. Dalším velkým kladem je fantastické zpracování a koneckonců i filosofická hodnota filmu. Nevýhoda spočívá v tom, že při dalším zkouknutí už to nikdy nebude takový zážitek jako napoprvé. Přesto dobrý film a jsem rád, že si našel poměrně dost fanoušků a hodnocení je zcela adekvátní. 75%

• 9.6.2015  16:28

Perfektní animák pro malé i velké. Pokud souhlasíte s tím, že Dreamworks poslední roky totálně válcuje konkurenci, tak už to zas neplatí. Walt Disney vrací úder !!!

• 9.6.2015  16:21

Jako spoléhat se na zdejší hodnocení, to je asi jako spoléhat se na cigána, že ráno dojde do práce. Velmi, velmi, velmi zcestné hodnocení, které reflektuje možná tak technickou stránku filmu, ale zajímalo by mě, kde jste v těch 120 minutách našli nějaký příběh nebo děj? Já viděl jen obrněný konvoj s cisternou, který zběsile uhání stovky mil napříč pouští, aby jejich posádka našla zelený ráj, jenže voda v nedohlednu, tak si to nakonec rozmyslí, otočí to a peláší zase zpátky. A o tom je celý film. Nechápu, co dělá v topce ?!!

• 7.6.2015  23:25

Další luxusní Vaughn. Sice jeho předchozí kousky mě asi smetly víc, dokázaly se mi vrýt více pod kůži, ale v konkurenci podobných filmů od jiných tvůrců, je to pořád bezkonkurenční nářez. Vtipný, originální, hudebně a vizuálně opojný. Matthew si vytvořil svůj vlastní filmový žánr i styl, který mě nesmírně baví, obdivuju ho a rád bych si dal co nejdříve další kousek.

• 6.6.2015  09:54

Fantastická animace, skvělý humor a množství neotřelých nápadů. Pro děti jak stvořené, ale bavil jsem se i já. Velmi silné 4 hvězdy = 80%

• 4.6.2015  23:28

Dobrý film o tom, jak USA rozsévá zlo ve třetím světě a arabáši ho rádi přijímají za své a jejich děti se nebojí uzvednout ani raketomet. Jediný, kdo se směje nakonec, jsou majitelé zbrojních korporací. Nikdo jiný! 75%

<< předchozí 1 2 3 4 24 46 69 91