heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99
    • 28.3.2017  22:51

Nejsem fanoušek Tima Burtona, ale tohle se povedlo. Konečně fantasy film se vším, co k tomu patří. Jen popravdě nevím jakému publiku to je směrované. Pro děti je to dost morbidní, pro dospělé to může být lehce dětinské. Každopádně jsem si to užil. S přimhouřením oka maximum :)))

• 28.3.2017  19:55
    Code 8 (2016)

Z toho by mohl být skvělý film, možná lepší jak většina Marvelovek. Jen to chce dobrý scénář. Vizuálně a trikově je to geniální. 95%

• 25.3.2017  23:20
    Pasažéři (2016)

Bacha spoilery!!!! Úžasná vizuální podívaná se skvělou dvojicí protagonistů. Film rozdá karty hned od začátku, což je fajn, ale na druhou stranu pak víte, že to buď skončí dobře nebo špatně a nebo tak nějak napůl, aby nikdo nebyl zklamaný. A přesně tuhle cestu zvolili i Pasažéři, zvolili cestu nejmenšího odporu a to mě mrzí. Já osobně bych klidně šel do té nejhorší varianty, tedy že oba umřou a mise se nepovede, protože se loď rozpadne. Jenže chápu, že takový konce holywood už dávno nedělá. A je to škoda! I proto hvězdička dolů, jinak všem vřele doporučuju. Je to vizuální slast :)))

• 24.3.2017  14:35
    Noční směna (studentský film) (2012)

Je tam pár amatérských momentů (např. zvuk střelby), ale jinak solidní práce. 75%

• 17.3.2017  13:31

Naprosto zbytečný film, který je pod hávem výborných efektů tak plochý a nezajímavý až to skutečně bolí. Nejsem fanoušek Star Treku obecně, ale dokážu uznat kvality. Tady však kvalita chybí, není na čem stavět. Bohužel proto 1 hvězda.

• 16.3.2017  19:19

Konečně pořádná Marvelovka bez přihlouplých Avengers. Moc se mi to líbilo, sice na maximum tomu chybí trošku lepší závěr, ale jinak po stránce efektů naprostá bomba a Benedict je fantastickej. Jasných 80% a podle mě nejlepší marvelovka za poslední 2 roky.

• 15.3.2017  12:25

Matthew Vaughn opět nepřemožen. Singer sice disponuje s množstvím skvělých herců a peněz na efekty, ale chybí mu dobrý scénář a originalita. Jako letní blockbuster do kina to funguje dobře, ale jen jako jednohubka. Solidní 3 hvězdy, na víc to nemá...

• 14.3.2017  12:20

Velmi kvalitní mafiánský film. SIce to není taková pecka jako Americký Gangster s Denzelem Washingtonem, ale je to skvěle vystavěný film, který má svoje silné momenty a vynikající herecké výkony. Na závěr potěšil "Mokrý bandita" ze Sám doma. Možná i díky tomu dávám nakonec plný počet. :)))

• 14.3.2017  00:27

Velmi povedený animovaný film, který je zase zajímavý tím, že reflektuje aktuální situaci v oceánech a zároveň si zachovává určitou vzdělávací a výchovnou rovinu. Bavil jsem se víc než u Hledá se Nemo, který mi nikdy k srdci nepřirostl. Při uvedení do kin měl tenhle film výrazně vyšší hodnocení, to bohužel kleslo do hlubin, které mu nepřísluší, proto přimhouřím oko a dám maximum. :)))

• 10.3.2017  14:30

Tento film jsem kdysi zapomněl ohodnotit, ale pamatuju si, že byl velmi zajímavý a hlavně skvěle odehraný. 75%

• 10.3.2017  10:00

Určitě nadprůměrný sportovně-sázkařský film, který stojí na skvělém McConaughovi. Al Pacino se už dost opakuje, nechápu, proč všude musí hrát takové bláznivé psychicky labilní postavy. Jinak ale velmi koukatelný film s dobrým koncem :)) 75%

• 10.3.2017  09:56

Nádherná čínská sceńérie na pozadí velmi nudného romanticko-dramatického příběhu. Film čistě pro dámy a to ještě za velmi melancholických chvil. Nebavilo. 40%

• 7.3.2017  07:44
    Učitelka (2016)

Neměl jsem velká očekávání a to je asi hlavní důvod, proč hodnotím tak vysoko. Tento film se mi hrozně líbil, od hereckých výkonů až po styl vyprávění, kdy se střídají různé dějové linky, ale ta hlavní se odehrává na mimořádné rodičovské schůzce a celé to trochu připomíná film 12 rozhněvaných mužů. Za mě palec hore a všem doporučuju. Zuzana Mauréry famózní!

• 3.3.2017  22:57

Kupodivu velmi povedený film a to jsem na mluvící zvířata většinou alergický. Velkou pochvalu (po delší době) zaslouží i český dabing. 75%

• 2.3.2017  16:31

Velmi kvalitní drama, které Eastwood ovládá s bravurou. Bohužel ale nepřichází s větší nadstavbou, spíš jen klouže po povrchu, ale na druhou stranu stopáž je velmi příjemná, uteče to jak voda :))) 75%

• 2.3.2017  13:41

Není to špatný, má to docela solidní napětí, akorát to chování postav, nevím nevím. Každopádně by na to mohlo navázat neméně napínavé pokračování, uvidíme :)))

• 2.3.2017  13:10

Film, která má přes 100 minut a kde se nemluví??? Nevím, jestli to bylo dobrá volba. Po půl hodině mě to přestalo bavit, ačkoli mě zajímalo, jak si Redford poradí sám na moři, tak jsem to posunul na závěr a vše dopadlo, jak se dalo čekat, nic originálního, škoda. Každopádně kamera fantastická, jinak nuda!!! 40%

• 2.3.2017  13:08
    To nejsi Ty (2014)

Úplně stejná zápletka jako Než jsem tě poznala, akorát tento film je trochu víc civilnější a ponurejší, nicméně je správné, že se o takových degenerativních chorobách točí filmy a že se jich ujímají dobří herci jako v tomto případě. 75%

• 27.2.2017  16:31

Herecká extratřída ve velmi průměrném a scénáristicky rozplizlém filmu, který si na Vánoce asi dobrovolně nepustím. Není k tomu důvod, protože je to směska známých klišé a ta Vánoční atmosféra na konci už to příliš nevytrhne. Velká škoda. 50%

• 19.2.2017  22:25

Podle mě průměrná komedie, která navíc trpí docela trapným závěrem. Trilogie Bridget Jonesová mi asi nikdy nepřiroste k srdci. 55%

• 18.2.2017  23:28

Logiku v tom fakt člověk nenajde, ale poselství určitě a je nad čím přemýšlet. Za 75% ode mě!

• 14.2.2017  21:33

Úžasný romantický snímek s kouzelnou Emilií Clarkovou. Hezky to plyne a emočně to funguje. Takže za maximum.

• 14.2.2017  20:16
    Ptáčátko (2016)

No to je krásný, uaaaaa :))))))))))))))))

• 14.2.2017  20:11

Trochu průhledné, ale krásné. Prostě super kraťas :)

• 8.2.2017  22:29
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ = soutěže, casting, kamera, dostatečný prostor pro každodenní život v táborech kmenů...........ZKLAMÁNÍ = hrozný moderátor (to i Vašut byl lepší), nudná režie a málo úderná hudba. Celkově čistý průměr, který neurazí ani nenadchne, ale je zde prostor pro zlepšování, takže třeba se dočkáme i další řady, nebo ne? :) 55%

• 4.2.2017  00:25

Dobrá naháněčka z Austrálie, která několikrát mile překvapí, ale přijde mi v mnoha ohledech nedotažená do ideálu. Gore momenty jsou spíš na slabší úrovni, herci taky nic moc, ale bavily mě zvraty i docela svižný tempo. 70%

• 2.2.2017  22:53

Velmi zvrácený film s lehce artovým nádechem. Černobílé provedení podle mě snižuje celkový zážitek. Takhle to na víc než 50% nevytáhneme...

• 2.2.2017  22:19

Famózní první půlka, zatímco druhá půlka trochu předvídatelná a místy hloupá, ale na druhou stranu luxusně natočená a celkový dojem ještě zvýšil samotný závěr. Takže nebylo to daleko od maxima. Jasných 80% a další hororová pecka roku :) Jen tak dál ...

• 2.2.2017  22:08

Překrásné záběry a nesmírně zajímavé téma, ale bohužel to zpracování trochu nudilo. Bohužel jsem narazil na DVD verzi, která má 2 hodiny a to je fakt moc, ale za tu atmosféru Vysokých Tater to stojí zhlédnout. Už stahuju i kratší verzi (61 minut), tak snad bude svižnější. :) 80%

• 2.2.2017  13:21
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Jeden z nejkoukatelnějších pořadů v televizi hned po Ano, šéfe. Nechápu ty odpady, Musil umí dobře moderovat i režírovat jednotlivé příběhy tak, aby pomalu odkrývaly čím dál zajímavější zvraty.Trochu mě zamrzelo, že jde o herce (tím celý pořad vyzní dost hloupě), ale baví mě to.

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99