heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 23.5.2015  23:09

Velmi povedený romantický good-feeling filmeček s Pierrem Richardem s příjemnou hudbou a klasickým francouzským humorem. O trošku slabší než Hořčice mi stoupá do nosu, ale opravdu jen o chloupek. 80%

• 23.5.2015  12:35

Skvělý film, kde především scéna v hodině matematiky, se stala pro mnohé nerdy kultovní :-D Bavil jsem se víc než u Vysokého blondýna, takže za plnou palbu.

• 22.5.2015  09:21

Nepodařené pokračování. Málo humoru, slabý scénář a jak už zde zaznělo, vypadá to tak, že hercům včetně Pierra Richarda se do pokračování nechtělo - nemá to ten správný šmrnc. Navíc hudba začíná být chvílemi už dost otravná. Pro mě tedy zklamání. 40%

• 21.5.2015  23:23
    Survivor: Worlds Apart (TV pořad) (2015)

Osekaný Reunion, který se zvrhnul vlastně jen v řešení sprostých slov, ještě nekazí pohled na tuhle sérii. Jednoznačně jedna z nejlepších od dob Samoy. Dal bych jí asi těsně pod úroveň famózních Filipín nebo Cagayan, ale určitě si zaslouží vysoké hodnocení. Nenudil jsem se ani trochu, bezvadný byly soutěže a všichni tři finalisti měli něco do sebe, což už jsem dlouho nezažil. BTW: Casting do Kambodži vypadá doooooost dobře !!! A konečně nová lokalita, jupí !!! 90%

• 18.5.2015  22:45

No s jedničkou ani dvojkou se to nedá srovnávat, značný propad dolů po dějové i hororové stránce. Nicméně nejsem sám, kdo asi očekával úplně něco jiného, že??? Tahle série začíná mít docela značné vady. Zaprvé se vůbec neměl točit 3. díl, který byl o ničem !!! A zadruhé, pokud tvůrci za každou cenu chtěli využít prostředí staré lodi, tak měl být tenhle díl třetí a nikoli až čtvrtý. Jenže kdy se konečně dočkáme té apokalypsy, která postihne celé lidstvo nebo alespoň město? Balaguero to technicky zvládl, bavil jsem se taky, ale po těch letech jsem čekal opravdu něco jiného a jsem zvědavý, jestli z tématu REC nebude nakonec natahovaná ždímačka peněz ve stylu SAW. 55%

• 17.5.2015  09:11
    Neutečeš (2014)

Velmi sympatický počin od mladého fanouška hororů. Nejvíc chválím přirozený scénář, dobré herecké výkony a napětí. Nelíbila se mi příliš ta psychózní hudba, ta byla fakt šílená a škoda, že film nemá hlubší zápletku. Celkově ale chválím a hororovým nadšencům doporučuju. V roce 2015 zatím nejlepší kousek.

• 14.5.2015  00:34
    Maniak (2012)

Velmi solidní psycho-horor. Jako hororový fanda musím pochválit originalitu formy a solidní gore. Je vidět, že Aja se hodně zapojil do tohoto filmu. Škoda jen, že je tam kamerový filtr a že tomu chybí něco, co by mě natolik zajelo pod kůži, abych měl nutkání se na to podívat znovu. Konec taky nic moc. Přesto silné 3 hvězdy a to i díky nádherné Noře Arnezeder...

• 13.5.2015  22:56
    John Wick (2014)

Souhlasím s názorem, že je to nejlepší akční film roku i s tím, že tak nějak by mělo vypadat filmové zpracování klasických střílecích her jako je Max Paine nebo Hitman. Samozřejmě dějově ploché, občas trochu přepálená akce, ale pořád natolik atmosférická, luxusně natočená, syrová a nekompromisní filmová lahůdka, že bez problému trhne i nedávný Equalizer nebo některé Neesonovky. Velká poklona začínajícím režisérům a Keenu Reeves má ode mě taktéž palec nahoru. 90%

• 8.5.2015  23:51

Přimhouřil jsem oko a dal 4 hvězdy, páč mám rád, když si někdo jde za svým a dokáže leč amatérsky, tak ambiciózně natočit totální zombie krvák. Nedovedu si ani představit kolik hodin dalo práce všechny namaskovat a nastříhat to a ozvučit. Každopádně, kdybych měl být férový. Zaprvé to chtělo lepší seznámení s postavami, než se začnou zabíjet. Zadruhé to chtělo víc vtipu (ten se po úvodních 15 minutách vytratil a je to škoda), zatřetí kratší stopáž a nebo lepší využití času - víc děje.....a hlavně lepší finiš, možná i nějaký zvrat, který by celý film postavil vzhůru nohama, by nebyl od věci. Celkově sympatická amatéřina s krásnýma holčinama (já říkám furt, že na Slovensku je to samá kočka :), která však mohla být ještě o několik úrovní lepší, což si tvůrci asi časem uvědomí a budou toho litovat.

• 8.5.2015  11:55

Super nápad, ale zpracování slabé, občas pár momentů skvělých, ale celkově se to nad průměr nevyškrábe. Chybí tam spoustu věcí okolo, těžko se ztotožňuje s postavami, zajímalo by mě, kdo se účastní sázek, jak se uklízí těla. Prostě zajímaly by mě i věci okolo, nejen samotné vyvražďování. Škoda, mohla to být pecka. 50%

• 7.5.2015  00:33

Smutné, že film, který je už skoro 2 roky starý, zde má nějakých 723 hodnocení, zatímco Avengers, kteří sotva teď vešli do kin, mají 5399 hodnocení. Jinak dokument velmi důležitý, na zamyšlení, není to sice tak drsný jak Zátoka, ale i tohle ukazuje, že lidem tam nahoře jde jen o prachy a ti dole, kteří se snaží všechny chyby shora alespoň zmírňovat, jde nakonec o samotný život. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se zakázal SeaWorld napříč celým světem, jenže to by musel být mnohem větší mediální tlak. Bohužel média stojí většinou na té špatné straně a potom nezbývá než poodkrýt pokličku právě dokumenty jako je tento...90%

• 4.5.2015  11:10

Jedu si vlakem, všude kolem mlha, tak si říkám, chce to zvednout náladu. A povedlo se! Zapnu noťas a sleduju jeden z těch nejpovedenějších filmů Buda a Terence, navíc s krásnými domorodými děvčaty, od kterých bych taky rád dostal "hubu" :-D Jasných 5 hvězd a obrovský zlepšovák nálady :)

• 3.5.2015  19:09
    Oheň (1991)

Mít to o 25 minut méně, tak jsou 4 hvězdy zcela na místě, protože Ron Howard prostě umí a Hans Zimmer předvádí jeden ze svých nejlepších kousků. Ale takhle jsem se místy docela nudil, což bych u katastrofického dramatu fakt neměl. 65%

• 2.5.2015  12:05

Až mě rozbolely zuby, jak je to nechutně přeslazený. Navíc se snaží tvůrci přepálenou stopáž zachraňovat hloupými zvraty. To mi hlava nebere = palec dolů... 25%

• 26.4.2015  21:26

50% = příběh dobrý, ale jinak nemastné, neslané, málo vtipné a se špatným dabingem...

• 25.4.2015  22:56

Zoe Kazan je velmi zvláštní herečka a mám ji hodně rád, ale tenhle film jak tak neskutečně nudný, že jsem ho opravdu protrpěl až do konce s vidinou nějakého zajímavého zvratu. Bohužel nic neočekávaného se nestalo. Velká nekonečná nuda. Pokud se hodláte podívat na tento film, stačí kouknout na prvních a posledních 5 minut. 25%

• 23.4.2015  23:44
    Jdi na to (1983)

Luxus. Jasných 5 hvězd !!! :)

• 23.4.2015  20:49

Jeden z těch filmů od této legendární dvojice, který nepatří sice mezi to nejlepší, ale jednoznačně je nadprůměrný. Smál jsem se dost a to mi stačí :) 75%

• 20.4.2015  11:05

Jedna z těch nejlepších komedií s Terencem a Budem. Opět musím vyzdvihnout nezapomenutelný dabing Pavla Trávníčka a Jana Schánilce. 90%

• 19.4.2015  21:02

Jedna z těch průměrných filmů s touto perfektní dvojicí. Mají lepší, zábavnější i propracovanější společné filmy, takže za mě hodnocení: 60%

• 19.4.2015  10:16
    OUTsideři (2014)

Prý se jedná o kopii Vincent jede k moři. Já Vincenta neviděl, naopak jsem viděl Hasta La Vista a i to mi přišlo zde okopírované. Ale i kdybych nevěděl, že je to kopie, tak bych hodnotil 3 hvězdama. Nepřišlo mi to ničím zvláštní, nic, co by vyčuhovalo více nad průměr. 55%

• 16.4.2015  22:57

Trochu přepálená stopáž, ale jinak jedna z těch sympatických westernovek tentokrát s trdlovatým Terencem Hillem :-) Chtěl jsem dát 4 hvězdy, ale zdejší hodnocení je přepálené, takže zaokrouhlím tentokrát směrem dolů.

• 16.4.2015  19:27

Mám rád sociální dramata. Dokonce dokážu respektovat povětšinou pomalé tempo vyprávění, ale tohle se nedalo vydržet. Obrovská nuda bez hlubší zápletky. 20%

• 12.4.2015  13:03

První půlka zábavná, akční, v mezích přijatelnosti, druhá půlka: padají mrakodrapy, po městě lítá dron, auta lítají vzduchem, policie neexistuje, všude lítají kulky, granáty, rakety, lidi padají z 50. patra mrakodrapů a nikomu se nic nestane (!!!!) dorazil to Dwayne, když si zlomil sádru svojí zlomenou rukou. :-D První půlka za 4 hvězdy, druhá půlka odpad........JEN DÍKY velmi důstojnému a dojemnému rozloučení s Paulem Walkerem, zaokrouhlím nahoru na 3 hvězdy. Jinak Rychle a Zběsile 5 stále bezkonkurenčně nejlepší díl. Tenhle je podobně zbytečný jako šestka. 55%

• 12.4.2015  12:56
    Grand Piano (2013)

Super nápad, postavit film jen na jednom hudebním koncertu, ale bohužel chyběl tomu děj a především závěr. Škoda. 60%

• 10.4.2015  12:25

Koukám teď na všechny film s touto geniální dvojicí a tenhle má parametry 5-hvězdičkového filmu. A to i díky důrazu na situační humor a poměrně málo bitek. Čím bude Bud Spencer tlustší, tím těch bitek bude víc :-D

• 7.4.2015  23:48

Ten závěr byl teda extra-brutal. Jinak ale hrozně odehraný i hrozně nadabovaný horor. Příběh taky dost slaboučký. Prostě od Thajců jsem čekal mnohem víc. 2 hvězdy a to jen za celkem pěkné Thajky a velmi kruté gore na konci.

• 6.4.2015  21:46
    In Your Eyes (2014)

Těch odpadů a silně kritických komentářů si vůbec nevšímejte. Já rozhodně nepatřím mezi vyhledávače romantických komedií, radši sleduju horory a dramata, přesto mám občas chuť na něco sladšího, romantičtějšího, ale většinou jsem bohužel přecukrován až otráven holywoodským stylem. Díky však za tenhle film. Z mého pohledu jedna z těch nejmilejších romantických komedií, co jsem vůbec kdy viděl a to hlavně díky neskutečně sympatické ústřední dvojici.... PS: Hrát to Jesica Alba a Channig Tatum, tak jdu tak na 2 hvězdy...

• 5.4.2015  19:30

Výjimečný film především v tom, že hlavní postava je nesmírně nesympatická kráva. Ale je to Charlize Theron a její sex appeal sahá až do vesmíru, takže má to něco do sebe. Škoda, že krom vyhrocené oslavy tam není moc výjimečných momentů. Přesto silné 3 hvězdy. Ale bacha je to spíš drama, rozhodně né komedie.

• 5.4.2015  12:09

Jedna z nejstarších klasik s neopakovatelnou dvojkou. Nečekal bych, že se budu bavit i ve svých 25 letech. :D Přesto tento film rozhodně nepatří k těm nejlepším.... 75%

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89