heyda

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84
    • 21.10.2014  12:40
    Locke (2013)

Nejvíc mě fascinovalo, že si po celou dobu vystačí jen se záběry do auta, v autě a ven z auta, takže vlastně obraz je naprosto zbytečný a člověk jen sleduje dole titulky, co všechno Tom Hardy za jednu jízdu posere a naopak zachrání. Strašně zajímavý film, ale tak na jedno zhlédnutí. Citelně chybí závěr !!!! 70%

• 20.10.2014  14:57
    Iluzionista (2010)

Úžasná animace, dojemný příběh, ale obrovská škoda, že se tvůrce rozhodl zvolit pouze obrazovou metodu a mluvení si jaksi musíme domýšlet sami. Je to škoda, protože film pak působí nudně, přitom by se klidně mohl vyhřívat mezi nejlepšími animáky.

• 20.10.2014  13:53

Celkem sympatická komedie o různých způsobech života a jejich naplnění. Na vysoké hodnocení to sice není, ale i tak měl tento filmeček něco do sebe. Silné 3 hvězdy.

• 19.10.2014  20:52

Strašně zvrácený film o spoustě zvrácených lidí. Ponurá atmosféra prostředí a skvělý kameraman neskutečně táhnou film nahoru. Naopak chování ústřední postavy a vůbec celého policejního sboru mi přišlo přinejmenším nestandartní. Co mě ale ještě víc štvalo bylo, jak každý svědek furt tutlal nějaké podstatné informace, takže detektiv přiběhl k jednomu svědkovi, z něho dostal polovičatou informaci, pak přejel na druhou stranu města, kde zjistil, že je to všechno divný, pak jel za druhým svědkem, ten mu zas řekl něco jinýho a tak to bylo až do konce. Celá ta prapodivná a poměrně složitá skládačka prostě místy nezapadala, jak bych si přál. I délka filmu měla být aspoň o 15 minut kratší. S hodnocením jsem někde na rozhraní 3 a 4 hvězd, v tomto případě asi zůstanu spíš při zemi, ale za tu neskutečně depresivní atmosféru dávám obrovský palec nahoru. To klobouk dolů před belgičanama. 69%

• 18.10.2014  23:38

Luxusně natočené, do detailu vymazlené, napínavé jak sviňa, herecky famózní (hlavně Sean Harris jako posedlý mariňák nemá chybu). Jen škoda, že to je místy fakt dost přehnaný a nelogický. Jinak ale pro lidi, co se rádi bojí, konečně film, který stojí za zhlédnutí. 75%

• 17.10.2014  12:47

Tak tenhle animák mě dostal. Neskutečně pestrý, geniálně střídající humorné a kouzelné scény s těmi děsivými, ze kterých budou mít děcka noční můry ještě 2 týdny poté. Jen to musím najít v nějaké lepší kvalitě, takový animák si musím zazálohovat pro svoje děcka :)))

• 15.10.2014  23:09
    Colette (2013)

Je fajn vidět, že i dnes se občas podaří natočit film, který stojí na pevných scénáristických základech. Ještě až se tu najdou i dobří režiséři, tak třeba jednou připutuje do našich luhů a hájů i nějaký ten Oskárek. Film je to bezesporu na současné české poměry velmi dobrý, v rámci zahraničních filmů by se však řadil do širokého průměru. Herecky kvalitní, scénáristicky jakbysmet, hudba taky na jedničku, snad už jen to zvládnout líp uchopit, nacpat tam víc emocí, beznaděje a méně patosu a nebylo by co řešit. Za mě 70% a zaokrouhluju směrem nahoru :)

• 14.10.2014  22:40
    Horns (2013)

Aja zaválel. Nečekal jsem nic a dostal jsem skvělou žánrovou směsku s výtečným hereckým výkonem Radcliffa. Na horor však zapomeňte. Je to především kriminální drama. Škoda toho přepálenýho konce, to už bylo fakt za hranicí, jinak nemám s ničím problém. Paráda :)))

• 11.10.2014  23:40
    Noe (2014)

Aronofsky udělal velký krok vedle. Dostal spoustu peněz, kvalitní herecký arzenál, ale vytvořil z toho šílený paskvil, který se zcela zaslouženě pohybuje s hodnocením na dost nízké úrovni. Doufám, že se mistr utnul jen v tomto případě a další jeho filmy nám ukáží, že filmový génius Aronofskyho mozek ještě neopustil. 35%

• 11.10.2014  23:35

Aneb jak si užívají rozmazlení fakani z LA. Tak nějak jsem doufal, že tenhle film má mít vzdělávací funkci. Ale být vygumovaným teenagerem, tak si z tohoto film odnesu jen to, že je celkem prča prolízat a vykrádat milinové vily filmových hvězd. Vzhledem k tomu, že je to film spíš pro bulvární čtenáře a hloupé nanynky co si dělají každý týden nové gelové nehty, tak nemůžu hodnitit výš než hodonotím = 25%

• 8.10.2014  23:17

Nezávislý romantický film o samých pošucích? To beru, taky se mezi ně řadím. :))) 90%

• 8.10.2014  00:38
    Nádech (2010)

Po celou dobu svižný a působivý film z mexického prostředí, který bohužel srazil dolů divný závěr. Škoda, tohle šlo vyřešit jinak. Přesto 3 hvězdy jsou zasloužené, o tom netřeba vést dlouhé diskuze.

• 5.10.2014  22:58
    Draft Day (2014)

Naprosto boží film ze zákulisí draftování mladých talentů NFL. Geniálně odehrané, napsané i převedené na plátno. Jediná chybička je, že to tak rychle uteklo. Já bych koukal klidně dál i na to, jak se borcům daří v sezóně, jaký přestupy Sonny zařídil atd. Americký fotbal mě nezajímá, ale tohle bylo super! 100%

• 5.10.2014  08:47
    13 Sins (2014)

Skvělá thrillerová oddechovka, svižná a dobře zahraná. Škoda jen toho závěru, kde se nahromadí dost zbytečných momentů, které působí spíš béčkově, ale jako celek to pořád patří k tomu lepšímu, co letos bylo natočeno. První hvězda dolů za to, že je to remake, druhá hvězda dolů za ten závěr. 65%

• 3.10.2014  17:14
    Blended (2014)

Příjemná rodinná komedie někde na pomezí 3 a 4 hvězdiček se sympatickou ústřední dvojicí, které to slušelo už v 50x a stále poprvé. Jen opět škoda několika otřepaných klišé a nechutných scén. Nevím, proč to tam ti amíci za každou cenu cpou. Jinak vzhledem k tomu, že Drew je moje platonická láska snad už od 14 let, tak hodnotím tou vyšší variantou :)

• 2.10.2014  23:20
    Take Shelter (2011)

Skvěle odehraný psycho film s parádním koncem, ale proč do háje taaaaak neskutečněěěěě nataaaaahovanýýýýýýýý. Odebral bych tak 25 minut stopáže a hned by to mělo větší grády. Škoda, tohle mohla být pecka. 65%

• 2.10.2014  13:42

Dreamworks opět bodují. Skvělý animák, který příjemnou cestou představí děckám střípky z lidské historie jako, že kdysi existovala egyptská kultura, kdo byl první americký prezident a že nějaký Da Vinci namaloval Monu Lisu. Na maximum to sice není, mohlo tam být víc emocí, lepší příběh, ale i tak velká pochvala. Tohle se povedlo! 80%

• 2.10.2014  13:22

Zas tak zoufalý to není. Jen v česku chybí kvalitní scénáristi a režiséři. Bolek občas vykouzlí skvělý monolog, ale je to málo, celý to neutáhne a ostatní se jaksi nechytají. Výstřih Čvančarové mě občas udržel v pozoru, ale prostě chtělo to víc. Jinak ta Polívkova farma je dost úděsná a nedivím se, že neprosperuje. Bolek nemá moc vkus a s penězma to v reálu moc neumí. 40%

• 29.9.2014  23:10

Princ a pruďas ve westernovým provedení. Jako proč ne, že? Ale pro příště by si mohli odpustil fekální humor (sraní, močení atd.). Není to vtipný a nikdy to vtipný nebylo! Jinak ale obrovská pochvala za svěží scénář, překrásnou lokaci severní Arizony a Charlize Theron, která jaksi zapomněla stárnout, je úžasná. Takže jako jo, bavil jsem se, ale mohlo to být rozhodně lepší. 60%

• 28.9.2014  21:47

Až na tu odpudivou Scarlett to bylo celkem fajn. Nééé dělám si prču. Efekty luxusní, palec nahoru za Redforda a Jacksona, ale scénář děsnej a příběh průměrný. Prostě klasický přepálený blocbuster se stamilionovým rozpočtem, který neurazí ani nenadchne. 50%

• 27.9.2014  23:54

Ani jsem si nevšiml, že má tenhle film přes 2 hodiny. Tak nějak plynul...plynul...a stále víc a víc se mi zarýval pod kůži...cítil jsem každou bolest i radost tohoto páru. Téma je sice ohrané, ale musím říct, že pokud se podá takovým způsobem, tak nemám nic proti. Jen škoda, že jsem se díval sám, s přítelkyní by to bylo lepší. 90%

• 25.9.2014  22:34

No bylo mi tak trochu jasný, že předchozí díl od geniálního Vaughna nepřekoná ani nevyrovná, přesto Singer dokázal udržet X meny na velmi kvalitní úrovni, což ho šlechtí. Hvězdu dolů dávám za ty klišovité fráze a občas dost primitivní dialogy. Ale jinak velká spokojenost, uvidím s čím přijdou v roce 2016. Snad to bude už opravdu konec. Nemám rád, když se dobrý náměť ždíme, ždíme a ždíme do nekonečna. 80%

• 25.9.2014  11:22
    Mafiánovi (2013)

Dost průměrný film, který nemít tak hvězdné obsazení, tak se sotva vyškrábe nad 50%. Přemýšlel jsem, jestli dát 2 nebo 3 hvězdy a spíš jsem se rozhodl jít dolů, protože mám takový pocit, že si z tohoto filmu za 2 dny nevybavím ani hlavní děj. 45%

• 24.9.2014  17:07
    Hlas moře (2004)

Nejdřív jsem byl dost skeptický ohledně tématu, ale ti Španělé tomu dali takovou zvláštní atmosféru a několika scénami mě celkem vyrazili dech (např. jak vstane a odletí k moři). Škoda jen, že v určitých pasážích se to vleče a to zpracování trošičku připomíná Rosamundu. Ale je to kvalitní film, minimálně svým obsahem. 75%

• 24.9.2014  10:55
    Vinaři (TV seriál) (2014)

To je tak, když si pražáci myslí, že zahrát moraváka je snadný. Kdepak, kdepak! Když se k tomu přidá poměrně nesympatické obsazení a scénář srovnatelný s Ordinací v růžové zahradě, tak nemůže vyjít nic jiného než další zbytečný seriál. Škoda převeliká, protože Pálavsko je krásný kraj a takovou reklamu si fakt nezaslouží. 1 hvězda pro Chinaski, díky chlapci za ten song, ten nemá chybičku :)

• 24.9.2014  00:46
    Divergence (2014)

Viděl jsem tam velký potenciál, který byl naplněn asi jen z poloviny. Ke konci už se to moc vleklo, nicméně oči a pusa Sheilene Woodley se mnou děsně manipulovaly. No nic, suma sumárum 3 hvězdy. Na vyšší level to prostě nemá.

• 18.9.2014  22:09

Vzhledem k tomu, jak dementní filmy se v ČR poslední roky točí, je velmi příjemná změna sledovat film, který je inteligentní a dá se o něm přemýšlet déle než by člověk vůbec chtěl. Herecky naprosto v pořádku, scénáristicky i režijně dobře uchopené, akorát uřvaný soundtrack místy přehlušuje mluvené slovo, ale jinak palec nahoru. Navíc Cesta je jedna z nejkrásnějších ústředních filmových písní. 75%

• 15.9.2014  22:29

Určitě slabší než geniální jednička, přesto i tohle pokračování má ve spojení s Powellovým úchvatným doprovodem několik nezapomenutelných scén a i jako celek to funguje bez nějakých škobrtnutí. S klidným svědomím to lze zařadit mezi to nejlepší, co se na poli animáků (za posledních léta) vypustilo do světa. 90%

• 12.9.2014  15:01
    Trhni si! (2006)

Demence tohoto filmu nemá hranic. Odpad!

• 3.9.2014  10:20
    Robocop (2014)

Průměrný blockbuster s dobrými herci ve vedlejších rolích a nezajímavým ústředním hrdinou. Za mě osobně - neurazí ani nenadchne. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84