heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99
    • 19.2.2017  22:25

Podle mě průměrná komedie, která navíc trpí docela trapným závěrem. Trilogie Bridget Jonesová mi asi nikdy nepřiroste k srdci. 55%

• 18.2.2017  23:28

Logiku v tom fakt člověk nenajde, ale poselství určitě a je nad čím přemýšlet. Za 75% ode mě!

• 14.2.2017  21:33

Úžasný romantický snímek s kouzelnou Emilií Clarkovou. Hezky to plyne a emočně to funguje. Takže za maximum.

• 14.2.2017  20:16
    Ptáčátko (2016)

No to je krásný, uaaaaa :))))))))))))))))

• 14.2.2017  20:11

Trochu průhledné, ale krásné. Prostě super kraťas :)

• 8.2.2017  22:29
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ = soutěže, casting, kamera, dostatečný prostor pro každodenní život v táborech kmenů...........ZKLAMÁNÍ = hrozný moderátor (to i Vašut byl lepší), nudná režie a málo úderná hudba. Celkově čistý průměr, který neurazí ani nenadchne, ale je zde prostor pro zlepšování, takže třeba se dočkáme i další řady, nebo ne? :) 55%

• 4.2.2017  00:25

Dobrá naháněčka z Austrálie, která několikrát mile překvapí, ale přijde mi v mnoha ohledech nedotažená do ideálu. Gore momenty jsou spíš na slabší úrovni, herci taky nic moc, ale bavily mě zvraty i docela svižný tempo. 70%

• 2.2.2017  22:53

Velmi zvrácený film s lehce artovým nádechem. Černobílé provedení podle mě snižuje celkový zážitek. Takhle to na víc než 50% nevytáhneme...

• 2.2.2017  22:19

Famózní první půlka, zatímco druhá půlka trochu předvídatelná a místy hloupá, ale na druhou stranu luxusně natočená a celkový dojem ještě zvýšil samotný závěr. Takže nebylo to daleko od maxima. Jasných 80% a další hororová pecka roku :) Jen tak dál ...

• 2.2.2017  22:08

Překrásné záběry a nesmírně zajímavé téma, ale bohužel to zpracování trochu nudilo. Bohužel jsem narazil na DVD verzi, která má 2 hodiny a to je fakt moc, ale za tu atmosféru Vysokých Tater to stojí zhlédnout. Už stahuju i kratší verzi (61 minut), tak snad bude svižnější. :) 80%

• 2.2.2017  13:21
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Jeden z nejkoukatelnějších pořadů v televizi hned po Ano, šéfe. Nechápu ty odpady, Musil umí dobře moderovat i režírovat jednotlivé příběhy tak, aby pomalu odkrývaly čím dál zajímavější zvraty.Trochu mě zamrzelo, že jde o herce (tím celý pořad vyzní dost hloupě), ale baví mě to.

• 28.1.2017  23:43
    Teorie tygra (2016)

Super český film s mnoha věrnýma momentama. Není to sice na maximum, ale 80% je na místě. Po delší době fajnový český film :))))))

• 15.1.2017  01:02
    Smrt ve tmě (2016)

Posledních 15 až 20 minut mě trošku zklamalo, ale do té doby naprosto famózní napínák tak, jak se sluší a patří. Atmosféra by se dala krájet, zpracování na jedničku s hvězdičkou, prostě konečně nějaký subžánr hororu, který si zaslouží pozornost. Normálně bych dal asi 4 hvězdy, ale já ten konec zkousnu a dám maximum. Prostě se mi to líbilo :)

• 8.1.2017  21:09

Vypadá to jak televizní film a vzhledem k rozpočtu a množství hereckých es, se jedná fakt o propadák. Přijde mi, že Renč každýmu přesně určoval, jak se má tvářit a chovat, a proto většina postav vypadá jak loutka. Na to, jak silný námět měl Renč k dispozici, z toho nedostal vůbec nic. Atmosféra slaboučká, napětí vůbec žádné ani v krvavých scénách. Takže palec dolů, zklamání a Renčovi už takto zásadní příběhy nedávejte točit. Je to promarněná šance...

• 8.1.2017  00:45
    Obr Dobr (2016)

Chtěl jsem dát 4 hvězdy, které by byly naprosto zasloužené, ale dávám maximum. 62% je fakt málo, lidi !!! Pěkný fantazy film pro děti i starší.

• 3.1.2017  19:00
    Santa Claus (1994)

Hodně podceňovaný vánoční film. Sice efekty jsou trošku trapné, ale děti to myslím řešit nebudou. Scénář je naopak velmi pěkný a vhodný i pro dospělé. Já jsem mile překvapený, že jsem objevil další vánoční film, který v televizi není vidět.

• 2.1.2017  08:15

Pěkná norská pohádka natáčená v Česku. Má sice slabší místa a je to trochu takový slepenec různých vánočních motivů, ale líbilo se mi to. Nechápu, proč se běžně nevysílá na Vánoce. 80%

• 30.12.2016  20:24

Vánoční film pro lidi, co nesnáší Vánoce. Pro děti to fakt není vhodný. Dvě hvězdy dávám tomu kudrnatýmu špekounkovi, který byl vtipnej. Zbytek otrava.... 40%

• 17.12.2016  18:22
    Grinch (2000)

Víc uřvanou pohádku jsem snad ještě neviděl. Je to šílenost, ale pro děti do 7 let dobrý...

• 2.12.2016  23:15
    Vzpomeň si (2015)

Konečně film s velkým F. Paráda !!!

• 27.11.2016  20:08
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Nechtíc jsem na to přejel ovladačem a nestačil jsem se divit. Opravdu nic strašnějšího a trapnějšího jsem dlouho neviděl. Normálně bych to nechal být, ale tady je ten odpad víc než zasloužený. Hanba!!!

• 26.11.2016  23:11
    Příchozí (2016)

Tak jsem si vyrazil do kina na nové sci-fi, které podle traileru vypadalo velmi slibně. Bohužel jsem ale sledoval úplně něco jiného, než to na první pohled vypadalo. Film je to totiž pěkně utahaný a až moc filosofický...chybí mu jakýkoliv akčnější prvek. Takže, kdo šel do kina na akční film, ten bude velice zklamán. Nicméně technicky i herecky je to perfektní a je to film, o kterém se dá dlouze přemýšlet. Také se mi líbí, jak v něm rejža apeluje na celosvětovou spolupráci v globálních problémech, které se momentálně týkají například extrémních klimatických výkyvů. Takže poselství je skvělé, ale nadšený úplně nejsem a je možný, že po druhém zhlédnutí půjdu ještě o hvězdu níž. Ty 4 hvězdy jsou dost na hraně...

• 19.11.2016  23:29
    The Boy (2016)

Je to někde na pomezí 3 a 4 hvězd. Vynikající je hlavně atmosféra a sexy Lauren v hlavní roli. Ta pointa mě zas tak nenadchla, jak ostatní, ale musím říct, že několik momentů je fantastických. Hlavně, když ten její bejvalej rozmlátí Brahmse na padrť. Nadšencům do podobných hororů určitě doporučuji. Kvalita tam je a za mě 65%.

• 15.11.2016  20:05
    Kosmo (TV seriál) (2016)

2. a 3. díl nejlepší...uvidíme co dál a pak, že Češi nemaj smysl pro satiru :))))

• 15.11.2016  17:21

Průměrná romantická komedie s charismatickým Billy Bob Thorntonem. Na jedno zkouknutí dobré. 50%

• 12.11.2016  22:08

Je... :(

• 7.11.2016  22:25
    Mělčiny (2016)

Jaume umí točit, to už dokázal mnohokrát. Kamera, zvuky, výběr herců, masky, všechno na nejvyšší úrovni. Bohužel s těmi scénáristy to má jak na houpačce, jednou se trefí do černého a teď se bohužel netrefil. Tenhle film bohužel doplácí na to, že tam žádná postava (ani hlavní) není přiblížená divákovi a tak se díváme na marné snažení Blake Lively, ale nemá to ten efekt a je to navíc fakt hloupý. Rozpůlený mexikánec??? Žralok co rozkouše ocelovou konstrukci??? Žralok, co se rád nechá požahat medůzama??? Závěr??? Nedělejme zas z komára velblouda. Žraloci jsou normální mírumilovný sic masožravý zvířátka, ale nejsou to žádní vycvičení zabijáci. Je to tak na 2 hvězdy a to ještě s přispěním toho racka, tomu jsem fandil. Jinak zklamání a to tyhle filmy miluju :(((

• 1.11.2016  20:17
    Room (2015)

Psychologické drama jaké běžně neuvidíte. Polovina filmu se odehrává uvnitř takové větší kadibudky a druhá polovina sleduje psychiku aktérů, kteří se snaží zorientovat v novém světě a postavit se své minulosti vzpříma. Velmi zajímavá byla i kamera, která často zabírala nejrůznější detaily postav. Nicméně přesto, že v rovině psychologické to funguje fantasticky, jako drama to občas pokulhává. Hlavně první půle člověka drží v silným napětí, člověk věří, že to vygraduje v drsný thriller, ale ve skutečnosti to uprostřed z ničeho nic poleví a do konce už se orientuje jen na psychologii, nikoli na drama a napětí klesá a klesá. Právě proto musím hvězdu ubrat. Jinak ale velmi zajímavý film, který však mohl být intenzivnější. 80%

• 1.11.2016  20:02
    Orel Eddie (2016)

Já to říkám furt. V čem má prsty Matthew Vaughn (tentokrat jako hlavní producent), to je pokaždé bomba. A Orel Eddie je prostě další supr filmík. Tentokrát je to sice tuctový a prvoplánový, ale někdy to tak sám život napíše. Režisér film famózně hudebně podbarvil a celá stopáž uteče jako voda. Slabší povahy jako jsem já uroní i nějakou tu slzu, když vidí tu čirou prostou radost ze skoků, jakou má Eddie. Jsem rád za sportovní film, který si budu chtít pustit znovu. 80%

• 15.10.2016  22:03

Marvelovky motající se kolem Avengers mě spíš nebaví, ale tohle bylo fakt vymakaný. Efekty i akce byla fantastická. Škoda, že je zde tak primitivní zápletka, ale oproti předchozím AVengerům, je tam alespoň nějaká, takže v zásadě nemůžu hodnotit moc špatně, protože to tady má spád, je to zábavný a opravdu skvěle natočený. Na maximum mi tam ale chybí ten příběh. To je pravidelný kámen úrazu marvelovek. Všechny stojí jen na postavách a jejich schopnostech, ale nikdo není schopen vymylet pořádný emotivní a bohatý příběh. Po tak dlouhé stopáži si uvědomit, že to vlastně nebylo o ničem, to zamrzí. Navíc jsem doufal v občanskou válku a ne v souboj dvou egoistických machírků a jejich kamarádíčků. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99