heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83
    • 26.8.2014  22:52

Pohodový nenáročný filmeček, jehož největší devízou je minimum hloupých a kýčovitých scén, které tradičně provází podobně laděné filmy. Díky své přirozenosti se určitě neztratí mezi mými oblíbenými rodinnými filmy. 75%

• 26.8.2014  14:49
    Harry Brown (2009)

Takový malý velký film, ale co je podstatný, tak nesmírně depresivní, velmi pomalu se rozvíjející, ale atmosférou uhranující. Pokud má někdo depku už před tímto filmem, tak během filmu ji bude mít dvojnásobnou. Palec nahoru a jasných 80%.

• 8.8.2014  00:23

Nevím do jaké míry je tento film realistický, přece jenom v každé rodině to funguje trochu jinak. Nicméně co se přirozenosti týče, tak nemá v tomto roce prozatím žádnou konkurenci. Podle mě je to velmi chytlavý film, já jsem se rozhodně nenudil, naopak mě donutil, abych popřemítal i o svém životě. Na maximum to není, ta závěrečná čtvrtina filmu mi přišla příliš ´´pro diváky´´, ale své kvality tento film rozhodně má. 75%

• 8.8.2014  00:15

Velmi dobrý akční thriller, který na mnoha místech dokáže diváka chytře zmást, což je jen dobře. Herecky taky prvotřídní podívaná, přesto mu něco chybí, nějaký poslední krok k tomu, aby se mohl stát první třídou. 75%

• 8.8.2014  00:10

Technicky pěkně provedené, Emma Stone je sexy, ale jinak další naprosto zbytečný díl Spider-mana. Ani se nedivím, že neměl úspěch a trojka se kvůli tomu odsouvá o pár let později. Neurazí, nenadchne. 55%

• 5.8.2014  23:51
    Konečná (2013)

Tak tohle jsem nečekal ani náhodou. Dvě třetiny naprosto perfektní a inteligentní akční žánrovka, která může konkurovat stamilionovým trhákům, poslední třetina se snaží být komická, což je trochu na škodu, ale jinak dojem je stále výborný a nevidím (třeba ani nechci vidět) žádný větší důvod, proč Arnoldovi nedopřát plnou palbu - 5 hvězd !!!

• 4.8.2014  22:21

Bacha na SPOILERY!!! Dobře odehraný investigativní film, to nepopírám, ale příběh nezajímavý a těžce povrchní. Vlastně ani během filmu jsem moc nepochopil, co má prezident společnýho s Venezuelou. No ale nejvíc mě dostal konec. Tak ona trčí rok ve vězení a pak jde dobrovolně ještě na další 2 roky jen kvůli tomu, aby nepřišli na to, že jí to práskla dcerka od vedle. Co by asi tak CIA udělala malinké holčičce, vždyť to není pro nikoho hrozba??? Celé počínání té reportérky je díky tomuto faktu naprosto postavený na hlavu. Měla jim to říct hned první den a stejně by se prd stalo. 25%

• 1.8.2014  20:18

Klasická americká komedie, kde nemůže chybět pár trapných momentů, krásný ženský i jedna svatba. Naštěstí je to docela vtipně napsané, takže ty 3 hvězdy můžu bez problému udělit.

• 31.7.2014  22:03
    Trans (2013)

Skoro 2 hodiny jakési ujeté trans blbosti. Ty 2 hvězdy jsou jen za provedení, které je jako vždy od Boyla působivé a za prsatou krásku Rosario.

• 30.7.2014  20:42
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Skvělý seriál, který je bohužel v některých dílech hnán do naprostých absurdit. Ale dívá se na to fakt dobře.............................. 1. SÉRIE: 1.díl 100 %, 2. díl 70%, 3. díl 80%........2. SÉRIE: 1. díl 80%, 2. díl 75%, 3. díl 100%

• 22.7.2014  11:03
    Oceán plastů (TV film) (2009)

To máme dokument z roku 2008. Nechci ani odhadovat, jakej průser je to teď. Jo panečku, není lehký bojovat s korporacema, ale co teprv bojovat s lidskou hloupostí a neznalostí? 90%

• 20.7.2014  23:29

Výrazně lepší a o několik tříd zábavnější pokračování. Silně pochybuju, že někdo přijde s originálnějším provedení zombie komedy žánru. Fakt sranda, doporučuju :)))

• 17.7.2014  22:44
    Medianeras (2011)

Chápu vysoké hodnocení, vnímám určité poselství, ale nedokážu se přenést přes to, že to byla nuda obřích rozměrů. Bohužel :(

• 17.7.2014  22:41
    Divočáci (2007)

Ideální relax film pro nenáročného diváka. 70%

• 16.7.2014  16:13

Skvělý film, který velmi vtipně zobrazuje dějiny 20. století. Mít lepší a emotivnější závěr, tak nemá daleko do dokonalosti. 80%

• 8.7.2014  10:11
    Dům (2011)

Vůbec jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat a ani o čem to vlastně bude. Herecky to bylo skvělý, o tom netřeba spekulovat, jen to chtělo trochu svižnější a nápaditější provedení, místy to bylo strašně utahaný a chtělo se mi usnout. Jinak ale celkem inteligentní film o dnešní zoufalé době. 60%

• 8.7.2014  10:09
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Podle mě těžce nevyužitý potenciál, na což u českých filmů nejsem zvyklý. Přitom předsvatební cesta může nabídnout tolik super momentů, ale tohle bylo nudný a postrádalo to až na pár výjimek klasický český humor. 55%

• 8.7.2014  10:07

Divnej film, v tom špatném slova smyslu. 40%

• 26.6.2014  17:15
    Starý páky (2009)

2 hvězdy prostě musím dát Kelly Preston. Té ženské je v roce 2009, kdy tenhle film vyšel, nějakých 47 let a vypadá tak na 30. Je neuvěřitelná a sexy jako blázen!! K filmu nemám moc co říct, spousta zbytečných trapných scén, které mě už dávno neberou (už mi není 9 let). Takhle si rodinou komedii nepředstavuju...

• 25.6.2014  08:51

Škoda, že si tento jinak parádní filmeček nedokázal udržet sympatičnost celou dobu a musel za každou cenu vecpat do děje pár prapodivných momentů a situací. Každopádně pro mě osobně lépe podaný příběh o handikepovaných než v případě ´´Uvnitř tančím´´. PS: Jestli se to ve Španělsku hemží takovýma kočkama, tak si tam budu muset udělat co nevidět výlet. :-D 75%

• 22.6.2014  23:45

Mohl to být jeden z nejdrtivějších filmů, co jsem kdy viděl. Mohl to být film, který člověku naloží do mozku takovou nálož, ze které se nevzpamatujete ani za měsíc. Mohl to být film, o kterém by se mluvilo víc než o Class nebo o Honu. Jenže veškerá intenzita, napětí a síla filmu byla zpracováním a mnohými zbytečně zdlouhavými záběry utlumena takovým způsobem, že ten obrovitánský potenciál se zastavil na nějakých 75 procentech, a to jsem možná ještě mírný. Jak už jsem napsal: pryč se zbytečnými záběry, častěji volit hudbu a závěr ukázat jak se říká: ´´na plnou hubu´´. Přesto velmi aktuální téma, osobitě zpracované a geniálně odehrané.

• 21.6.2014  20:17

Opět nádherně pestrý a zajímavý film, avšak ani tento mi nepřiroste k srdci. Asi nejsem prostě naladěný na stejnou vlnu jak Anderson. Velký plus = soundtrack, velké mínus = střídání rozměrů obrazu.

• 17.6.2014  18:12

Dobrý a poučný dokument pro běžný konzumní lid i fanoušky ekologie. :))

• 15.6.2014  22:15

Skvělá komedie, která být o nějakých 15 minut kratší, tak nemá vadu na kráse. 80%

• 14.6.2014  22:57

První polovinu filmu jsem si říkal, že snad nesleduju Emmericha, ale nějakýho Greengrasse, takže jsem celkem slintal blahem. Jenže v druhé půlce musel prostě Emmerich dostát své pověsti bláznivého režiséra, tak nám namíchal (tradičně) směsici přepálených a hloupých blockbuster klišé. Škoda, rád bych hodnotil výš, ale to bych musel být matka Tereza, abych mu tu druhou půlku odpustil. 60%

• 11.6.2014  16:56
    Oculus (2013)

Excelentní horor téměř po všech stránkách, snad jen to vysvětlení - co a proč - mi tam chybělo a ten konec byl na můj vkus až moc rychle useknutý. Jinak ale paráda a v tomto roce zatím jednoznačně nejlepší duchařina bez problému srovnatelná s poslední Wanovými kousky. Za mě jasných 80%

• 10.6.2014  15:14
    V bolestech (2013)

No popravdě jsem doufal, že uvidím podobnou nezávislou bombu jako byla Kronika. Bohužel jsem spíš zklamanej než nadšenej. Sice to začalo fantasticky, kluci vyrazili na trip po světě, jenže užili si jen Barcelony. Když přejeli do Paříže, a to máme asi 10. minutu filmu, tak tam jednoho z nich nakazila fešná frančeska a bylo po srandě. Následovalo pak 70 minut nesmyslného chování a nepříliš zajímavé akce. Podle mě to režisér nemyslel špatně, ale nedokázal to uchopit. Já osobně bych dal tak 25 minut cestování a nakazit bych ho nechal až někde v Thajsku. Přeměnu bych udělal kompletní a né, že když je najezenej vypadá normálně jako zdravý chlap a když má hlad tak jak zombík zkříženej s orangutanem. Jednoduše nová Kronika se nekoná, ač měl rejža z počátku dobrý nápad, jen tomu chybělo to převedení do praxe a samozřejmě na konci to chtělo víc přitlačit na pilu. 50%

• 9.6.2014  18:36

Pro mě osobně obrovské překvapení, které bych rozhodně nezařadil mezi komedie. Podle mě je to úplně vážný film, který trefně naráží na současnou problematiku nezaměstnanosti a nutnosti peněz. Všem fandům minimalistických thrillerů doporučuju. 90%

• 8.6.2014  08:49
    Odsouzení (2010)

Okamžitě po dokoukání jsem měl z tohoto filmu 4-hvězdičkový pocit. Dnes (den na to) mám ale problém si vybavit nějakou scénu, vlastně jediné, co mě zaujalo je námět dle skutečného příběhu. Jeho zpracování mi však přijde z odstupem času dost krkolomné a hlavně nudné. Navíc soundtrack je taky nepovedený. Herecky a námětově se však jedná o dobrý film, ty 3 hvězdy jsou zasloužené.

• 5.6.2014  21:31

Obrovské a strašně milé překvápko ze Španělska. 80%