heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84
    • 29.9.2014  23:10

Princ a pruďas ve westernovým provedení. Jako proč ne, že? Ale pro příště by si mohli odpustil fekální humor (sraní, močení atd.). Není to vtipný a nikdy to vtipný nebylo! Jinak ale obrovská pochvala za svěží scénář, překrásnou lokaci severní Arizony a Charlize Theron, která jaksi zapomněla stárnout, je úžasná. Takže jako jo, bavil jsem se, ale mohlo to být rozhodně lepší. 60%

• 28.9.2014  21:47

Až na tu odpudivou Scarlett to bylo celkem fajn. Nééé dělám si prču. Efekty luxusní, palec nahoru za Redforda a Jacksona, ale scénář děsnej a příběh průměrný. Prostě klasický přepálený blocbuster se stamilionovým rozpočtem, který neurazí ani nenadchne. 50%

• 27.9.2014  23:54

Ani jsem si nevšiml, že má tenhle film přes 2 hodiny. Tak nějak plynul...plynul...a stále víc a víc se mi zarýval pod kůži...cítil jsem každou bolest i radost tohoto páru. Téma je sice ohrané, ale musím říct, že pokud se podá takovým způsobem, tak nemám nic proti. Jen škoda, že jsem se díval sám, s přítelkyní by to bylo lepší. 90%

• 25.9.2014  22:34

No bylo mi tak trochu jasný, že předchozí díl od geniálního Vaughna nepřekoná ani nevyrovná, přesto Singer dokázal udržet X meny na velmi kvalitní úrovni, což ho šlechtí. Hvězdu dolů dávám za ty klišovité fráze a občas dost primitivní dialogy. Ale jinak velká spokojenost, uvidím s čím přijdou v roce 2016. Snad to bude už opravdu konec. Nemám rád, když se dobrý náměť ždíme, ždíme a ždíme do nekonečna. 80%

• 25.9.2014  11:22
    Mafiánovi (2013)

Dost průměrný film, který nemít tak hvězdné obsazení, tak se sotva vyškrábe nad 50%. Přemýšlel jsem, jestli dát 2 nebo 3 hvězdy a spíš jsem se rozhodl jít dolů, protože mám takový pocit, že si z tohoto filmu za 2 dny nevybavím ani hlavní děj. 45%

• 24.9.2014  17:07
    Hlas moře (2004)

Nejdřív jsem byl dost skeptický ohledně tématu, ale ti Španělé tomu dali takovou zvláštní atmosféru a několika scénami mě celkem vyrazili dech (např. jak vstane a odletí k moři). Škoda jen, že v určitých pasážích se to vleče a to zpracování trošičku připomíná Rosamundu. Ale je to kvalitní film, minimálně svým obsahem. 75%

• 24.9.2014  10:55
    Vinaři (TV seriál) (2014)

To je tak, když si pražáci myslí, že zahrát moraváka je snadný. Kdepak, kdepak! Když se k tomu přidá poměrně nesympatické obsazení a scénář srovnatelný s Ordinací v růžové zahradě, tak nemůže vyjít nic jiného než další zbytečný seriál. Škoda převeliká, protože Pálavsko je krásný kraj a takovou reklamu si fakt nezaslouží. 1 hvězda pro Chinaski, díky chlapci za ten song, ten nemá chybičku :)

• 24.9.2014  00:46
    Divergence (2014)

Viděl jsem tam velký potenciál, který byl naplněn asi jen z poloviny. Ke konci už se to moc vleklo, nicméně oči a pusa Sheilene Woodley se mnou děsně manipulovaly. No nic, suma sumárum 3 hvězdy. Na vyšší level to prostě nemá.

• 18.9.2014  22:09

Vzhledem k tomu, jak dementní filmy se v ČR poslední roky točí, je velmi příjemná změna sledovat film, který je inteligentní a dá se o něm přemýšlet déle než by člověk vůbec chtěl. Herecky naprosto v pořádku, scénáristicky i režijně dobře uchopené, akorát uřvaný soundtrack místy přehlušuje mluvené slovo, ale jinak palec nahoru. Navíc Cesta je jedna z nejkrásnějších ústředních filmových písní. 75%

• 15.9.2014  22:29

Určitě slabší než geniální jednička, přesto i tohle pokračování má ve spojení s Powellovým úchvatným doprovodem několik nezapomenutelných scén a i jako celek to funguje bez nějakých škobrtnutí. S klidným svědomím to lze zařadit mezi to nejlepší, co se na poli animáků (za posledních léta) vypustilo do světa. 90%

• 12.9.2014  15:01
    Trhni si! (2006)

Demence tohoto filmu nemá hranic. Odpad!

• 3.9.2014  10:20
    Robocop (2014)

Průměrný blockbuster s dobrými herci ve vedlejších rolích a nezajímavým ústředním hrdinou. Za mě osobně - neurazí ani nenadchne. 60%

• 31.8.2014  17:15
    Lásky čas (2013)

Na můj vkus příliš smutně laděné, ale jinak krásný film o životě jaký je a jaký by mohl být, kdybychom mohli občas něco vrátit. Díky Richarde, posílám na oplátku 80%

• 30.8.2014  23:52
    Kristy (2014)

Taaaak jsem se těšil. Horor, naháněčka, 64%, dobré komentáře.......no a nakonec z toho vyleze úplně průměrná (spíš podprůměrná) blbůstka s hromadou nesmyslných momentů. Škoda přeškoda, ten univerzitní prostor šel využít účinněji. 40%

• 30.8.2014  19:45

Slabá parodie. S takovým hodnocením jsem čekal o úroveň vtipnější film než byl třeba Princ a pruďas. Ale kdepak. Jsem zklamanej. Dávám 2 hvězdy za pár vtipných momentů a hlášek, víc ani ťuk.

• 28.8.2014  12:15

Popravdě jsem byl dost skeptický. Čekal jsem typicky blbou naháněčku bez překvapení, která nijak neobohacuje první snímek, pouze ždíme ten námět pro finanční zisk. Nicméně byl jsem vedle jak ta jedle a jsem moc rád, že i diváci pochopili, že se nejedná o žádný béčkový thriller. James Monaco dokázal režijně i scénáristicky, že přemýšlí o společnosti z mnoha úhlů a je schopen natočit napínavý krvák, jehož vyznění nevychází nikam do prázdna. Za mě osobně velká spokojenost a jednička se může jít zahrabat. 80% !!!

• 26.8.2014  22:52

Pohodový nenáročný filmeček, jehož největší devízou je minimum hloupých a kýčovitých scén, které tradičně provází podobně laděné filmy. Díky své přirozenosti se určitě neztratí mezi mými oblíbenými rodinnými filmy. 75%

• 26.8.2014  14:49
    Harry Brown (2009)

Takový malý velký film, ale co je podstatný, tak nesmírně depresivní, velmi pomalu se rozvíjející, ale atmosférou uhranující. Pokud má někdo depku už před tímto filmem, tak během filmu ji bude mít dvojnásobnou. Palec nahoru a jasných 80%.

• 8.8.2014  00:23

Nevím do jaké míry je tento film realistický, přece jenom v každé rodině to funguje trochu jinak. Nicméně co se přirozenosti týče, tak nemá v tomto roce prozatím žádnou konkurenci. Podle mě je to velmi chytlavý film, já jsem se rozhodně nenudil, naopak mě donutil, abych popřemítal i o svém životě. Na maximum to není, ta závěrečná čtvrtina filmu mi přišla příliš ´´pro diváky´´, ale své kvality tento film rozhodně má. 75%

• 8.8.2014  00:15

Velmi dobrý akční thriller, který na mnoha místech dokáže diváka chytře zmást, což je jen dobře. Herecky taky prvotřídní podívaná, přesto mu něco chybí, nějaký poslední krok k tomu, aby se mohl stát první třídou. 75%

• 8.8.2014  00:10

Technicky pěkně provedené, Emma Stone je sexy, ale jinak další naprosto zbytečný díl Spider-mana. Ani se nedivím, že neměl úspěch a trojka se kvůli tomu odsouvá o pár let později. Neurazí, nenadchne. 55%

• 5.8.2014  23:51
    Konečná (2013)

Tak tohle jsem nečekal ani náhodou. Dvě třetiny naprosto perfektní a inteligentní akční žánrovka, která může konkurovat stamilionovým trhákům, poslední třetina se snaží být komická, což je trochu na škodu, ale jinak dojem je stále výborný a nevidím (třeba ani nechci vidět) žádný větší důvod, proč Arnoldovi nedopřát plnou palbu - 5 hvězd !!!

• 4.8.2014  22:21

Bacha na SPOILERY!!! Dobře odehraný investigativní film, to nepopírám, ale příběh nezajímavý a těžce povrchní. Vlastně ani během filmu jsem moc nepochopil, co má prezident společnýho s Venezuelou. No ale nejvíc mě dostal konec. Tak ona trčí rok ve vězení a pak jde dobrovolně ještě na další 2 roky jen kvůli tomu, aby nepřišli na to, že jí to práskla dcerka od vedle. Co by asi tak CIA udělala malinké holčičce, vždyť to není pro nikoho hrozba??? Celé počínání té reportérky je díky tomuto faktu naprosto postavený na hlavu. Měla jim to říct hned první den a stejně by se prd stalo. 25%

• 1.8.2014  20:18

Klasická americká komedie, kde nemůže chybět pár trapných momentů, krásný ženský i jedna svatba. Naštěstí je to docela vtipně napsané, takže ty 3 hvězdy můžu bez problému udělit.

• 31.7.2014  22:03
    Trans (2013)

Skoro 2 hodiny jakési ujeté trans blbosti. Ty 2 hvězdy jsou jen za provedení, které je jako vždy od Boyla působivé a za prsatou krásku Rosario.

• 30.7.2014  20:42
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Skvělý seriál, který je bohužel v některých dílech hnán do naprostých absurdit. Ale dívá se na to fakt dobře.............................. 1. SÉRIE: 1.díl 100 %, 2. díl 70%, 3. díl 80%........2. SÉRIE: 1. díl 80%, 2. díl 75%, 3. díl 100%

• 22.7.2014  11:03
    Oceán plastů (TV film) (2009)

To máme dokument z roku 2008. Nechci ani odhadovat, jakej průser je to teď. Jo panečku, není lehký bojovat s korporacema, ale co teprv bojovat s lidskou hloupostí a neznalostí? 90%

• 20.7.2014  23:29

Výrazně lepší a o několik tříd zábavnější pokračování. Silně pochybuju, že někdo přijde s originálnějším provedení zombie komedy žánru. Fakt sranda, doporučuju :)))

• 17.7.2014  22:44
    Medianeras (2011)

Chápu vysoké hodnocení, vnímám určité poselství, ale nedokážu se přenést přes to, že to byla nuda obřích rozměrů. Bohužel :(

• 17.7.2014  22:41
    Divočáci (2007)