heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85
    • 26.11.2014  00:27

Je zde znát, že to točila ženská. Má to víc psychologický podtón, má to několik opravdu skvělých a netradičních scenáristických míst, ale bohužel to má taky duchařskou dějovou linii, která je naprosto zbytečná! Žádný Babadook nebyl vůbec potřeba (nudil, neděsil), stačilo jen pracovat s psychopatickou matkou a hyperaktivním dítětem a mohl z toho být 1000x působivější horor. Ta duchařská BUBUBU linie film strašně táhla dolů do průměru a zamrzí to, protože režisérka se nebojí vymyslet dobrý dialog a navodit drsnou atmosféru jí taky nedělá problém. Na začátečnici fakt super výkon, ale na pořádný horor si asi ještě budeme muset počkat.... 55%

• 25.11.2014  00:19

I já se řadím k těm, co nadávají na rozdělení filmu do 2 dílů. Už mi takhle zničili finální dojem z Harryho Pottera, evidentně to samé teď budou pociťovat fanoušci knižní předlohy Hladových her. Když se ale vrátím k filmu, tak tahle část se mi hodně líbila. Úplně bez problému jsem si vystačil i bez arény, bez nějakých výraznějších bojových scén, prostě mě pohltila atmosféra a několik opravdu působivých scén. Z kina jsem odcházel naprosto spokojený (trochu sice nasraný, že musím na 2. část rok čekat), ale kvůli tomu nebudu přece opomíjet kvality filmu. Dávám maximum, ať to hodnocení tady trošku povyskočí směrem nahoru. https://www.youtube.com/watch?v=zqi_e6r4qyQ

• 23.11.2014  22:34

Rodriguez mě dostal. 3/4 filmu jsem myslel, že sleduju kriminální film, aby se nakonec zvrhl do krvavé řežby s jistými blíže nejmenovanými monstry. Jestli si myslíte, že nějaká vaše oblíbená postava přežije, tak na to zapomeňte :D Kdyby tam bylo míň nechutností, jdu s hodnocením výš. 60%

• 23.11.2014  22:24
    Chvění (1990)

Na rok 1990 neskutečně sympatické hororové béčko včetně velmi povedených triků. 75%

• 22.11.2014  23:46

Dementní úlet...tenhle humor mě fakt nebere.

• 21.11.2014  20:39

Možná nejlepší díl série, ale pořád tam není tolik kvality, abych to hodnocení posunul na 4 hvězdy. Každý díl má prostě hluchý místa a humoru nám nabízí jen po skromnu, přitom partička je to strašně sympatická :) No nic no. Opět silné 3 hvězdy.

• 20.11.2014  21:18

Úplně srovnatelné s jedničkou. Prostě fajn odpočinková komedie, jejíž potenciál není zdaleka využit. Frantíci umí komedie líp. Hodnocení nechám opět na 3 silné hvězdy.

• 20.11.2014  09:12

Celkem vtipná komedie, ale frantíci umí natočit i mnohem vtipnější kousky. Chvílemi to skřípalo jak v ději tak v humoru, ale nenudil jsem se. Hodnocení zde je přehnané, já bych dal tak 60 - 70%.

• 17.11.2014  22:34

Parodie na všechny ostatní marvelovky, ale svěží, vtipná i dobře akční. Ta banda loserů zvaná Avengers se může jít bodnout i s jejich primitivními filmy. Ať žijí Strážci galaxie! :D :D

• 17.11.2014  11:38
    Tělo (2012)

Tak tohle jsem fakt nečekal a kdo jo, tak ten dělá machra. Skvěle zamotaný detektivní příběh s dobře zvolenými herci odehrávající se skoro celou dobu v jedné španělské márnici. Navíc když se tam občas mihne Aura Garrido, která je neskutečně sexy, tak si není nač stěžovat. Opravdu velmi povedený film, který nemá daleko do maximálního hodnocení. 80%

• 13.11.2014  22:35
    Disconnect (2012)

Výborný film po všech stránkách, navíc za pár korun a od úplnýho režisérskýho zajíčka. O málokterém filmu za poslední roky můžu říct, že si zcela oprávněně zaslouží maximální hodnocení jako Disconnect.

• 13.11.2014  18:39
    Colombiana (2011)

Parádní svižný akčňák. Párkrát sice dost přehnaný, ale jinak dobrá žánrovka s jednou mladou pěkně nasranou holčinou v ústřední roli. :) 70%

• 12.11.2014  16:47
    Interstellar (2014)

Nolan je bez pochyb jedním z největších režisérů současnosti, ale tady poprvé z mého pohledu selhal. Někdo by mohl oponovat, že udělal jen krok do neznáma. Nevím, každopádně si myslím, že se nechal nějakým způsobem unést a přišel se strašně ujetým příběhem, který během filmu několikrát graduje, aby na konci vyšuměl úplně do prázdna. Nemluvě o nepochopové motivaci jednotlivých postav, především Matta Damona. Takové zvraty mu fakt nezbaštím. Asi budu jeden z mála, ale na rozdíl od geniálního Dokonalého triku, Počátku či Batmanovské série, na mě působil Interstellar hrozně povrchně, sterilně a hloupě. 45%

• 9.11.2014  21:58

Pro mě zklamání. Nemůžu si pomoc, ale čekal jsem napínavou investigativní pecku z prostředí zamlženého Hamburku, ale bohužel očekávání zůstala těžce nenaplněna. Bylo to pomalé, místy nudné a hlavně se špatným koncem. Hoffman je jedinej, kdo tento film pozvedl na snesitelnou průměrnou úroveň kriminálních filmů. Škoda, doufal jsem ve víc. 60%

• 9.11.2014  21:51

Příběhem velmi jednoduchý, přesto účinný a milý animáček s kouzelnou atmosférou ideální i pro ty nejmenší dítka. 75%

• 7.11.2014  22:47
    47 róninů (2013)

Kamera i výprava na dost vysoké úrovni, ale příběh si mě nezískal. Buď to mělo být pouze fantasmagorický a nebo si ty draky, kouzla a blázniviny měl rejža odpustit a udělat z toho čistě válečný-samurajský film. Mám z toho docela rozporuplné pocity, nicméně nuda to vyloženě nebyla a některé ty záběry opravdu braly dech. 40%

• 6.11.2014  17:14

Rozhodně zajímavý nápad, skvělá atmosféra, ale velmi špatné zpracování. Ten neustálý třes kamery a radiační zrnění mi dost kazilo dobrý pocit z dívání. Každopádně režisér na to jak je nezkušený, ukázal, že má potenciál. 60%

• 3.11.2014  22:45

Stejně boží jako jednička. V některých ohledech možná ještě lepší. :D Fakt jsem se bavil. 80%

• 2.11.2014  21:32

Kde se do háje schovával Neeson tak dlouho? Je mu 62 let a točí jeden lepší krimi-thriller než druhý. Já to nechápu. Ten snad chytil na starý kolena místo Alzheimra skvělou hereckou mízu a já doufám, že mu to ještě pár let vydrží a natočí ještě několik thrillerů, protože mu to neskutečně sedí. Mezi náhrobními kameny sice nemá takový tempo jak NON-STOP, ale naopak se pyšní kvalitním kriminálním příběhem, který být o 15 minut kratší, dal bych určitě maximální hodnocení.

• 1.11.2014  00:17
    Coherence (2013)

Tohle mohla být pecka jako blázen, jenže nebyla. Škoda, škoda...:/

• 31.10.2014  10:28

Hrozně unavující tempo a ten retro look mě na rozdíl od fandů osmdesátek fakt nebaví. Závěrečný zvrat nebyl vůbec špatný, ale příliš to taky nezachránil. Za mě zklamání vzhledem ke zdejšímu hodnocení. 40%

• 29.10.2014  23:19

K tom není co dodat. Nejlepší a nejsilnější rodinné drama za poslední roky. 100%

• 28.10.2014  23:12

No dobře uznávám. Emma Roberts je fakt sexy. :) Hodně dobrý film, tak trochu jako Přelet nad kukaččím hnízdem, jen trošku z jiné perspektivy. 80%

• 28.10.2014  13:30

Velmi špatné pokračování vynikající dvojky. Prvních 20 minut jsem nevěděl, jestli koukám na film nebo na nějakou lacinou počítačovou hru, potom následovala plejáda dementních dialogů, kde se jedna bývalá hvězda za druhou předháněla v co nejhorším hereckém výkonu....no naštěstí prostření třetina pár vtípky a některými momenty s Banderasem zachránila to, co první třetina natropila, aby pak přišla poslední zase neskutečně dementní závěrečná třetina plná přepálené ujeté akce. Vlastně přemýšlím, jestli nejsou 2 hvězdy až moc laskavé k tomuto propadáku. Ještě si to hodnocení nechám projít hlavou.

• 28.10.2014  13:21

Velmi zajímavé a netradiční zpracování pohádky O šípkové Růžence. Vlastně natolik netradiční, že jsem do poslední chvíle nevěděl, komu fandit a kdo je vlastně hodný a kdo zlý. Pro úplně malé děti to kvůli těm drsnějším bitkám není moc vhodné, ale starší děti budou podle mě nadšení. 75%

• 26.10.2014  09:41

Tak to hodnocení je fakt mimo. Jako uznávám, že první 2/3 filmu jsou dost působivý, konec je ale dost směšný. Ještě bych mohl pochválit volbu herců, jinak ale nevím, z čeho si všichni sedli na prdel. Zcela objektivní hodnocení bych viděl někde kolem 75%.

• 26.10.2014  09:04

Neskutečně silný příběh. Vlastně natolik silný příběh, že mu odpustím i to velmi pomalé (skoro až uspávající) tempo.Tohle stojí za zhlédnutí.

• 25.10.2014  00:21
    Canal, The (2014)

Tady se všichni zbláznili. Nudný, neoriginální, hloupý a amatérský horor. Škoda času :/

• 24.10.2014  21:51
    Lucy (2014)

Nesouhlasím s názorem, že krátká stopáž tomu pomohla. Naopak takovej nápad si úplně říkal alespoň o hoďku a třičtvrtě. Já jsem na to zíral celkem s otevřenou hubou, takže jsem musel vypadat ve vlaku jak idiot, ale bavilo mě to setsakramentsky moc. Škoda převeliká, že si s tím Besson víc nevyhrál, tohle totiž mělo minimálně potenciál se zařadit mezi nej filmy tohoto roku. Na jednu stranu škoda, na druhou stranu velká spokojenost, nevěděl jsem skoro nic, nečekal jsem skoro nic a dostal jsem co proto :)

• 24.10.2014  13:08
    Survivor: San Juan Del Sur (TV pořad) (2014)

Po devátém dílu nasranej uznávám, že se jedná o jednu z nejhorších sérií. Už mě tam nikdo nezajímá.

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85