heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85
    • 31.10.2014  10:28

Hrozně unavující tempo a ten retro look mě na rozdíl od fandů osmdesátek fakt nebaví. Závěrečný zvrat nebyl vůbec špatný, ale příliš to taky nezachránil. Za mě zklamání vzhledem ke zdejšímu hodnocení. 40%

• 29.10.2014  23:19

K tom není co dodat. Nejlepší a nejsilnější rodinné drama za poslední roky. 100%

• 28.10.2014  23:12

No dobře uznávám. Emma Roberts je fakt sexy. :) Hodně dobrý film, tak trochu jako Přelet nad kukaččím hnízdem, jen trošku z jiné perspektivy. 80%

• 28.10.2014  13:30

Velmi špatné pokračování vynikající dvojky. Prvních 20 minut jsem nevěděl, jestli koukám na film nebo na nějakou lacinou počítačovou hru, potom následovala plejáda dementních dialogů, kde se jedna bývalá hvězda za druhou předháněla v co nejhorším hereckém výkonu....no naštěstí prostření třetina pár vtípky a některými momenty s Banderasem zachránila to, co první třetina natropila, aby pak přišla poslední zase neskutečně dementní závěrečná třetina plná přepálené ujeté akce. Vlastně přemýšlím, jestli nejsou 2 hvězdy až moc laskavé k tomuto propadáku. Ještě si to hodnocení nechám projít hlavou.

• 28.10.2014  13:21

Velmi zajímavé a netradiční zpracování pohádky O šípkové Růžence. Vlastně natolik netradiční, že jsem do poslední chvíle nevěděl, komu fandit a kdo je vlastně hodný a kdo zlý. Pro úplně malé děti to kvůli těm drsnějším bitkám není moc vhodné, ale starší děti budou podle mě nadšení. 75%

• 26.10.2014  09:41

Tak to hodnocení je fakt mimo. Jako uznávám, že první 2/3 filmu jsou dost působivý, konec je ale dost směšný. Ještě bych mohl pochválit volbu herců, jinak ale nevím, z čeho si všichni sedli na prdel. Zcela objektivní hodnocení bych viděl někde kolem 75%.

• 26.10.2014  09:04

Neskutečně silný příběh. Vlastně natolik silný příběh, že mu odpustím i to velmi pomalé (skoro až uspávající) tempo.Tohle stojí za zhlédnutí.

• 25.10.2014  00:21
    Canal, The (2014)

Tady se všichni zbláznili. Nudný, neoriginální, hloupý a amatérský horor. Škoda času :/

• 24.10.2014  21:51
    Lucy (2014)

Nesouhlasím s názorem, že krátká stopáž tomu pomohla. Naopak takovej nápad si úplně říkal alespoň o hoďku a třičtvrtě. Já jsem na to zíral celkem s otevřenou hubou, takže jsem musel vypadat ve vlaku jak idiot, ale bavilo mě to setsakramentsky moc. Škoda převeliká, že si s tím Besson víc nevyhrál, tohle totiž mělo potenciál se zařadit mezi nej filmy tohoto roku. Na jednu stranu škoda, na druhou stranu velká spokojenost, nevěděl jsem skoro nic, nečekal jsem skoro nic a dostal jsem co proto :)

• 24.10.2014  13:08
    Survivor: San Juan Del Sur (TV pořad) (2014)

Děsný casting, minimum zajímavých postav, ale na řadu přichází zajímavá novinka, kterou bych nazval: kňourání u Jeffa aneb když ztratíte křesadlo nebo vám dojde rýže, utíkejte za Jeffem, on to nějak vyřeší. Zatím nechci příliš dopředu hodnotit, stále tam někde v hloubce vidím hořet plamínek, že by tahle série mohla ještě přinýst zajímavou podívanou, ale těžko říct. Zatím průměrných 50%

• 22.10.2014  17:14

Sympatická hororová komedie, která musí potěšit každého fanouška tohoto podžánru. Bohužel příběh není natolik zajímavý, abych se na to chtěl dívat víckrát. Jako jednohubka to ale svůj účel plní dobře, několik momentů bylo fakt geniálních. 60%

• 21.10.2014  12:40
    Locke (2013)

Nejvíc mě fascinovalo, že si po celou dobu vystačí jen se záběry do auta, v autě a ven z auta, takže vlastně obraz je naprosto zbytečný a člověk jen sleduje dole titulky, co všechno Tom Hardy za jednu jízdu posere a naopak zachrání. Strašně zajímavý film, ale tak na jedno zhlédnutí. Citelně chybí závěr !!!! 70%

• 20.10.2014  14:57
    Iluzionista (2010)

Úžasná animace, dojemný příběh, ale obrovská škoda, že se tvůrce rozhodl zvolit pouze obrazovou metodu a mluvení si jaksi musíme domýšlet sami. Je to škoda, protože film pak působí nudně, přitom by se klidně mohl vyhřívat mezi nejlepšími animáky.

• 20.10.2014  13:53

Celkem sympatická komedie o různých způsobech života a jejich naplnění. Na vysoké hodnocení to sice není, ale i tak měl tento filmeček něco do sebe. Silné 3 hvězdy.

• 19.10.2014  20:52

Strašně zvrácený film o spoustě zvrácených lidí. Ponurá atmosféra prostředí a skvělý kameraman neskutečně táhnou film nahoru. Naopak chování ústřední postavy a vůbec celého policejního sboru mi přišlo přinejmenším nestandartní. Co mě ale ještě víc štvalo bylo, jak každý svědek furt tutlal nějaké podstatné informace, takže detektiv přiběhl k jednomu svědkovi, z něho dostal polovičatou informaci, pak přejel na druhou stranu města, kde zjistil, že je to všechno divný, pak jel za druhým svědkem, ten mu zas řekl něco jinýho a tak to bylo až do konce. Celá ta prapodivná a poměrně složitá skládačka prostě místy nezapadala, jak bych si přál. I délka filmu měla být aspoň o 15 minut kratší. S hodnocením jsem někde na rozhraní 3 a 4 hvězd, v tomto případě asi zůstanu spíš při zemi, ale za tu neskutečně depresivní atmosféru dávám obrovský palec nahoru. To klobouk dolů před belgičanama. 69%

• 18.10.2014  23:38

Luxusně natočené, do detailu vymazlené, napínavé jak sviňa, herecky famózní (hlavně Sean Harris jako posedlý mariňák nemá chybu). Jen škoda, že to je místy fakt dost přehnaný a nelogický. Jinak ale pro lidi, co se rádi bojí, konečně film, který stojí za zhlédnutí. 75%

• 17.10.2014  12:47

Tak tenhle animák mě dostal. Neskutečně pestrý, geniálně střídající humorné a kouzelné scény s těmi děsivými, ze kterých budou mít děcka noční můry ještě 2 týdny poté. Jen to musím najít v nějaké lepší kvalitě, takový animák si musím zazálohovat pro svoje děcka :)))

• 15.10.2014  23:09
    Colette (2013)

Je fajn vidět, že i dnes se občas podaří natočit film, který stojí na pevných scénáristických základech. Ještě až se tu najdou i dobří režiséři, tak třeba jednou připutuje do našich luhů a hájů i nějaký ten Oskárek. Film je to bezesporu na současné české poměry velmi dobrý, v rámci zahraničních filmů by se však řadil do širokého průměru. Herecky kvalitní, scénáristicky jakbysmet, hudba taky na jedničku, snad už jen to zvládnout líp uchopit, nacpat tam víc emocí, beznaděje a méně patosu a nebylo by co řešit. Za mě 70% a zaokrouhluju směrem nahoru :)

• 14.10.2014  22:40
    Horns (2013)

Aja zaválel. Nečekal jsem nic a dostal jsem skvělou žánrovou směsku s výtečným hereckým výkonem Radcliffa. Na horor však zapomeňte. Je to především kriminální drama. Škoda toho přepálenýho konce, to už bylo fakt za hranicí, jinak nemám s ničím problém. Paráda :)))

• 11.10.2014  23:40
    Noe (2014)

Aronofsky udělal velký krok vedle. Dostal spoustu peněz, kvalitní herecký arzenál, ale vytvořil z toho šílený paskvil, který se zcela zaslouženě pohybuje s hodnocením na dost nízké úrovni. Doufám, že se mistr utnul jen v tomto případě a další jeho filmy nám ukáží, že filmový génius Aronofskyho mozek ještě neopustil. 35%

• 11.10.2014  23:35

Aneb jak si užívají rozmazlení fakani z LA. Tak nějak jsem doufal, že tenhle film má mít vzdělávací funkci. Ale být vygumovaným teenagerem, tak si z tohoto film odnesu jen to, že je celkem prča prolízat a vykrádat milinové vily filmových hvězd. Vzhledem k tomu, že je to film spíš pro bulvární čtenáře a hloupé nanynky co si dělají každý týden nové gelové nehty, tak nemůžu hodnitit výš než hodonotím = 25%

• 8.10.2014  23:17

Nezávislý romantický film o samých pošucích? To beru, taky se mezi ně řadím. :))) 90%

• 8.10.2014  00:38
    Nádech (2010)

Po celou dobu svižný a působivý film z mexického prostředí, který bohužel srazil dolů divný závěr. Škoda, tohle šlo vyřešit jinak. Přesto 3 hvězdy jsou zasloužené, o tom netřeba vést dlouhé diskuze.

• 5.10.2014  22:58
    Draft Day (2014)

Naprosto boží film ze zákulisí draftování mladých talentů NFL. Geniálně odehrané, napsané i převedené na plátno. Jediná chybička je, že to tak rychle uteklo. Já bych koukal klidně dál i na to, jak se borcům daří v sezóně, jaký přestupy Sonny zařídil atd. Americký fotbal mě nezajímá, ale tohle bylo super! 100%

• 5.10.2014  08:47
    13 Sins (2014)

Skvělá thrillerová oddechovka, svižná a dobře zahraná. Škoda jen toho závěru, kde se nahromadí dost zbytečných momentů, které působí spíš béčkově, ale jako celek to pořád patří k tomu lepšímu, co letos bylo natočeno. První hvězda dolů za to, že je to remake, druhá hvězda dolů za ten závěr. 65%

• 3.10.2014  17:14
    Blended (2014)

Příjemná rodinná komedie někde na pomezí 3 a 4 hvězdiček se sympatickou ústřední dvojicí, které to slušelo už v 50x a stále poprvé. Jen opět škoda několika otřepaných klišé a nechutných scén. Nevím, proč to tam ti amíci za každou cenu cpou. Jinak vzhledem k tomu, že Drew je moje platonická láska snad už od 14 let, tak hodnotím tou vyšší variantou :)

• 2.10.2014  23:20
    Take Shelter (2011)

Skvěle odehraný psycho film s parádním koncem, ale proč do háje taaaaak neskutečněěěěě nataaaaahovanýýýýýýýý. Odebral bych tak 25 minut stopáže a hned by to mělo větší grády. Škoda, tohle mohla být pecka. 65%

• 2.10.2014  13:42

Dreamworks opět bodují. Skvělý animák, který příjemnou cestou představí děckám střípky z lidské historie jako, že kdysi existovala egyptská kultura, kdo byl první americký prezident a že nějaký Da Vinci namaloval Monu Lisu. Na maximum to sice není, mohlo tam být víc emocí, lepší příběh, ale i tak velká pochvala. Tohle se povedlo! 80%

• 2.10.2014  13:22

Zas tak zoufalý to není. Jen v česku chybí kvalitní scénáristi a režiséři. Bolek občas vykouzlí skvělý monolog, ale je to málo, celý to neutáhne a ostatní se jaksi nechytají. Výstřih Čvančarové mě občas udržel v pozoru, ale prostě chtělo to víc. Jinak ta Polívkova farma je dost úděsná a nedivím se, že neprosperuje. Bolek nemá moc vkus a s penězma to v reálu moc neumí. 40%

• 29.9.2014  23:10

Princ a pruďas ve westernovým provedení. Jako proč ne, že? Ale pro příště by si mohli odpustil fekální humor (sraní, močení atd.). Není to vtipný a nikdy to vtipný nebylo! Jinak ale obrovská pochvala za svěží scénář, překrásnou lokaci severní Arizony a Charlize Theron, která jaksi zapomněla stárnout, je úžasná. Takže jako jo, bavil jsem se, ale mohlo to být rozhodně lepší. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85