Z pekla (2001)

Dobrý film, vo tom žádná, ale něco mi v něm chybí. Kéž bych tak věděl co. 60%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Atmosféra super, krásné dobové kostýmy, ale příběh a zábava oproti jedničce slabší, proto nemůžu hodnotit jinak než za 3 hvězdy.

Repo Men (2010)

Ačkoli v tomto filmu dostává logika těžce na frak, tak jsem si to náramně užil. Podle mě je to fantastický námět, který se dá uchopit mnoha směry a vůbec by mi nevadilo, kdyby někdo natočil na stejný motiv úplně jiný film. Co se týče hodnocení, tak jsem nejdřív chtěl dát jen ty 4 hvězdy kvůli těm nesmyslům, ale nakonec jsem si řekl, že šetřit hvězdama můžu na jiných filmech. Tenhle si pouhých 69% fakt nezaslouží.

Kick-Ass 2 (2013)

První půle byla parádní, skoro jsem měl pocit, že sleduju opět výtvor Vaughnova génia, bohužel od poloviny film začal upadat až vyvrcholil v hloupou ´´superbitku dobra vs zla´´. Celkově však zklamaný nejsem. Věděl jsem, že Wadlow nebude schopen konkurovat svému předchůdci. Dokázal si však udržet svěží humor a díky dobré stopáži se člověk ani nemá šanci nudit. Mé hodnocení je někde na hraně 3 a 4 hvězdiček = 70%

Zelená poušť (2012)

:-((( Světu vládne lobbing zkurvených korporací a dementní politici bez špetky morálky. Proti tomu se blbě bojuje... Mimochodem asi napíšu do Bohemia Chips do Choustníku, aby přestali tu sračku dávat do mých oblíbených brambůrek.

Enderova hra (2013)

No čekal jsem nějakou hroznou kravinu, ale byl jsem vedle jak ta jedle. Je to skvělý sci-fi a příjemné oddechnutí od bláznivých Marvelovek. Dětští herci mi vůbec nevadí, příběh mi přišel taky zajímavý, snad jen ten scénář by mohl být trochu uvěřitelnější, ale bavil jsem se dostatečně a vymazlený epický vizuál v klidu může konkurovat letošní Gravitaci od Cuaróna. 80%

Sněhurka a lovec (2012)

Parádní moderní pohádka s velmi chladnou, ale zároveň působivou atmosférou, zdařilou výpravou i efekty a hlavně velmi dobře vybranými herci. Není to sice nový ´´Hvězdný prach´´, ale já jsem se bavil. Mít to propracovanější příběh, dám maximum.

Ranař (2011)

Hodný moula, co dokáže zmlátit kdekoho? No zajímavý námět. Mě to bavilo, je zrovna období Mistrovství světa v hokeji, takže je fajn kouknout místo zápasu i na nějaký ten film z hokejového prostředí a když je navíc celkem vtipný, tak je na místě dát i pěkné hodnocení. 75%

Zpátky do ringu (2013)

K tomu snad není potřeba psát ani komentář. Skvělý film s geniální ústřední dvojicí, jejichž rivalita nakonec přeroste v oboustranný respekt a uvědomění si, o co v životě přišli. Nakonec to však na stará kolena získají zpět a tak se není divu, že slabší divák uroní i slzičku :-)))

Star Trek: Do temnoty (2013)

Posledních 20 minut nakonec rozhodlo, že se přikloním k lepší variantě a to 3 hvězdy. Prostě Star Trek je krávovina a pro mě nepochopitelný kult milionů diváků, nicméně jako jednohubka se to dá snést a občas se člověk i zasměje. 50%