Živí mrtví (2010) (seriál)

Na začátku série jsem si říkala, proč do všech seriálů serou ty nesympatické vidláky.. Na konci druhé sérii je tenhle vidlák jediná postava, které fandím a ostatní mě serou 🙈🤣🤣 Jsem zvědavá, jak mě tahle banda retardů bude srát dál 🤣

Harry a Meghan (2022) (seriál) odpad!

Manipulativní a citově vyděračský dokument. Do teď jsem si o nich nemyslela nic špatného.. To se ale změnilo.

Vampýr v Las Vegas (2009)

Nejlepší hláška filmu : "Tekuté lidské ostatky.  S klukama z laborky máme teorii, že se proměnila v kyselinu, chemicky se ukamenovala a vypustil se di pouště." Víc není potřeba dodávat :D

Přízeň krále (2021) (seriál)

Po dvou nadupaných dramatech si nemůžu pomoc, ale tohle byla příjemná změna. Nechci říct, že to bylo méně dramatické a smutné, ale ve výsledku to na mě působí jako light drama pro teenagery :) Příběhově to bylo chvílemi veselé a chvílemi dojemné tak akorát, aby to moje citlivá povaha ustála a ani mi nevadilo, že korunní "princ" byl prcek a "na kluka" moc hezký (já mám občas problém rozeznat i české kluky od holek a naopak :D )  A jediné co vytknu je Hjone!! Já jsem doufala, že se ji alespoň nakonec přizná (pro mě jedna z nejlepších postav)!!

Gumihodyeon (2020) (seriál)

Já prostě Lišky miluji a tady se mi to znovu potvrdilo :) Příjemné romantické fantasy s prvky humoru :)

Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)

Po delší době jsem zase zabředla do korejských vod a hned s takovou perlou. Už je to 14 dní, co jsem dokoukala poslední díl a pořád na to myslím a chci to vidět znovu, ale moje srdce by ten nával emocí tak brzo nezvládlo. Jak to jen popsat stručně a výstižně?  Hra o trůny v korejském podání bez draků, kdy proti sobě stojí bratři. Ze začátku jsem se u toho smála a říkala jsem si, jak je to blbý, hlavní aktérka mi ale byla blízká svou ztřeštěností a chtěla jsem tak nějak vědět, co bude dál, i když dějová linka milostného zájmu byla trochu předvídatelná. Jenže u Korejců nikdy nevíte 😊 Díl od dílů to bylo komplikovanější, smutnější a dramatičtější. Od občasných slz se to změnilo k častějšímu pláči až to dopadlo tak, že jsem nemohla zastavit slzy ani hodinu po dokoukání. Některé postavy si prostě musíte zamilovat a některé herce o to víc. Joon-gi Lee se tak během dvou dnů stal mým numero uno 😊 Jeho mimika je neuvěřitelná!! A ten hlas 😊 Tak jsem zvědavá, jak budu vypadat po druhé projekci 😊

Ozark - Season 3 (2020) (série)

Všechny ženské postavy mě v tom seriálu vytáčí víc a víc.. Kouzlo celého seriálu jde pomalu do háje, protože jejich chování a vývoj je už za hranou. Jediný Marty drží vše pohromadě. Dokoukám už to jen ze zvyku.

Sex/Život (2021) (seriál)

Panečku,.. v komentářích se nám ale sešla banda puritánů a psychologů :D Neodpustím si poznamenat fakt, že i ženy mají rády sex a mají své touhy. Takže když si muž přeje dokonalou ženu, což v překladu znamená dokonalá kuchařka, uklízečka a nejlepší máma na světě, ale i dokonalá milenka, není se čemu divit, že po tom samé touží i ženy?? Proto prosím přestaňte z hlavní hrdinky dělat čarodějnici, protože začala vzpomínat na své mladší a divočejší já a bývalého super milence, když se vedle svého (ne)dokonalého manžela cítila jako pečovatelka a továrna na mléko. Berte to jako dobré ponaučení a nechovejte se jako hlavní hrdinové :D Ale na můj názor nedejte, pro mě tenhle seriál byl ráj.. ehm.. zadků :D Jsem jim tedy schopná odpustit vše, i ten konec první série.. Přeci jen si museli otevřít vrátka pro druhou sérii :D

Princezna z cukrárny (2018)

Tvl, dva dny stačily, aby ji požádal o ruku.. A já už čekám 6 let.. a furt nic.. No,.. prostě princezna kua asi nikdy nebudu 😂 Kdo si to se mnou vymění? Hmm??

Ovládací panel
58. nej uživatel Česko