Armáda mrtvých (2021)

Takhle má vypadat pořádná jízda! Je to strašně dobře natočený, originální, dává se prostor i postavám, který jsou zajímavý a místama je to fakt vtipný. Intro je to nejlepsi z celého filmu, což je trošku škoda, protože dává laťku neskutečně vysoko, kterou potom samotnej film bohužel nepřekoná, ale snaží se. Za mě 82% kdyby tam nebylo pár nelogickejch momentů, tak dám klidně 90%

Díra (2019)

Díra vás naprosto vtáhne a nepustí do poslední minuty. Není zde snad jediné hluché místo. Celý film jste v napětí a netušíte co bude dál, jen si pořád říkáte, kolik pater může být ještě pod vámi. Perfektně naservírovaná myšlenka a ještě lepší, že se týká každého z nás. Musíme se nad sebou zamyslet, navíc v těchto těžkých časech. Jednou jsi nahoře a jednou dole.....Jak prosté

John Wick 3 (2019)

Pristihl jsem se, ze na to cumim s otevrenou pusou. To se malokterymu filmu povede a po dlouhe dobe pisu i koment. Nekteri "odbornici" tvrdi, ze je to stejny, jako ty dily pred tim?! Ale lidi come on... jdete na "babu yagu" tak co cekate? Pokracovani Mamma Mia? Je to proste bijak o headshotech na milion zpusobu....... bylo to naprosto bozi!!! 10/10

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018) odpad!

Mít Deppa ve filmu a posrat to, tak to je fakt umění! Abych tomu filmu tak nekřivdil, prvních 10 minut je docela našlapaná podívaná a tím to všechno končí.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Krásná ukázka poctivého, filmařského, řemesla!!!!!!!!!! that's the way it's supposed to be!!!!!!!!! :-) Jo, a jestli půjdete do 4DX, připravte se na to, že vaše zadky budou uvibrovaný k smrti a kvůli větrákům, vám bude sakra zima.

The Collector (2009)

Tak SAW to nebyl určitě, lidi si to akorát spojují s režisérovou tvorbou. Jigsawovo poselství, na které jsme u filmu SAW zvyklí, tu není ani v překombinované podobě. Jde jen o zabijácký hovado, který pro mou nespokojenost vraždí pouze za účelem vlastního uspokojení, a proto by samotnej Colektor měl skončit v nějaký Jigsawově hře. Pár momentů mi na tomhle filmu trošku vadilo. Jsou to ty tisíckrát obehrané situace, jako že přijede single policajt a vy přesně víte, co bude následovat, nebo totálně omletej konec. Na druhou stranu, nestandardní TOM, velmi sympatický JERRY a dech beroucí, velmi napínavá podívaná, při které se neustále běhá po špičkách nahoru a dolů. Osobně jsem měl konečně ten starej dobrej pocit, vtažení do děje, kdy raději ani nedýcháte abyste toho svého hrdinu, neprozradili. 75% !!!!!!!atmoška je v prvních dvou třetinách naprosto dokonalá!!!!!!!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Film nabitý akcí. Všude to bouchá, hlavní postavy se bravurně vyhýbají kulkám, všudypřítomná dramatická hudba, létající auta, padající vrtulníky, fyzikální zákony jsou McClainovi nedostižně v patách, lehká, podotýkám, lehká dávka humorů vám rozhodně nepotrhá bránici a místy vám přijde až moc strojená a někdy dokonce otravná, což je u, smrtonosný pasti, škoda a upřímně, já se zasmál všeho všudy dvakrát. Děj je nenamáhavý, pár zvratů a šmytec. Nic moc jsem nečekal a přes to jsem nebyl zklamaný. Dostala mě technická stránka filmu. Na tu nemám ani nejmenší výtku. Počítačové efekty jsou minimální a tak to má být. Moje hodnocení 65%

Nespoutaný Django (2012)

Fantazie. Jsem neuvěřitelně šťastnej, že filmařské řemeslo nevymřelo, a že se i přes všechny dnešní rychlokvašky dokáže natočit plnohodnotný film. Poslední dobou mám po každé filmové projekci takovej zvláštní pocit, jako že jsem spokojenej, ale vždycky mi jako něco vadí. Něco, co nedokážu popsat. U Djanga mi nevadilo nic. Jak říkám plnohodnotný film. Tarantino je pro mě pán Režisér a herců závidím hraní jeho scénářů. U mě 98%.

Velká vánoční jízda (2011)

Od sofistikovaného, moderního doručování dárků, Santy, který to má, jak se lidově říká, za pár, ctižádostivého Santy juniora a jeho mladšího prosťoučkého bratra se srdcem na správném místě, až po Santu (veterána), neuvěřitelně svižný a velmi zábavný animák.

Sinister (2012)

Co od filmu očekávat? Asi čtyři slušný lekačky (jednu naprosto excelentní.) Pět, opravdu zvrhlých, "domácích videí." Vcelku slušnou atmošku, hrstku nesympatických herců a to je asi tak vše. Rozuzlení? No koment. :-( Asi to všem stačílo....