PinokKio

PinokKio

toM Burger

okres Kladno
.. nejsem zas takový dřevo jak vypadám

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 12.3.2017  22:25

Nemyslím si, že autisté jsou něčím jiní. To naopak my jsme pro ně příliš stejní. A přesně takhle nám je Miroslav Janek servíruje. Jako někoho, kdo nám dovolí nahlédnout do jejich světa, kterému nemusíme rozumět, ale nezbývá nám než ho přijmout, protože je tak normální ..

• 6.1.2017  19:36
    Nejkrásnější portrét (amatérský film) (1988)

Matky světu vládnou. A ta Chaunova svou přirozeností a nadhledem ..

• 5.1.2017  20:42
    Vyšehrad - Rovina (E01) (epizoda) (2016)

Kdo by nechtěl kopat za Slavoj Vyšehrad? Kromě Laviho teda ..

• 5.1.2017  20:22
    Semestr (TV seriál) (2016)

Zjišťuju, že mi pomaličku ujíždí vlak. Nemám totiž iPhone, MacBook, ani nepoužívám Skype či spoustu jiných programů, přes které Amálie s Damiánem na mimořádné lince Praha - Berlín komunikuje. I tak jsem se ale v příběhu těch dvou neztratil, za což si gratuluju : ) A pochvala autorům za výborný soundtrack ..

• 14.12.2016  21:27

Minule jsem naději v Básníky jednoznačně ztratil, teď se stal malý zázrak. Snad pro tu roztomilost Lindy Rybové, možná kvůli pár záběrům od nás z Kladna nebo pro ten letmý pocit Štěpánova déjà vu, jsem s tímhle dílem spokojenější než s těmi předchozími porevolučními. Nostalgie má svoje kouzlo ..

• 5.9.2016  16:53

Já vím, zasloužil bych za ten odpad na holou. A třeba by se mi dostat naplácat i líbilo. Vám, co jste z tohohle filmu byli pozitivněji naladěni, snad ne?

• 13.5.2016  11:59
    Míč (TV film) (1991)

Před telkou sedí pes a panáček / s Míčem a Sklepáky se oba nudíme / proč jen být doma / když všechno smíme / ale Sklepáky / chcem veselejší vidět. Vltava klubající se teprv na hudební svět budiž, ovšem divadlo Sklep, to je jiná káva. Chtěl bych napsat černá a hořká, jak by se to k jejich neomaleným eskapádám hodilo, jenže tahle je totálně bez chuti ..

• 9.5.2016  11:28
    Multicar Movie Show (TV pořad) (1998)

Za čtyři. Samozřejmě s obavami, abych za takovéto hodnocení nebyl přeřazen na strusku. Tu nejstruskovatější. A komu se to nelíbí, ať si dá jedňu těplú vaňu ňa mňa!

• 26.3.2016  19:43

Děkuji pane Jančuro, že je filmová nabídka u vás v RegioJetu tak omezená (a wifina mizerná). Tohle byl totiž jediný film ve výběru, který jsem ještě neviděl. Ale k tomu mátovému čaji, co ve vlaku podáváte, se to docela hodilo, jelikož bylo potřeba si ho něčím pořádně osladit. Ideálně touhle romancí o seniorském sexu. Jen teď přemýšlím, co si pustím při další jízdě. Ajej, nějak mi to komplikujete ..

• 26.3.2016  19:33

Artové Beverly Hills 90210. Všichni jsou tu sympatičtí, usměvaví a nejspíš i věčně nadržení. Tedy až na jednu tajemnou krásku jménem Junie, díky jejímuž kukuči (a poprsí) jsem dokázal přečkat oněch devadesát šíleně dlouhých minut. Ovšem jakmile se objevily závěrečné titulky, byl to pro mě tak opojný moment, jako když pustili Donnu k maturitě ..

• 11.3.2016  18:38
    Pinocchio (2012)

Že mě ale vzali šmahem. Na vykreslení mého poutavého příběhu o lumpačení, neúctě k seniorům (promiň, Geppetto) a zakoukání se do holky s modrýma vlasama, jsem pózoval filmařům jen pětasedmdesát minut, což krásně rychle uběhlo. A navíc mi to na plátně i slušelo ..

• 4.1.2016  14:25

(Troj)pes, (troj)člověk, to všechno bylo fajn, ovšem chyběla tomu pomyslná kyselá třešnička na vrcholku nechutného dortíku v podobě angažování herce Ivana (Troj)ana ..

• 18.11.2015  23:14

Otevřít si krámek s hadrama na nejblbějším místě v Kladně, tak to fakt musí mít člověk pořádný koule. Prušinovský a oba Hádkové je zjevně maj, takže to obrátili ve zlatej důl. Ten filmovej, samozřejmě, protože už tu hodně dlouho nebyl takhle povedenej českej film, ještě k tomu ze současnosti. A navíc mi to pokoukání ještě vylepšili pohledem (z onoho krámku) na panelák, kde jsem vyrůstal ..

• 28.10.2015  17:07
    Mulit (2003)

Absolut Mulit.

• 21.10.2015  19:30

Daniel je pedofil, ale zjevně ne pro svůj koníček dost zapálený. Vím o čem mluvím, protože mám kamaráda šachistu, který je schopen o hrátkách s pindíky mluvit hodiny a ani jednou se přitom nezačervená ..

• 28.9.2015  22:57
    Poltergeist (2015)

I Sam Rockwell musí platit účty, proto mrhá svým časem v tomhle strašidelným domě. A nejspíš to moc dobře věděl, když nechal ty uřvaný děcka a poltergeisty hrát lépe než předvedl on sám ..

• 28.9.2015  22:36

Julie Delpy cestou z Paříže do New Yorku dorazila jako vyměněná. Jízlivější, neurotičtější, ukecanější. Stal se z ní takový Woody Allen, ovšem v sexy sukýnce ..

• 15.9.2015  00:34

Kdyby Adaline sázela, tak má větší šanci být v balíku než být věčně mladá. Ale na druhou stranu, proč nepřimhouřit alespoň jedno oko. Vždyť někdy je fajn opustit své sny, ve kterých létáme, jsme neviditelní, neohrožení nebo věčně mladí jako hlavní hrdinka tady, a jen se dívat, jaké sny se zdají jiným, kteří je převádí na filmové plátno. Navíc se mi líbil Harrison Ford, kterého čas proměnil z dobrodruha Indiana Jonese do role svého prošedivělého taťky z Poslední křížové výpravy ..

• 17.8.2015  14:01

Poselství? Aha .. mějme se všichni rádi. Jen při té hromadné lásce, děti, nezapomínejme na ochranu, aby svět nebyl zaneřáděný hromadou takovýchto nechtěných (de)generovaných Booooů ..

• 26.7.2015  10:44

Být na tripu, tak v v agónii proskočím obrazovkou za nimi do Tokia sledovat co přijde. Být na speedu, tak tenhle film dám během hodiny minimálně desetkrát. Být zhulenej, tak mi stačí pouštět si dokola jen úvodní titulky v japonštině a byl z nich neskutečně vysmátej. Být normální tak nevím. Fakt nevím, protože když téhle halucinogenní neonové podívané dávám plný počet hvězdiček, tak nemůžu být normální ..

• 22.7.2015  11:08
    Bojovník (2015)

Žádné KO se nekoná, tenhle filmový mač si musím v hlavě nějak ukočírovat na body. Ty plusové jednoznačně zasluhují Gyllenhaal s Whitakerem, kteří se před kamerou rvou o život víc než v ringu samotném. Jenže proti nim stojí zákeřní soupeři - scenáristé a režisér, od nichž sledujeme jen další, tolikrát viděnou, story o zmrtvýchvstání, navíc fádně natočenou a ke konci dokonce bez koulí (a že do nich Jake jednu slízne se nepočítá) ..

• 7.7.2015  02:15
    John Wick (2014)

Nedávno štvali Denzela Washingtona Rusové v Equalizerovi, nově jim nemůže přijít na chuť John Wicků. A nikdo se mu nemůže divit, protože takovej psí kukuč, obzvlášť když je to ještě prtě, je nezapomenutelnej (to vím, protože jedno takové nahaté zviřátko mi pobíhá doma). Takže klika, že John nebyl žádnej flegmouš, kterej by nad smrtí svého čtyřnohého miláčka pouze mávnul rukou, ale naopak že se neskutečně naštval, a ještě větší klika, že já byl v lehkém alkoholovém rozpoložení, tudíž jsem nad dějem moc nepřemýšlel a chtěl se pouze bavit, což se mi s každým odbouchnutým chlápkem dařilo víc a víc. Slušná akční jízda, po které se mi bude vedle svého (někdy až moc živého) psa usínat dobře ..

• 18.5.2015  21:19

Líná přerostlá spermie, zpívající werebear gayové, Hitler vynálezcem a fekál na rozloučenou. Tedy vlastně ne, ještě bych zapomněl ty nadržené zombie orgie. Chytám se za hlavu a říkám si: cos mi to, PetřePane, doporučil za ptákovinu?

• 21.4.2015  12:29

Když blázinec, tak pořádnej. Není tu nouze o roboty, mluvící zářivky, kradou se tu pingpongové vychytávky, jódluje v korejštině a chodí pozpátku. Čas se tu hrozně vleče, nejspíš kvůli tomu škytajícímu chlapovi v kukačkách, takže trvá věčnost prokousat se (za pomoci babiččiny protézy) tímhle příběhem až k finálnímu romantickému procitnutí ..

• 17.4.2015  21:26
    Gang Story (2011)

Povedená gangsterka o kriminálnících ze staré školy, kde platí oko za oko, zub za zub, tedy pomsta jak má být.. Až budu ve věku Gérarda Lanvina, filmového Momona, tak bych chtěl vypadat přesně jako on, tedy mít image prošedivělého ostřleného chlápka s nevinným výrazem a pořádným charismatem .. (Viděno během dubnové Challenge Tour 2015)

• 15.4.2015  20:01

V Brother, My Cup Is Empty Cave zpívá, že je plonkovej, na další skleničku whiskey mu došly prašule a tak musí jít domů. Napadlo mě, když slaví tohle pěkný výročí, že mu toho jednoho panáka naleju u sebe. Jenže jsem si neuvědomil, že ty nuzný léta, kdy měl sotva na fet a cigára, jsou dávno pryč a on se má podstatně lépe, tudíž mé pozvání sotva přijme. Role jsme si tedy prohodili, já se vydal v tomhle dokumentu za ním a nechal ho hoďku a půl vykecat. Ještě že je to pohodovej chlápek, co se nebojí mluvit o minulosti, protože ta je rozhodně zajímavější než jeho současné já. Tak všechno nejlepší, Nicku .. (Viděno během dubnové Challenge Tour 2015)

• 13.4.2015  20:18
    Psí dny (2001)

Znáte deset nejbizarnějších postav ze Psích dnů? 1, Zoufalej chlápek s tenisákem. 2, Neskutečně drzá a ukecaná stopařka. 3, Žárlivej macho z diskotéky. 4, Za ním dolézající blondýnka. 5, Uklízečka - striptérka. 6, Dědek s kšandama. 7, Podomní prodejce alarmů. 8, Stará nymfomanka. 9, La cucaracha nabíječ. 10, A jeho úchylnej kámoš, co si tři roky nevrznul. Nerad bych někoho opomenul, ale ono to desatero je dostačující a v tomhle filmu docela populární, byť v jiných obměnách. Ještě si neodpustím napsat, že Ulrich Seidl je úchyl. Tím pádem já se svým hodnocením taky, ale to už není takové překvapení : ) (Viděno během dubnové Challenge Tour 2015)

• 13.4.2015  11:46
    Děrsu Uzala (1975)

Kurosawův velký film o malém pozoruhodném lovci z národa Goldů Děrsovi, který se spřátelí s ruským badatelem Arseněvem a společně putují panensky krásnou sibiřskou tajgou, tou dobou ještě nezmapovanou. Střet dvou kultur, které si mohou být vzájemně prospěšné a vlastně na sebe i odkázané, protože jeden bez druhého by v cizím prostředí dlouho nepřežil. Zřejmě bych byl spokojenější a hodnotil lépe, jenže jsem si film pustil na originálním dévédéčku z produkce Řitka video (už název té společnosti mě měl odradit) a přepis videa byl natolik katastrofální, že všechny ty nasnímané obrázky divoké přírody ztratily na kráse .. (Viděno během dubnové Challenge Tour 2015)

• 10.4.2015  16:15

Být ochutnávačem na plný úvazek zní jako vysněný džob. Obzvlášť když to tak báječně sype. Jenže pečení holubi sami do úst nelétají ani v pohádkách, natož ve francouzském dramatu, tudíž tahle práce není jen o jídle samotném, ale o hledání hranic, kam až jsme ochotni zajít a kam už ne. Je to spíše o chuti druhého ovládat a měnit k obrazu svému .. (Viděno během dubnové Challenge Tour 2015)

• 5.4.2015  19:36
    Visitors (2013)

Představte si, že u pokladny do kina dostanete speciální lístek, který vás opravňuje sednout si na židli před velké plátno směrem k divákům. Za zády vám běží film a vy sledujete se sluchátky na uších, do nichž vám proudí nádherná Glassova hudba, reakce návštěvníků v nezhasnutém sále. Připadáte si neviditelní, protože jejich pohledy nenáleží vám, nýbrž čemusi nad vaší hlavou. Zvědavost vám nedá, takže očima občas utečete za sebe na plátno, kam se promítají krásné zpomalené záběry přírody, městských domů či zábavního parku. Nebo víte co? Pusťte si trailer, abyste věděli o čem píšu a nemusíte si vůbec nic představovat ..

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25