Annabelle 3 (2019) odpad!

Čekal jsem dobrý matroš ve stylu Conjuring, starou dobrou duchařinu a nějakou pořádnou vymítačku s rodinným balením krucifixů. Bída, zkáza, zoufalství a velké zklamání. Tři mladé uřvané labilní hysterky lítající po baráku, ve kterém rodiče zapomněli zaplatit elektriku. Všudypřítomné vrzající dveře, podlaha a panenka teleportující se ze sklepa pod peřinu. Iritující utahaný sranec rozbitých sklínek a kutálejících se mincí s očekáváním, že už konečně musí přijít scéna, po které bude nutné vysvětit nebo aspoň vymalovat barák. Nic. Piece of shit.

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Jak by řekl Joey: Slehačka dobrý, marmeláda dobrý, maso dobrý (nějak tak a nehodlám to googlit). Má to svoje mouchy, každý tady bere do huby Monty Pythona, ale něco Vám řeknu. Běžte s ním do prdele. Proč? Protože je demokracie vole :-D Jistě, není to tak propracované (mimochodem improvizace taky není na škodu), ale tohle shlédnout a ještě v České televizi ( * navíc za to, že si dokážou dělat prdel i z vedení), to chce opravdu koule a chtěl bych vidět vás, ty všechny kritiky tady a teď ruku na srdce, kdo by to z vás něco takového dokázal... Herecké výkony jsou chvílemi excelentní, i když nevěřím panu Kalužovi, že je v některých chvílích (scéna s trenažérem) zcela při smyslech (v dobrém). Po České sodě velice pěkné překvapení, ale ten Čtvrtníček s Šteindlerem (na toho Adolfa by byl ideální) tam vážně chybí. Piloti nejlepší. S těmito pány jít na pivo bych se opravu nebál a ten večer by stál za to... 80%

Tak jde čas (1965) (seriál)

Marlena posedlá byla dobrá, to byla prdel. Za to zaslooženě *

V hlavní roli já (2008)

Ze začátku mi to připadalo ja nějaké psychologické drama, následovalo pár humorných a bizardních okamžiků, které se mi líbily a byly úsměvné, ale že by tenhle film exceloval aspoň v některé z částí, to se říct nedá. Od srdce jsem se zasmál jen při ránou rýčem. Bohužel jsem čekal něco víc, jak i od příběhu, ale hlavně od Dylena Morgana. Mnohem víc. Slabých 57%

Street Kings (2008)

Kriminální film už jsem dlouho neviděl, ale jak jsem od tohoto filmu nic nečekal, tak mě mile překvapil. Výborný Keanu Reeves po dlouhé době s bouchačkou, ale při porovnání s Konstantinem malinko pokulhává. Pěkně strávený večer. 73%

Chuck (2007) (seriál)

Chuck má bohužel své mouchy a jako agent se mi zdál fakt nemožný, ještě že má vedle sebe půvabnou Sáru a drsneho Caesyho. Po příchodu třetí řady je Chuck trošku okořeněn novým Intersektem, což je mnohem větší sranda. Každopádně nenechám dopustit na bezvadně hraného Johna Caesyho. Jeho půvab jako drsného agenta a jeho hlášek nemá chybu. Clověk se těší hned na to, co řekne, jen když otevře hubu a při pohledu, jak se vždycky cuká na zákazníky BuyMoru, se smích nedá zadržet. Díky Johnu Caesymu 92%

Adamova jablka (2005)

Nádherná černá komedie a drama v jednom. Musím uznat že Mads Mikkelsen zahrál kněze excelentně, ale bohužel na Ulricha Thomsena neměl. Jeho výraz který nás doprovází celým filmem je tak skutečný a nechápavý, jak jen může být. Přesně takhle by vypadal nácek za všech těhle okolností a vůbec by nechápal tuhle bizardnost kolem koláče. K tomu ještě vyplývající krutý humor. 94%

Californication (2007) (seriál)

Už po scéně v kostele jsem věděl, že tohle je serál podle mého gusta."Totaly fucken hot nun"! David Duchovny jako Hank předvádí jeden excelentní výkon za druhým. V třetí sezóně mi bohužel chybí Lou Ashby. Skvěle se s Hankem doplňovali, težko říct kdo byl ten bláznivější. Každopádně třetí sezóna je ze všech nejvíce povedená, ale druhá je hned v závěsu. Na tomto seriálu mi přijde nádherné, že v jakémkoliv okamžiku se pořád něco děje a nejsou zde nikde hluchá místa. Jedna ku*evsky brutální scéna za druhou. Velká škoda že sezóna má jen 12 epizod. Jo prostě seriál, kde člověk, jak říkal Charlie Runkle, "fuckin' whole campus", se jen tak nevidí. 98%

Od soumraku do úsvitu (1996)

Brilantní výkony Quentina Tarantina a Gorge Clooneyho nejen při scéně v lihovinách, ale i při porcování upírů. Vyniká to ještě s perfekními dlouhými nájezdy kamer, které tito pánové luxusně vychytali. Oba bratři se skvěle dopňijí a člověk by čekal, že v lihovinách je ten klidnější Richard(Quentin). Ale není to pravda, Richarda pekelně svrbí prst na spoušti, proto vše končí vůní a praskání kukuřice a slovy bratra Setha"Low profile. Do you understand the meaning of the words low profile?" Člověk si ze začátku pomyslí na nějakou gangsterku, ale příchod upírů v Titty Twister mi přišlo taky jako příjemné osvěžení a překvapení. Vychutnal jsem si každé křupnutí, výstřik jakékoliv tekutiny, či trefu do důlku kulečníku očima Dannyho Trejo. Musím ještě vyzdvihnout výkon Gorge Clooneyho, který byl opravdu přesvědčivý. Sečteno, podtrženo 91%