Dead Corps 3: The End (2007)

Tak do tretice všetko dobré. Aj keď ten opakovací začiatok by som vystrihol.

Hurá do Afriky! (2010) odpad!

Najúbohejší animák aký sa vôbec dá vyprodukovať... Vykreslenie a správanie postáv, hlášky a sprosý príbeh co absolútne zle a čiastočne skreslene ale hlavne prehnane ukazuje ľudske správanie a to najmä na začiatku je toho nahustené jedno na druhé. Grafické spracovanie bolo tiež dosť pod priemerom. V priebehu celého filmu sa mi chcelo zvracať a pozeral som to len z donútenia až do konca iba RAZ som sa usmial cez celý film. I dont want live on this planet anymore... 2%

Still Life (2005)

Geniálne mrazivý snímok :O

Dinosauři (2009) (seriál)

Po pozretí prvej časti som si povedal, tak toto by malo mať podnázov: pre ľudí z poruchou krátkodobej pamäti. Mohol to byť tak pekný dokument so zaujímavými informáciami a krásnym grafickým spracovaním. Bohužiaľ to úplne pokazilo donekonečna opakovanie tých istých faktov a záberov postrihaných tak aby zrejme len natiahli dĺžky dokumentu na dvojnásobok.Cítil som sa ako idiot....NEZNÁŠAM ZBYTOČNÉ NAŤAHOVANIE!!!

Mlha (2007)

Stručne je to vlastne príbeh o ľuďoch ktorý sa ukryli a zabarikádovali v obchode ponorenom do záhadnej hmly v ktorej číhajú mnohé príšery. Vydesení k smrti a bezradní sa väčšina nechá zmanipulovať šialenou ženou ktorá opakuje božie slovo a z nej spravia svojho vodcu. Spolu zo zástupom jej nasledovníkov preberá moc a činí nemilé rozhodnutia... Tento príbeh je zabalený do dobrej sci-fi atmosféry a patrí k mojim najobľúbenejším.

Futurama (1999) (seriál)

Tento bizardný seriál som si zamiloval ešte viac ako starých dorých simpsonovcov. A to najmä pre futuristický vesmírny svet, ktorý vie ponúknuť také šialené príbehy v ktorých sa môže stať úplne čokoľvek. Pre mňa je to ten najgeniálnejší animovaný seriál s postavami kroré si roste zamilujete ako prihlúply flákač Fry a jeho najlepší priaťeľ robot Bender, ktorý kvôli prachom spraví úplne všetko alebo hlúpučký krabík Dr. Zoidberg, Morbo a plno ďalších. Čo ešte dodať? Snáď len polib mi muj naleštěnej zadek :)

Ve jménu krále 2 (2011) odpad!

Absolútne úbohý film ktorý vypadá ako by ho natočili podľa zápiskov nejakého retardovaného fantastu. Vykreslenie hlavného hrdinu ako aj atmosféra celého príbehu je to najhoršie čo sa dá vôbec očakávať. Tak proste tento film je doslova sračka a patrí k najhorším filmom všetkých čias.

Resident Evil: Odveta (2012)

Resident Evil si rád pozriem ale po pozretí tohto pokračovania som sa zdesil z otvoreného konca. Kvôli nenaplneniu mojich očakávaní z predošlého Resident Evil a sklamaniu z tohto piateho dielu. Ďalšiu časť z inak dobrej trilógie nezvládnem. Tento príbeh nasimulovaný v komplexoch Umbrella Corporation ktoré musí postupne Milla Jovovich zdolať na ceste von sú prachsprostou urážkou s nulovým prvkom prekvapenia, úbohými akčnými scénami a spomaľovačkou na spomaľovačke. Bohužiaľ rovnako ako aj ultimátny mutanti ktorý sa tu objavili. Jedinú vec som si tu užil a to boj medzi mutantami s kladivami (ktorých vykradli z Resident Evil 4 a tentokrát ich počet zdvojnásobili a chceli to predať) vs. Milla Jovovich a Bingbing Li. Takže tento príbeh vlastne nič nové neponúka len sa opakuje a snaží sa pri tom zapadnúť do tejto filmovej série. Nakoniec len dúfam že ďalší diel už nebude alebo prinajhoršom nech ho nedajú do rúk Paula Andersona to by bol lepší aj koniec sveta.