Cheeter

student

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 24.4.2017  21:28

Žít užitečný život, to je moje životní krédo. Ne že bych to měl přímo odtud, ale líbilo se mi, jak to tady měli naformulované.

• 24.4.2017  08:02

"Vycházíme-li ze základní premisy, že veškerá geomatematika je založena na limitující představě, že jedna plus jedna rovná se dvě a ne, jak postuluje Astermeyer, že jedna plus dvě je ve skutečnosti jedna a táž věc nahlížená z různých úhlů, tvary popsané Siddusem musí tudíž být poly-doc-dec-al-hoi-hadron-hexa-sexa-hedro-dibi-doly-deca-dodron. Všechno ostatní jsou plky. Nemám pravdu?" - blábolící prosťáček.

• 24.4.2017  07:59

Další série a další změna prostředí. Je to škoda, že celou dobu takto měnilo, mohlo být aspoň trochu stejné. Jinak opět skvělá práce scenáristů, režisérů a samozřejmě herců.

• 24.4.2017  07:57

Elvis je prostě boží. A "Árního sbor mazáků" je hit číslo 1!

• 24.4.2017  00:37
    Zulu (1964)

Skvělý film. Je to zase něco jiného než dokola druhá světová válka a zároveň klasický britský film ze 60. let. Jsem rád, že jsem si mohl tento film vychutnat. Navíc všechno je podtržené skvělými hereckými výkony. A masové scény, kde jsou Zuluové jsou prostě úžasné.

• 21.4.2017  21:29

Líbili se mi scény ze Španělska. Ty byly správně akční. O tom nemůže být diskuze. Ale pak tam moc nějaká větší přidaná hodnota nebyla. A rozhodně bych tento film moc netipoval na 15 minut závěrečných titulků.

• 21.4.2017  19:14

Nejlepší moment z epizody → https://youtu.be/Bd5FkBwOfZU?t=8s

• 21.4.2017  08:21

Je hned poznat, že díl režíroval Alda. Téma dílu není jenom sranda, ale ukazuje i druhou stranu války, jak to může s lidmi zacloumat. Je dobře, že se M*A*S*H neomezoval jen na srandu.

• 20.4.2017  20:52

Velmi zajímavý film, který si tak nějak pořád nedokážu zařadit. Rozhodně stálo za to vidět. Podmínky strážení majáku jsou asi velmi specifické a to, co se stalo asi musela být velká náhoda. Každopádně Fassbender mě překvapil svým hereckým výkonem, čekal jsem, že film bude stát hlavně na Vikander, ale mýlil jsem se.

• 19.4.2017  16:08

Taková skoro klasika, první pokus o útěk se nepovede, tak je třeba začít panikařit, že oni vlastně neutečou. Trochu kopíruje schéma první série, akorát už ve třetím díle.

• 17.4.2017  20:38

Eso je prostě třída. A je dobře, že se později i vrátí.... ups spoiler.

• 17.4.2017  20:38

Na téhle epizodě mám rád, že je zde vysvětleno, byť způsobem pro Červeného trpaslíka typickým, co je to Bílá díra. Aspoň se člověk i něco může dozvědět zábavnou formou. Btw. bílá díra by měla opravdu existovat.

• 16.4.2017  19:21

Věděl jsem, že se jdu dívat na televizní film, ale že to bude až takhle zlé jsem netušil. Nic, co by nějak člověka překvapilo a zápletka mdlá.

• 16.4.2017  19:19
    Addicted to You (hudební videoklip) (2014)

Povedený videoklip na dobré téma. Není co dodávat.

• 16.4.2017  12:59

Po dlouhý době tak trochu návrat k původním kořenům, ale nebýt Berta tak to asi nebylo...

• 16.4.2017  09:31

I Cherles dokáže táhnout za jeden provaz, když na to přijde. A díl bez Alana Aldy rozhodně zajímavej.

• 15.4.2017  14:17

Klasická dlouhá šichta je nově doplněna pouštěním spousty desek, které musely být pro lidi v této době zpestřením. A taky bych chtěl vědět, jak se hrají ty šachocáby.

• 14.4.2017  21:36

Fantastic! Ať si o tom stylu výchovy každý myslí kdo chce, co chce, teda já bych jí bral, tak ten chlap je prostě výbornej jako pedagog. Takhle zvládat 6 dětí a navíc z nich vychovat takové, kterou nejsou úplně jako telata. Takový talent bych chtěl taky. A je vidět, že Viggo Mortensen tuhle roli měl prostě v krvi. Rozhodně bych se snažil o to, aby tenhle film vidělo co nejvíc učitelů, protože by mohl sloužit jako takový pozitivní vzor. A rodičů samozřejmě také.

• 14.4.2017  19:18

Další pokus Leváka Boba pomstít se Bártovi. Kolikrát jsme to už viděli a ještě uvidíme...

• 14.4.2017  18:11

Takový "normální" příběh z protektorátu. Osudy jednotlivých lidí, jako příklady toho, co se dělo, jsou dobře vymyšleny. Navíc Hradílek, působí jako herec poměrně dost bezprostředně a přirozeně, na rozdíl od Vicy Kerekes, která má na dost zvláštní herecký styl, se kterým jsem se ještě pořádně nesrovnal. A jsem rád, že jsem po delší době viděl ve filmu i Pavla Rímského.

• 13.4.2017  22:12
    Viking (2016)

Mě osobně se film líbil, ačkoliv jsem čekal poněkud něco jiného. Celou dobu člověk nevidí nic jiného, než boje. Trochu se to podle zbabralo tím, jak způsobem je vylíčeno přijetí křtu. Na to, co o christianizaci vím, se mi to prostě nějak nezdá. Jinak je jasné, že spousta věcí je fabulací autorů. Ovšem líbilo se mi, že film je v podstatě konzistentní, řekl bych, že věci technického rázu, jsou provedeny dobře, a to se málokde vidí.

• 12.4.2017  16:21

Celá epizoda dobrá, v podstatě to, co očekáváte od Prison Break, ale něco mi chybělo. A závěrečná scéna to srovnala, takže za mě spokojenost.

• 12.4.2017  15:36

Na tom závěrečném Listrově monologu něco je. To by měl v nějaké práci použít nějaký filozof, aspoň by pak ty jejich knihy nebyly tak suché.

• 12.4.2017  15:35

Jsem to, co jsem. → A to je pravda!

• 9.4.2017  20:40

Jeden z filmů, kterému jsem se dlouho vyhýbal. Člověk si řekne proč, vždyť je to hodně známý film a člověk by ho měl znát. Ale někdy je prostě lepší počkat. U mě to platí určitě. Já jsem si ho teď hodně užil. Nevím, jestli bych si ho stejně užil 10 let zpátky, spíš asi ne. Spíš bych ho nepochopil a neměl bych chuť se na to kdy zase dívat. Takže čekání rozhodně nelituji. Příběh se mi líbil velmi, něco takového bych asi nečekal. A zpracování taky skvělé, prostě nemám, co bych vytkl.

• 9.4.2017  19:42

Dokud jsem neviděl Cassablancu, nedokázal jsem tenhle díl tak ocenit, proto si myslím, že kdo ji neviděl, tak nemůže tuhle epizodu jako takovou pochopit.

• 9.4.2017  09:39

U této série mě trochu naštvaly interiéry, když už je změnily, tak je mohly udělat alespoň lepší. Jinak na komičnosti se nezměnilo nic, což je dobře.

• 9.4.2017  09:38

A zase si budeme dělat srandu z náboženství, jako už několikrát a rozhodně ne naposledy. Když ono se z náboženství dělá sranda tak dobře!

• 8.4.2017  15:58

Jak to Pixar s oblibou dělá, další příběh z daného světa navíc, aby byl svět úplnější. A to máme rádi.

• 8.4.2017  14:25

Tenhle díl mám hodně rád. Není nad zvláštnosti města Springfield.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13