Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 20.4.2017  14:50

Logan, rozepisovat se nebudu, protože právě tady je škoda každého slova. Wolverine samostatný první díl mi nic neřekl a jde v kolejích každého SUPR akčního snímku. V dnešní době jich je tolik a navíc na stejné brdo. Vidíme akci, pěkný vizuál a spoustu efektů. Divák se baví, ale ..... ale jednoduše není nadšený. Logan posunul hranici do reálného směru a světa, kde nadpřirozeno není hlavní tématem. Dějová linie je skvělá, převážně se něco děje a ač třeba není tolik akce, tak za to je fantastická a vyráží dech. První snímek, který nabízí úplně jiná zážitek než čekáte. Cítíte emoce, vše se dostává do žánru drama. Wolverine byl skvělý tahoun, ale tento díl není o něm, nýbrž o Lauře, která když se rozjede, zasadí vás do sedadel. Možná jsem čekal něco víc od Wolverina, kulhá, fňuká a celkem nic nepředvede, ale už není nejmladší a žezlo musel předat svému nástupci. Naprostá spokojenost a až takové nadšení jsem nečekal .. 9/10 = 96%

• 20.4.2017  12:06
    Brimstone (2016)

Nejsem Westernový fanoušek, ale Brimstone není tak úplně typický western. Provedení atmosféry, prostředí a brutalita je hodně skvělá. Škoda té délky a hluchých míst, nedokázal jsem se tak snadno vžít do děje a udržet pozornost. Rozhodně jde o lepší westernový zážitek a fanoušci budou radostí mlátit hlavou o zeď. Já se uspokojím tím, že se jedná o western, u kterého se nemusím dloubat v řitním otvoru .. 6/10 = 68%

• 19.4.2017  12:17

Dobře se na nový Star Wars dívá, ale nenabídne nic nového. Pořád ta samá pohádka. Navíc těch dílů je tolik, že se divák ztrácí. Pauzy mezi díly jsou desítky let a to není ono. Další díl by byl jen ztráta, a proto restart by byl nejlepší volba. Nové postavy, dějová linie a tak dále. 6/10 = 65%

• 9.4.2017  19:24

Koháka mám rád, párkrát jsem se i zasmál, ale s prominutím, tohle je obrovská hovadina. Nemám ani slov se moc rozepisovat. 2/10 = 25%

• 8.4.2017  21:49

Tmavé, temné, chladné a dosti napínavé. Délka také zvládnutelná, takže se nestihnete nudit. Jako horor Beneath funguje hodně dobře. 7/10 = 75%

• 8.4.2017  00:53
    Rozpolcený (2016)

James McAvoy a jeho 23 identit + jedna šílená bestie. Zahrát takovou roli/role je excelentní a už kvůli tomu si snímek zaslouží poklonu. Napětí tomu nechybí, atmosféra už vůbec ne. Místy pomalejší tempo, ale jinak vše jak má být. Režisér Shyamalan tentokrát nasadil laťku hodně vysoko a Rozpolceného mohu považovat za jeden nejlepších filmů roku. 8/10 = 88%

• 6.4.2017  21:34

Kdy jsem měl naposledy vyražený dech a byl v napětí jako při sledování prvního dílu nepamatuji. Zatím parádní rozjezd, ale ukvapené závěry nedělám.

• 6.4.2017  18:01

Důstojné zakončení této ságy, které má šmrnc, napětí, dobrou akci a i hudbu. Vše, co měly předchozí díly měl i tento. Najdeme pár zajímavých scén, připomeneme si i počátek, což vítám. Ukončení je všelijaké, ale grády má. Dostaneme lehký náběh na další díl a budu jeden z mála, který by ho uvítal s otevřenou náručí. Bohužel neočekávám .. 8/10 = 83%

• 28.3.2017  14:59

Negan je sice Negan, ale Eugen je Eugen a ten nedokáže utáhnout celý díl.

• 28.3.2017  12:32

Netypická Marvelovka a není na škodu. Už je potřeba něco změnit, protože koukat na hrdiny akorát v jiném kabátě je docela nuda. Doctor Strange je vizuální lahoda, připomínající Nolanovo Inception .. 8/10 = 80%

• 5.3.2017  13:01
    Moonlight (2016)

Tak to je vrchol a tímto rokem Oscary začínají být totální fraška. Dáme negrům Oscary, ať nejsme rasisti, sice je ten film brak, ale aspoň ukážeme srdíčko. Celý svět skáče do prdele uprchlíkům, negrům, cikánům a dalšímu dnu společnosti. A tato volba je jen odraz dnešní sluníčkářské doby. Já nikomu skákat do prdele nebudu a citlivý negr? Trošku božínek, no a? Už jsme něco podobného viděli, ale v bílé barvě. Nemám zapotřebí skákat někomu do prdele a posílám tenhle snímek na samé dno .. 0/10 = 0%

• 25.2.2017  15:31
    Ploty (2016)

Prvotřídní nuda a vyloženě útok na Oscary, nic jiného bych ve snímku nehledal. Čekají nás více než dvě hodiny nudy s dobrým Denzelem Washingtonem, ale to je jediný klad. Nebudu lhát, jediný důvod proč tohle pouštět .. 2/10 = 20%

• 25.2.2017  01:32

Cukrovinky ze startu, celkový dojem na bodu mrazu. Pan krasaveček nechce zbraň, óóó není to buzík? Ještě pobožný, měl jsem sto chutí snímek vypnout. Averze na válečné snímky je navíc obrovská, nevidím v nich nic zajímavého. V průběhu se konečně začalo něco dít a já i ten telefon pomalu začal odkládat. První výstřely, skvělá akce a já bystřím. Opravdu povedené, říkám si a definitivně odkládám mobil z ruky. Byl jsem ohromen a s poklonou musím říct, že tak silný filmový zážitek jsem neviděl už hodně dlouho. Válečný? Nejspíš nikdy. V životě mě nenapadlo, jak lékař může být ve válce důležitý. Sice jsem psal o horším startu, jenže každý film má rozjezd. Vše jsem předem odsoudil a lituji toho. Nemám absolutně žádné námitky a jde po x letech o válečný žánr, který mi vyrazil dech .. 10/10 = 100%

• 24.2.2017  21:33

No a, tak se mi to prostě líbilo. Půjdu proti proudu a najdu spoustu kladů. Několik výborných hlášek a samozřejmě skvělý herecký výkon Ondry Vetchého. Jedná se sice o typickou komedii se spousty klišé, ale lepší než Troškovic Babovřesky .. 7/10 = 75%

• 23.2.2017  15:20

Pelé byl nejspíš pan fotbalista, ale celý ten příběh je až moc sladký a pohádkový, že jen težko se mu dá věřit. Přesto velmi pěkně natočený snímek o nejlepším fotbalistovi a sportovci 20.století. Po emoční stránce, také dobré, mohlo být pár věcí jinak, ale budiž .. 7/10 = 77%

• 23.2.2017  11:12
    Zakladatel (2016)

Povedený příběh o jídelně, kterou zná snad každý na světě. Michael Keaton zvládl roli dobře, ač hrál obchodníka, který jde přes mrtvoly. S bratry McDonaldovými doslova vyjebal, oni jsou to srdce podniku a on ten zmrd, který rozšířil vše do světa. Nebýt jeho, tak se k nám nikdy McDonald nedostane, byl to vizionář, který viděl víc. Kdyby takový nápad měli bratři asi by teď McDonald byl kvalitní žrádlo, ale to se nedozvíme. Film je zpracovaný dobře a až na slabší začátek jsem se bavil .. 7/10 = 78%

• 22.2.2017  17:58
    Já, kocour (2016)

Nic inteligentního divák nemůže čekat, ale jako rodinná jednohubka funguje dobře. Milovníci koček si přijdou na své .. 4/10 = 47%

• 22.2.2017  14:19

Vím už dávno, že amíci jsou tupci. Nevědí totiž, když se člověk párkrát bouchne do hlavy a i přesto jde znovu proti zdi, tak jednou musí mít nějaké následky. Bohužel jim toto musel sdělit Nigérijec, kterého by následně za jeho názor ukamenovali. Nudný snímek, který táhne zuby nehty perfektní Will Smith a skvělá hudba. Kdyby nebyl děj zbytečně natahován, mohli jsme vidět parádní drama, ale neděje se .. 4/10 = 48%

• 22.2.2017  11:51

Dobře zvládnuté řemeslně, cyklistika je tu sice možná na trošku vedlejší koleji a snímek se zaměřuje hlavně na doping. Na jednu stranu s Amstrongem máte chuť soucítit. Na druhou stranu ukázal, jak "vyjebal" s celým světem a lidi co v něj vzhlíželi musel zklamat. Popral se s rakovinou, poté se vrátil a ukázal odhodlání, bohužel nečisté. Teď trochu mimo film, jednou mi můj děda říkal, že není možné, aby tohle člověk dokázal. Že už tu třeba nebude, tak to stejně vyjde na povrch, že je to podvodník. A nemýlil se, už tu sice děda není, ale měl pravdu. Když to shrnu, cyklistika je možná neprolezlejší sport na světě a divím se, že se po této aféře vůbec ještě jezdí. Amstrong lhal celému světu a teprve po skončení kariéry ho začalo hryzat svědomí, no, svědomí je pěkná svině .. 6/10 = 65%

• 21.2.2017  14:05
    Snowden (2016)

Špatný snímek o geniálním Snowdenovi. Nějak takhle bych snímek shrnul a ten dech beroucí závěr nic nezachrání. Čekal jsem zajímavější zápletku, ale mám vykecanou díru v hlavě .. 3/10 = 35%

• 21.2.2017  12:41
    Aliance (2016)

Překvapivě, ani do třetice nás nečeká nic zázračného, ale minimálně jako jednohubka stravitelné. Akce je dost, pořád se něco děje a to občas na zabití pár nudných hodin stačí. Hledat logiku v Alianci nemá cenu, doporučuji vypnout mozek. Na velmi slabé tři hvězdy a čistokrevný průměr se tentokrát třetí díl vyšplhá .. 5/10 = 50%

• 20.2.2017  15:41
    Pasažéři (2016)

Jeden z těch lepších sci-fi zážitků, protože poslední roky vychází jeden brak vedle druhého. Passengers je výjimečný tím, že si nehraje na inteligentní poezii s geniálními nápady. Tváří se naprosto obyčejně a to chválím, protože ta obyčejnost je geniální. Mohlo se zapracovat na akci, nápadů mohlo být víc, ale i tak se jedná o nadprůměr. Naprostá spokojenost, protože odpadů je mnogo. 6/10 = 65%

• 18.2.2017  14:09

Je magor, asi není, možná tedy je, tak tedy nejspíš ne a na závěr, ty vole magor je režisér! Takové pocity jsem měl při sledování tohoto neobyčejného gotického thrilleru s velmi dobrým prostředím a atmosférou. Napětí bylo dost a hlavně hudba byla bez chyby. Snímek se snaží tvářit inteligentně, ale v samém závěru není. Nejsem sice zklamaný, ale 90% filmu jsem byl nadšený. Možná kdyby se ukončilo vše o něco dříve, například při scéně na lavičce, tak dávám plný počet. Závěr byl na můj vkus šílený a je spíše o chuti člověka .. 6/10 = 65%

• 6.2.2017  22:47

Po dlouhé době sáhnu po méně známém hororu, který příjemně překvapil. Don't Knock Twice přichází jako zjevení a už v prvních minutách by se napětí dalo krájet. Rozjezd je velmi solidní, pak přijde na chvilku ústupek, ale dále nemám co vytknout. Výborná atmosféra, napětí a herecké duo funguje dobře. I když jsem dlouho přemýšlel o třech hvězdách, nakonec závěr není až tak předvídatelný, jak se na první pohled zdá, což chválím. 7/10 = 75%

• 5.2.2017  22:00
    Obr Dobr (2016)

Po vizuální stránce nemám absolutně žádný problém. Příjemně se na to dívá a poslouchá, ale to je bohužel vše. Děj je nemastný, převážně se nic velkého neděje a to dokáži odpustit i pomalejší tempo. Spielberg se moc nepředvedl, jeho úpadek začíná být viditelný. Scéna lovení obrů na závěr neměla chybu, ale to jsem vážně čekal skoro dvě hodiny na minutové finále? To snad ne! 4/10 = 48%

• 5.2.2017  16:32

Důstojně zpracování ropné katastrofy v USA. Mark Walhberg táhne snímek, co to jde. Do vypuknutí katastrofy nic zajímavého, dále už příjemná podívaná. Bohužel to americké klišé a kýč mě tady doslova odrovnal. Všude oheň, ale USA vlajka vlaje dále, ono nestačí, že nám jí ukáží na přilbách, ale tohle byl vrchol. Amíci jsou hrdý národ, ale nemusí to ukazovat pořád .. 6/10 = 65%

• 5.2.2017  02:05

Po ukončení snímku se nemohu zbavit pocitu prázdnoty a promrhaného potenciálu. Prolínání minulosti, přítomnosti a knihy bylo skvěle a Amy Adams opět boduje. Jake byl v příběhu v knize také skvělý, ale chvílemi byl mimo, aspoň jsem to tak cítil. Představím si tisíc jiných způsobů, jak si užít smrt těch hovad, a proto jsem mírně zklamaný. Čekal jsem odvaz, ale nedostal nic extra. Efektivně a stylově zvládnutý thriller, který mohl dopadnout i lépe. Cítím mírné zklamání, očekávání bylo obrovské. 6/10 = 64%

• 4.2.2017  23:43
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Je zajímavé vidět Rowana Atkinsona v něčem jiném než komedii. Maigret klade past je obstojná kriminálka, která nenabídne nic velkého. Jede si takovým svěžím tempem, ale zvrat nebo překvapení se nedočkáme .. 6/10 = 60%

• 4.2.2017  22:01
    Mlčení (2016)

Možná bych název filmu přejmenoval na "Mučení", hned by to dávalo větší smysl. Bohužel ani Liam Neeson nedokáže zázraky a tohle zachránit nemohl. Délka je extrémní, dějová linie o ničem a nominace na zlaťáka nepochopena .. 2/10 = 25%

• 4.2.2017  21:24
    Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)

Krimi seriál, který je na velmi solidní úrovni a to díky Kunešovi, který je nekompromisní a jako detektiv skvělý. Druhá věc, která je dobrá je role Bukowského, který je svůj. Celý příběh a děj je záživnější díky stylu vyprávění, seriál tím dostává grády, Právě tato věc chybí u pokračování Kunešovo Rapla.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53