Abducted (2012) (TV film) odpad!

Abducted jsem si spletl s hororem a teď toho lituji. Nakonec jsem ho dokoukal, což je úspěch. I když herecké výkony byly tragikomedie. Jako akční nefunguje, nebo si spíš akční scény představuji jinak. Sci-fi? Opravdu netuším proč je v žánru. Jde o velmi slabý krimi, který nemá cenu pouštět. Nejvíce na všem zaujme závěrečný song po filmu. Pokud jste tento mega "shit" ještě neviděli, tak ho ani nezkoušejte, silně nedoporučuji.. 0/10 = 8%

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Rozhodně povedený film z prostředí italské zásahové jednotky. ACAB dobře vystihuje situaci a nenáročný příběh dokáže zaujmout. Nejedná se o špičkový snímek, ale ten čas na zhlédnutí divák rád věnuje. Mohlo by se přidat na rvačkách, ale i s tím málem se dá spokojit. Hodně dobrá pointa a v závěru si člověk uvědomí jak je důležité mít přátelé a tato policejní parta stojí za sebou za každé situace. Když mladý spolupracovník chce být hodným poldou, stane se krysou a nemůže bát u zásahovky. V jiné situaci bych fandil jemu, ale tady bych fandil těm špatným poldům, protože za jejich názory by stála většina Čechů.. 7/10 = 75%

A co když je to pravda? (2005)

A co když je to pravda? Ano, pro mě je to pravda. Velice slušná komedie, na kterou se dá koukat s radostí. Konečně nějaký romantický film, trošku o něčem jiném než ostatní. Moc jsem s tím nepočítal, protože jsem viděl už tolik romantických filmů, že jsem myslel, že se budu opět nudit. Ale u tohoto filmu se to tak nestalo a to mě těší. 7/10 = 75%

Adidas versus Puma (2016) (TV film)

První polovina se věnuje botám, prostor je docela velký. Člověk si udělá obrázek a jakou měl tenkrát Adolf vizi. Jeho bratr byl spíše prodejce. V druhé polovině začne konflikt, který následně změní veškeré události. Bratři se rozhádají a rozejdou se. Příběh i děj je dobrý, škoda té délky, přeci jen některé scény byly zbytečné. Závěr byl hodně solidní, z něj jsem měl až husinu.. 7/10 = 75%

Aein (2005)

Na korejský snímek hodně odvážná věc a toho si cením. Do toho vcelku pěkná romantika, ale bohužel jsem se po většinu času nudil. Děj není slavný a příběh naprosto typický. Odvahy a hereckých výkonů si cením nejvíce.. 6/10 = 60%

Aftershock (2012)

Tak trochu jsem několik měsíců Aftershock přehlížel, ale to vlastně proč? Nevěděl jsem co očekávat, oč vlastně půjde a co je to vůbec za žánr. Po půl hodině jsem měl za to, že se dívám na komediální thriller, ale po té půl hodině vše začne. Přijde zemětřesení, pár slušných ač béčkových hororových scén a Aftershock chytne náboj. Potom se až do samého závěru nezastaví a diváka jen a jen překvapuje. Dokonce i nějaké ty zvraty najdeme, hlavní postavy postupně začnou umírat a i když se závěr dal očekávat, tak stejně překvapil a byl takové příjemné završení. Možná nikdy nepochopím proč hodnocení je tak nízké, ale já se od začátku bavil .. 7/10 = 76%

Agent bez minulosti (2002)

Bourne Identity je parádní akční thriller, který svým dějem a příběhem dělá film zajímavější než je. Agent, který utrpí ztrátu paměti a dozví se vše, až v samém závěru je dobrý nápad, ale bohužel mě pár věcí nepřesvědčilo na plné hodnocení. Čekal jsem akčních scén daleko víc, ale bohužel jich tolik nebylo a tak jsem si to přesně nepředstavoval, jedná se spíše o perfektní thriller než vynikající akční film. Neviděl bych to jako velké mínus, ale je to docela škoda. Zase naopak, když se objevila nějaká ta akční scénka, stála za to. Neskutečně dobrá akce, která se jen tak někde nevidí. První díl Bournea bych viděl hodně kladně, stejně jako dobrý výkon mladého Matt Damona.. 8/10 = 85%

Agresivní virus (2014) (seriál)

1.série = 75%, 2.série = 80%, 3.série = 90%

Agresivní virus - Série 1 (2014) (série)

Po první sérii mám pár otázek, které bych rád dostal a snad se to vyjasní, protože má obrovský potenciál dostat plný počet. Na druhou sérii jsem zvědavý a The Strain je jeden z mála seriálů, které jsem musel zhlédnout na jeden zátah, protože doopravdy od začátku zaujal na 100%. I když jde o béčkové zpracování, občas se neděje nic zajímavého, tak své kvality má a rozhodně se těším na další díly.