Preacher - Série 1 (2016) (série)

Jako komiksový neznalec jsem byl po celou dobu mimo. Na druhou stranu jsem se bavil a to je důležité. Jsem zvědavý na druhou sérii. Absolutně netuším, co očekávat, tak snad jen dobře.

American Horror Story - Kapitola sedmá (2016) (epizoda)

První polovina sedmé epizody ještě ušla, ale dále? No předpovědi se nakonec potvrzují a kvalita seriálu zažívá obrovský pokles. Chování postav nelogické, komických scén přibylo a atmosféra je fuč. Začíná náhodné masakrování postav a nesmrtelnost některých. Tohle je silný úlet, pokud to půjde ve stejných kolejích, nevím jak tohle může skončit. Kde jsou nápady z první poloviny série, atmosféra nebo napětí? Kdo v tomhle má prsty netuším, ale takový pokles u seriálu jsem ještě nezažil. Tento díl do průměru ješte dostanu, ale zvolená cesta je špatná a následky v dalších dílech nevyhnutelné, ale rád bych se mýlil. Tvůrcům nejspíš definitivně jeblo jako všem postavám ..

American Horror Story - Kapitola šestá (2016) (epizoda)

Zajímavá změna, kterou jsem nečekal. Párkrát jsem se i slušně lekl. Náběh na slušnou druhou polovinu určitě je. Jsem zvědavý, jak se s tím tvůrci vypořádají.

American Horror Story - Kapitola pátá (2016) (epizoda)

Zatím doposud dokonalá série, ale při pohledu na hodnocení dalších dílů, mám velké pochybnosti a možná by bylo lepší skončit. Nějak netuším, co se bude v druhé polovině dít, ale asi nás čeká velká změna. Jestě není vše dořešené, tak snad dostanu odpovědi. Zatím to tak nevypadá.

Sebevražedný oddíl (2016)

Střídavé hodnocení ukazuje, že Suicide Squad nemusí sednout úplně každému. Postavy jsou zajímavé, nemám nejmenší problém, spoustu hlášek, temná atmosféra a akce je také dost. Radši kouknu znovu na tohle než na typické Marvelovky, které jsou svým způsobem občas ohrané a otravné. Největší klad považuji však v chytlavé hudbě a dobrém soundtracku .. 8/10 = 82%

X-Men: Apokalypsa (2016)

X-Meni jsou znovu tady a už po několikáté nám nabízejí akční zábavu, která stále nenudí. Opět epická hudba, skvělé efekty a akce. Přesto za některými díly zaostává a nenabídne nic převratného, čím bych mohl nadělit plný počet .. 6/10 = 65%

The Invitation (2015)

Tak kdo je tu teda blázen? On, ona, oni? Stupňující napětí, dokonalá atmosféra, divák oč neví o co běží a máme tu takřka dokonalý psycho thriller. Od hororu má The Invitation daleko, ale to nemění nic na tom, že se jedná o velmi kvalitní snímek .. 8/10 = 81%

Pozemšťan (2007) odpad!

Tak tohle není můj šálek, konverzační snímek? To si mohu pokecat s mladou, ale od filmu očekávám něco jiného. Kdyby aspoň konverzace byla chytlavá nebo mi něco řekla, ale bohužel .. 0/10 = 5%

Vánoční Kameňák (2015)

Na CSFD je to jenon banda dementů a nic víc. Hele Kameňák dávám odpad! Ukažte lupeny vy dementi vylízaný a nebo co spíš čekáte vy bando ujetých čůráků? Inteligentní komedii, super příběh a akci jako svině? Vlezte mi do řiti vy odborníci nemocný.

Jason Bourne (2016)

Jason Bourne je zpět a ač kvality zdaleka nedosahují kvalit trilogie, tak se jedná o důstojné pokračování. Rozhodně lepší než bez Bournea v předchozím díle. I když nám Bourne neukáže nic nového, tak akční sekvence a hudba je bez chyby .. 7/10 = 75%