Vychováni vlky - The Beginning (2020) (epizoda)

Cely cas som mal pocit, ze je to potajomky robeny prequel k Prometheus od Ridleyho. Spolu s hudbou este viac. SPOILER ALERT Spolu s cervom som si uz hvoril, toto urcite nie je nahoda. Ale potom ten cerv narastol a doslo sklamanie

Servant - Haggis (2019) (epizoda)

Vyzera to ako keby Leanne mala nejaku moc ozivovat.. Babiku na Jericha, cvrcek, pes..

Úniková hra (2019)

Ako keby to potrebovali zbuchat na kolene. Druha polovica strasne zle natocena. Mal som normalne radost ze to uz skoncilo, utrpenie..

Wakefield (2016)

Velmi zaujimavy film, skvela nestandardna myslienka, miestami velmi vtipne, no zaver trochu sklamanim. Film by si zasluzil silny zaver. Zaver typu "domysli si co chces" iba divaka nastve.

Linka č. 657 (2015)

Dobrosrdecny film. Keby to takto medzi ludmi fungovalo aj v realnom svete, je to parada. Unoscovia dobresrdecni, rukojemnici dobrosrdecny, policajtka dobrosrdecna, okradnuty pan dobrosrdecny.. Ked uvidite pochopite :D

Prometheus (2012)

WOW. Tak to musi prist zase Ridley Scott, aby zacal nieco nove, ako to bolo v pripade Alien-a? To su vsetci ti reziseri, ktori maju neskutocne monozstvo moznosti a penazi taki neschopni prist s novou ideou? Ridley prisiel, dokoncil skladacku ktoru si cele tie roky fanusikovia Votrelca nevedeli poskladat, ukazal nam, preco a ako vznikol votrelec a zacal novy pribeh s neskutocne obrovskymi moznostami. Takto sa tvori nieco nove, takto sa toci kvalitny film, takto vyzera kvalitne sci-fi s prvkami hororu. Tesim sa co bude dalej. 100/100

Drive (2011)

Nebolo to zle, ale pohlad na neme tvare vyzerajuce ako nafetovane hinduisticke kravy vo mne vyvolal akurat tak neklud a chut to vypnut :)