Expendable

Lukáš --------------

okres Cheb

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 14.11.2016  18:21

Vzhledem k šílenému scénáři a ještě šílenějšímu konci jsem se nehorázně bavil. S flaškou vodky jsem zapíjel nelogické a šílené pasáže a kecy pubertáků. Chvilku jsem si myslel, že se koukám na nějakou reality show, ale ten konec na té základně a s obří rukou mě dojebal :D 3 hvězdy za zpracování, ale rozhodně si je to nezaslouží, kdybych to hodnotil v rámci hororu, tak je to spíš podprůměr. Ale originální zpracování.

• 24.7.2016  00:21

Pekna lekacka, uz od zacatku navozuje temnou atmosferu. Cely film skvele kraci ve stylu klasickych hororu, neni plny krve coz ocenuji, pribeh Diany hlavni zaporacky je originalne ztvarnen. Dialogy hlavnich postav nejsou bezduche jak uz to byva a dale tu nalezneme prvky humorna, neni jich mnoho, ale stoji za to. Doporucuji ke shlednuti.

• 18.5.2016  15:52

Tetnto snímek mě mírně zklamal. Oproti nespoutanému Djangovi to postrádá akci a je vytřídána mnohdy bezduchým a nudným tlacháním. Celý příběh se navíc odehrává dá se říct v jedné lokalitě a není tak krvavý jako předchozí Tarantinovky. Konec mě velmi pobavil dá se říct od epizody "Domergues has a secret" a otrávené kafe to už nabírá na spádu. Co mě štve na většině Tarantinovek je přehnaný smích a grimasy, je to nepřirozené a zde bych se na to zaměřil, aby to vypadalo více věrohodněji. Za mě 70%.

• 3.5.2016  11:24

Nevěřil bych, že to někdy napíšu, ale kam se hrabou dnešní české filmy na tuto klasiku. Tak nenásilné chování, povídání si o zajímavých věcech v podání skvělého verbálního projevu. Stejně jako snímek Kristián dokazuje, že pan Nový dokáže zahrát různé povahové rysy, skromnost, nerozvážnost, nejistota až k mírně namyšlenému zbohatlému floutkovi.

• 11.12.2014  23:56
    Hercules (2014)

Je to naprosto průměrný film, kterých je dneska habaděj. Když pominu The Rocka, zbyde předvídatelný děj, tak nějak odebírající se jedním směrem. Efekty a zpracování jsou celkem slušné, závěr je velmi hezký. Bohužel nedokážu odpustit totálně zabitý potenciál. Nemůžu si pomoct, ale tenhle film měl být pro 18+ a ne pro děti. Přidat na dramatičnosti, trochu více krve, rozvést více postavy a bylo by to fajn. Pro mě tak 50%

• 1.10.2014  00:24
    Pán času (TV seriál) (2005)

Čirou náhodou jsem narazil na tento britský seriál a musím říct, že mě to chytlo a docela hodně. Děj je poutavý, nechybí smysl pro dramatičnost, zajímaví herci, dobré efekty, co dodat? U mě za 5*

• 15.4.2014  17:01

Né fakt, docela se mi to líbilo :) Herecky a příběhově, nenudící, dobře zpracované a místy i chytré romantické drama. Komedie ybch z toho úplně vynechal, není tam srandy ani co by se za nehet vešlo. Postupně se dostáváte do příběhu a čím dál se vám to líbí. Marek Vašut se tady hezky ukázal a myslím, že se sebe vydal dost. Já dávám 4*, což si dle mě tento snímek zaslouží.

• 14.4.2014  19:16

Souhlasím s Testamentem, film si hraje o soucitné drama, ale ve výsledku je to o ničem. Příběh je dobrý, ale příšerně ztvárněný. Vladyka se tu vůbec neprojevuje, jen sedí, čumí a nemluví. Líbyly se mi tu dvě scénky, ta s číšníkem a polívkou a s těma policajtama. Na jedno podívání víc než dost, ale nikdy víc.

• 19.3.2014  23:48

Nedá mi to, fil jsem musel furt přetáčet, ještě, že mám KM player. Těch hluchých míst je tu většina, tady na tomto filmu nevidím žádná pozitiva, kamera je tak roztřesená, jako kdyby někdo natáčel rockovej koncert, zombíkům není pořádně vidět do tváři, většinou jsou to jen jakési mihnoucí se siluety pod Dolphovým nožem a ted přijde to hlavní. Holka, kterou má Dolph zachránit mu přímo dalo by se říci znenadání spadne do klína a on se na tvrdácké motorce rozjede kamsi do paláce. Její dialogy stejně jako ostatních jsou mimořádně trapné, až sem to nemohl ani dodívat.

• 18.3.2014  14:32

Příběh o psyonicích?? Takhle to spíš vapadalo na jednoho pořádnýho blázna a jednoho novináře, který sám nevěděl, co vlastně chce. Příběhově mě tento film vůbec nezaujal, zpracováním už celekm ano, ale i tak se nejedná o nic extra.

• 17.3.2014  22:52
    Iron Sky (2012)

Blondatej negr? To je moc :D ale efekty byly dobrý na to, že to byl defacto fanouškovskej počin.

• 15.3.2014  23:42

Nevím,jak vy, ale já se dneska v kině nehorázně bavil. Je to další DiCapriova role, kde se pořádně vyřve a vše jede naplno. Chlasty, fety a děv*y. Na konci už to trošku nudí a některé pasáže bych ubral. Jinak výborný film, doufám, ale že si z něj nikdo z mladších nebu brát příklad.

• 14.1.2014  09:20

Hobbit 1 se mi líbila mnohem víc než dvojka, nečekal jsem, že se v této části budou držet tak dokonale knižní předlohy od Tolkiena. Výprava je také úžasná a nejvíc se mi líbila scénka Bilbo vs. Glum a hádanky.

• 10.1.2014  16:33

Hobbita aspon dvojku jsem si nemohl nechat ujít, na tohle jsem musel jít do kina. Kdysi jsem četl knížku, tak jsem byl zvědavý na zpracování. Musím vám říct, že film to nebyl vůbec špatnej, ale stejně mě tam něco nesedělo a něco chybělo. 4* je dobré a myslím si, že i oprávněné hodnocení. Jen mě naštval konec, který jsem vůbec nečekal.

• 14.6.2013  11:14

Krásný příběh o člověku zmítaném smůlou a útrapami, který se pomalu prokousává životem a dostává se dál. Film se mi moc líbil. Doporučuju, útočí dost na city.

• 11.6.2013  15:12

Zpočátku mě film nikterak více nezamímal, ale postupn když se šikanování zhoršovalo a zhoršovalo, jsem tu našel opravdu skvělě a autobiograficky pojatý příběh. Šikana byla i za mě, také jsme měli třídního šmejda, kterej mlatil malýho kluka, ale ani z 1% to nebylo jako tady. Nebýt té špatné kamery, dal bych 5* Kdo má zájem vidět film zobrazující ponižování, nechť si pustí The Klass,opravdu nezklame a mnohé možná zamrazí při scéně na pláži, a nebo u poslední kapitoly.

• 10.6.2013  23:00

Vrátil jsem se z kina a já se snad podělám! Staré dobré Eugenické války, vždycky jsem chtěl vidět Khana v nějakém lepším filmu než Khanův hněv. Zde se mi dostalo úplně všeho. Efekty naprosto famozní, ty vesmírné lodě, efekty,výbuchy, demolice a co se týče herectví, zde není co vytknout, snad jen pochválit Pinea a Qunita, oni starou TOS dokonale nahrazujou, vlastně jsou hrdými pokračovateli tohoto prequelového seriálu z roku 1966. Navíc ve 3D naprostá pecka! Co se týče audiovizuálu jsem rád, že to není typická vykrádačka jako z ostatních takových filmů. Soundtrack má něco z původní série, ale není to nějaká odbytá vypalovačka ze syntetizátoru. Když to začne hrát a najednou vyletí Enterprise z oceánu vše se ve vás vzedme. Už abych to měl doma na pc a mohl se tím dosyta přežrat.

• 17.5.2013  11:06

Ježiši! Hledání Boha! Celej příběh byl tak stupidní až jsem si říkal,co se na té planetě objeví. O můj bože, mám velkou bolest, ani Klingoni mě nespasí... ale je to Star Trek, mín jak 3 dát nemůžu.

• 14.4.2013  11:01

Tento film je skvělým příkladem, jak to na světě nemá vypadat, nebot, kdyby to tak vypadalo, tak se asi všichni poděláme. Film má rysy komunismu, fašismu, izolacismu a tvrdé cenzuře tisku. Trochu se tu míhá námět Orwelovy knihy 1984, stejně jako kancléř to na mě vyznělo jako Big Brother a příběh jednoho člověka toužícího po pomstě, za to co mu udělali. Příběhy o pomstě bývají vždycky dobré, hlavně když je hlavní hrdina po celý film v masce. Mě se film dost líbil, ale bohužel jsem si ho z nedostatku času musel pustit na 3x.. Herecky je to bravurní, jen mě trošku štvalo místy rozvláčnější tempo a také to, že si maskéři nedali víc záležet s iluzí budoucnosti. Je přecijenom aspon rok 2050 a lidé mají obyčejné střelné zbraně a jezdí ze starýma dodávkama.

• 23.3.2013  13:46
    Zásilka (2013)

Pacakge nenuní, package je drsný, místy nepředvídatelný. Akce v celku dobrá, příběh taky, neřekl ybch, že to Austin takhle sám utáhne a znovu se mi potvrdilo, že Dolph je skvělej jen ve vedlejších rolích a pokud je ten zlej.

• 22.3.2013  09:43

Navzdory ostatním mě se film líbil. Kecy gangsterů jsou jalový " víš jak umřel Elvis" bla bla. A je dobře, že Dolph nehrál toho hodnýho, jako Alexej Vlk je skvělej, hláškuje tváří se jako důchodce krmící holubi, prostě to nemá chybu. Je to obyčejné béčko a navzdory všemu tohle má několik pluc, dobré souboje, odehrává se to v Praze a je to místama dost vtipný, třeba jak ho Dolph vykopl z okna a hodil za ním ty granáty, nebo Dolph s ručníkem kolem pasu zlikviduje ruskou mafii.

• 20.3.2013  18:23

Já jsem prostě musel :D ten film je skvělej, navzdory jednoduchému ději, je to klasický Tarantino, akorát tady mi trochu vadila ta rozvláčnost, každá postava mlela dost pantem. Ale Waltz alias nácek z Panchartů a zde doktor Schulz milovník negrů neměl chybu. Scénka s kuklux klanem byla k popukání a závěřečný masakr v domě také. DiCaprio s vousama fakt odpornej.

• 12.12.2012  11:58
    Sinister (2012)

Jak už tady psal borec pode mnou, film, co je tvořen záběry na starodávnou kameru a skřípáním dřeva není až tak můj cup of tea. Lekl jsem se jen toho škorpiona a pak když se za ním objevilo to namalovaný dítě. Jinak film má dobrou atmosféru, sehráno je to dobře, postavy hrají jak mají, ale je to prostě bez jakéhokoliv nádechu tajemna. Já si horor představuju jinak a máloco mě dneska ohromí.

• 12.12.2012  00:23
    Atlas mraků (2012)

Návrat z kina a ty volééé!!! Cloud Atlas fakt u mě zabodoval, chápu ty nadšené recenze, jedná se opravdu o něco unikátního, jedinečného, že vás ten film doslova zbaští zaživa. Prvních 10 minut to jen tak běhá kolem vás, nechápete ty odlišné dějové linie a pak Buum! A jste v tom. Ani jedna scénka tu nebyla zbytečná, střídají se tu příběhy od roku 1844,1977,2012,2144 a 2xxx. Herecky naprostá bravurnost, chválím Halle Berry a Toma Hankse. Příběhy do sebe začnou zapadat až tak poslední půl hodinu. Určitě mě Tom Tykwer překvapil, uvažuju, že si dám zítra druhé kolo, těch 130kč mi fakt líto není. Určitě doporučuju!

• 8.12.2012  10:54

Tak nebylo to celkem špatný, zkrátka film an jedno podívání, víc ne. 2* jsou maximum, děj naprosto předvídatelný, aly myslím, že pro děcka pěkná podívaná.

• 1.11.2012  09:10

Nebylo to vůbec špatný. Po roce jsem tomu dal druhou šanci a celkem se mi to líbilo. Příjemná oddychovka, která si na nic nehraje.

• 12.9.2012  23:59

Barbarash je každým novým filmem blíž k dokonalosti, tím neříkám, že 6 Bullets je kdoví jaký skvost, ale předchozímu filmu jsem dal 4 a tohle je tak 2x lepší. Příběhově a zpracováním to naprosto vybočuje z béčkových vod a tomu, co Van Damme v poslední době natáčel. Jedná se o napínavý krimi/thriler, který podává skutečný obraz o aktuálním dění, co se týče obchodu s dětmi. Mít to tak o 20 mega vyšší rozpočet, mohlo se jednat opradu o špičkový film, ale filmy z východní Evropy nesvědčí nikomu. 5* spíš s recese, jinak bych musel přehodnotit všechny jeho filmy.

• 11.9.2012  00:44

Exp 2 mi přišla nehorázně krátká. Doby kdy se to všechno semele uteče jako voda, snad je to úvodní a nejlepší akcí z celého filmu, nebo tím, že se neustále něco děje. Dějově nevím, jak to zařadit. Jedná se o kvalitní akční film se skvělými hláškami a narážkami. A i tak přistupuji k hodnocení. Sly se opět předvedl v dokonalé formě. Obdivuji pracku Terryho Crewse a dokonalé porcelánové zuby Chucka Norrise. Z Van Damma se zase stala neuvěřitelná bedna, srážející Stallona k zemi a i herecky má nad všema navrch. Bruce a Arnold se vždy objevili nečekaně a tak se nestalo, že by to náhodou nezvládali. Chuck je neuvěřitelně vtipný, ale je tam dost málo. Dvojka se mi rozhodně líbí víc než jednička.

• 30.7.2012  09:20

Bezesporu nejlepší díl z celé triologie. Každý díl je něčím odlišný, ale trojka je naprosto jinak podaná, je drsná a nepředvídatelná a nejvíc zničujicí pro celý Gotham. Záporák Bane v podání Hardyho měl nad Batmanem takovou převahu, že jsem opravdu nevěřil, že ho dokáže zastavit. Jinak co se týče soundtracku, lepší než ve dvojce, rozpočet to dokazuje také a dále lepší výkon Balea, který byl po 8 letech o hůlce a zavřený ve svém sídle. Samozřejmě se zde objeví další udělátka The Bat - vznášedlo. Konec byl naprosto nečekaný, ale na druhou stranu jej nechal otevřený pro další pokračování. Robin atd.

• 22.7.2012  17:37
    Kontraband (2012)

Celkem dobrá kriminálka s dobrým hereckým obsazením Wahlberg a Foster. Ze začátku to vypadalo na pěkně jednoduchou zápletku, ale od přestřelky v Panamě to nabralo na obrátkách a konec mě úplně dostal. Já si říkal, že na tu plachtu tam musí jednoznačně dojít :D 65%

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10