Wladi.mir

• 29.3.2017  06:35

Muzikál.

• 16.3.2017  16:17
    Příchozí (2016)

Atmosféra filmu je vynikající, napětí po celou dobu a navíc skvělý výkon Amy Adams. Bohužel na plných 5 hvězd mi tu chybí akčnější konec.

• 28.2.2017  19:41

Vynikající Morricone a dnes již velmi známé melodie, aniž bychom věděli, že jsou z tohoto filmu.

• 22.2.2017  21:33

Většinou moc komentářů nepíšu, ale zde se musím podělit o svůj názor. Jelikož jsem fanoušek téhle série a díly AC a AC 2 považuji za majstrštyk ve světě her, tak tento film, ačkoliv jsem pevně věřil v pravý opak, mě zklamal. Šlo hlavně o to jak to celé začalo. Špatný začátek filmu je podle mě to hlavní, nestihl jsem si vytvořit žádné sympatie k hlavnímu hrdinovi. Tady bylo jen několik střihů a šup rovnou do toho paskvilu. Já kdybych neznal hru, tak se v tom ani trošku nevyznám, ale budiž. Další věc je, že je to celé uspěchané, střídání minulosti/přítomnosti je zmatené. Abych byl upřímný i ve hře je důležitější ta minulost a hlavně zajímavější. Zde je to přesně naopak, je kladen velký důraz na přítomnost, která je...no nuda. Nějak mi nejde na rozum proč je to z 90% dělané na počítači a celý děj je pak natočen v jednom studiu, tipoval bych za 14 dní. Skvělý herci. Tomu (výběru) se asi nedá co vytýkat, ale koukat pořád na polonahého Fassbendra mě taky nebavilo. Vrchol všeho je ten idiotský "animus" tak tohle si mohli autoři odpustit. Koukat se jak je Michal na klacku je fakt zbytečný. Suma sumárum opravdu promrhaný čas a materiál na výbornou filmovou sérii. Hry byly mnohem lepší. Navíc dost napínavější, lépe kontinuální a hlavně i více mysteriózní. Zkrátka je to pro mě zklamání, protože jsem se na tom moc těšil.

• 20.2.2017  13:20
    Trollové (2016)

Člověk musí být hodně na drogách, aby se to dalo dokoukat.

• 28.1.2017  21:34

Jacku Reachere prosim nevracej se!

• 7.11.2016  07:03

S přibývajícím Fernetem se na to stále dalo víc a víc koukat, ale i tak to je stěží na jednu hvězdu.

• 7.11.2016  07:01

Obávám se, že tu nudu, šeď, nudu a šeď nezachránila ani Monica Bellucci. Ať je jakkoliv krásná, tak tento film je neskutečná blbost, kde jsem nenašel jedinou ideovou myšlenku.

• 24.10.2016  07:12

Očekávání bylo velké, ale dostavilo (postavilo) se pouze velké zklamání. Sprosté, trapné a myšlenka? Asi žádná...

• 19.10.2016  07:00

Omlouvám se, ale tohle jsem nepochopil. Nevím co je na tom tak skvělého natočit film z pohledu první osoby. Přišlo mi to jako lepší béčko. Nějaká houpající se kamera, pohled z první osoby a triky, které vidím každý týden v Darwinových cenách, jenže tam je to skutečné. Příběh celkem ujde, ale že by to bylo postapokalyptická budoucnost? Kromě triků úvodní scény, to vypadá jako současnost, kde běhá nějaký ten hárdkór. Zkrátka a dobře nelíbilo se mi to. Čas se dá trávit lepšími snímky.

• 19.10.2016  06:48

Ze začátku jsem si připadal, že nevím o co tu jde. A víte co? Taky, že ne! Ale postupně jsem si našel sympatie k tomuto filmu a dokoukal ho. Konec konců se z toho vyklubal celkem nadprůměrný romantický film, který baví, ale že bych si potrápil břišní bránici to ne.

• 19.4.2016  06:56
    Edith Piaf (2007)

Marion skvělá, masky taktéž, hudba výborná, ale to je tak vše. Děj je dlouhý (zbytečně) a navíc tak rozkouskovaný, že jsem ani neviděl smysl toho všeho. Každopádně zajímavý životopisný film, ale podruhé ho již vidět nemusím.

• 24.3.2014  14:53

Naprosto se ztotožňuji s komentářem Malarkeyho.

• 4.3.2014  08:19

"Já jsem doprdele prezident spojených kurva států!" Charlie Sheen.

• 2.10.2013  19:37

Na to jak mě Pětka nadchla, mě Šestka neuvěřitelně urazila.

• 4.3.2013  18:48

Pouze Woody Allen pobavil.

• 6.12.2012  18:36

Veliké zklamání.

• 24.7.2012  23:47
    Madagaskar 3 (2012)

???

• 22.7.2012  23:51

RIMMER:Co se to děje? HOLLY: Hmm, Hercule Poirot právě vystoupil z parního vlaku a víš, co si myslím? Viníky jsou všichni. RIMMER: Proč musíš být lodní počítač zrovna ty? Bylo by nám líp, kdyby tu šéfoval kýbl ovčích hovínek.

• 11.6.2012  16:36
    Góóól! III. (2009)

A já to řeknu, je to sračka!

• 22.4.2012  21:36

Dokument v podstatě nenabízí nic nového pod sluncem. Řekl bych, že je více stravitelný film Norimberk.

• 18.4.2012  22:55

Takové vcelku nenápadné francouzské překvapení. I když se může zdát, že to není originální nápad, přesto je inspirováno skutečným příběhem, který je fajn. A na to, že má film bezmála 2 hodiny, hodně svižně uteče. Dramatické chvíle se střídají s vtipnými a celkově to hodně zapůsobí na člověka, zvlášť když je k tomu výborně udělaná hudba. Jsem tedy hodně mile překvapen a rád se na tento hezký film podívám znova. Ode mě 5*, protože letos je jich jako šafránu. PS: Doufám, že američani neudělají nějakou svojí verzi, aby na tom trhly miliony.

• 10.4.2012  23:39
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Sice je to sprsklé všechno dohromady, ale tohle prostě můžu. Lidi nebuďte hloupý a dokoukejte alespoň jednu sérii. Tohle je špatně hodnocené právě kvůli tomu, že lidi vidí pár špatných dílů a odsoudí to. Viz. podobný případ s Camelotem.

• 10.4.2012  15:31
    Bobby (2006)

Tak toto prosím měl být film o Robertu Kennedym. Proč nikdo nenapsal, že se nic nedozvím o Bobbym ani o vrahovi? Takto dlouho nikdo nemrhal mým časem. Hlavně, že vím jak podváděl šéf hotelu svojí manželku. Hlavně, že vím jak se volební agenti sfetovali. Hlavně, že vím jak si Frodo vzal alkoholičku, aby nemusel do Mordoru. A to nemluvím o tom, jak mexikánec nemohl na Dodgers, protože je mexikánec. Nejvíc mě mrzí jak buzeroval ten americkej šmejd slečnu Janáčkovou, kterou hrála nějaká sprsklá číňanka. Jo, abych nezapomněl SPOILER: Bobby zemře! Abych jen nenadával, tak film jsem pochopil, ovšem čekal jsem prostě něco mnohem lepšího a tak si to ode mě nezaslouží víc jak 2*.

• 6.4.2012  00:57

Co k tomu napsat?

• 26.3.2012  18:55

I když mám hodně rád téma okolo Afriky, musím tento film hodnotit "nízko". Hodnocení se musí rozdělit na africkou a americkou část. Ta africká je bez chyby, je tam přesně to co jsem očekával od popisu filmu, ovšem ta americká. To je prostě jedna velká reklama na náboženství a to prostě ne. Navíc mi to přišlo místy zbytečně utahané. Takže Afrika za 4*, Amerika za *, ale protože je to podle skutečné události dám ještě tři.

• 22.3.2012  17:46

Alan Harper: Nesmím plakat.

• 21.3.2012  22:00

Je to tak hloupý až je to vtipný. Navíc se film hemží nacisty a hezkými holkami. Co víc si přát?

• 9.3.2012  17:32
    Tanec s vlky (1990)

Však já se na to jednou taky podívám.

• 26.2.2012  01:13
    J. Edgar (2011)

Čekal jsem herecký koncert a velice zajímavý životopisný film. No, čekal jsem marně.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11