Cestovatelé časem - Série 1 (2016) (série)

Prvá séria zaujímavá hlavne herecky, žiadne veľké efekty nečakajte, je to skôr psychologický seriál so sci-fi námetom. Hodnotenie niečo medzi 3-4, dávam nakoniec 4, hlavne kôli tomu, ako ma posledné sledované sci-fi seriály skôr sklamali ako nadchli.

ARQ (2016)

Ultra low-cost sci-fi jednohubka o časovej slučke. Na rozpočet veľmi slušný scenár i herecké výkony, v podstate pokiaľ na niečo také máte chuť, možno to ako oddychovku len odporučiť.

V zemi (2021) odpad!

Neuveriteľná amatérska zlátanina a stratených 100 minút života čakaním na nejakú myšlienku. Nedočkal som sa.

Mission: Impossible III (2006)

No, o čosi málo lepšie ako predchádzajúce filmy, hlavne dej už bol ako tak zaujímavý. Malo to drajv a nemalo to hluché miesta, takže za mňa vcelku pohodové 3*

Mission: Impossible II (2000)

Takto to dopadne, keď sa skríži Tom Cruise s ázijským režisérom bojových filmov. Dosť biedne. Jediné, čo tam stojí za to sú niektoré akčné scény, inak je to strašná béčková zlátanina.

Mission: Impossible (1996)

Prvý diel série, na ktorom sa už značne podpísal zub času (sranda, ze Bondovky to zdaleka tak nepostihlo) a na sucasnost aj jednoduchy dej s romantickou zapletkou. Videli sme 100x, nic nove ani objavne. Fanusikovia TC si mozu prihodit bod.

Žena v černém (2012)

Úplne klasický duchársky strašidelný film,ktorý ničím neprekvapí ani zvlášť nezaujme. Keby tam nehral D.Radcliffe, tak by to nikomu nestálo ani za zmienku, podobného a lepšieho bolo natočeného mraky. Remeselne bez výhrad, Radcliff tam ale nemá možnosť predviesť nič iné ako smutné a vystrašené výrazy a celkový dojem je taký jednotvárny. Koniec je asi pokus o originalitu, ktorá ale nevyšla a tak celkový dojem je skôr rozpačitý. Kto ešte duchárske strašenie stvárnené filmom nevidel, môže si prihodiť jednu hviezdičku. 2/5 je ale úplne adekvátne hodnotenie (aspoň vizuál je vynikajúci), 70+% ani omylom. P.S. Prečo to má HBOMax v v sekcii sci-fi a fantasy som úprimne nepochopil...

Naše planeta (2019) (seriál)

Najlepší dokumentárny seriál o biosfére planéty všetkých čias. Obsahovo i vizuálne. Nič viac - nič menej. Nič podobného už pravdepodobne neuvidíme, pretože to málo, čo ešte máme, bezohľadne zničíme. Odporúčam nevynechať ani dokument o tom, ako sa séria nakrúcala.

Black Panther (2018) odpad!

Totálny shit. Prázdno zabalené do pocitacovych efektov. Ani to neskúšajte, bude vám ľúto 2 hodín života.

Až přijde válka (2018)

Partia deciek, ktore vedia o zivote prd, sa hra na vojacikov a mysli si, ze ich to pripravi na skutocnu vojnu. Nezaujimave, trapne a miestami az smutnosmiesne. Medialne nafuknuta bublina slovenskych brancov splaskla.

Ovládací panel